מסר לשנה החדשה

שירלי,בת 33 ,אני והבן זוג פרודים

מסר לשנה החדשה :)

מיכל, שנה טובה לך! ותודה רבה יאנה (יאנינה) לבד 25.02.1981

מסר לשנה החדשה

אשמח לקבל מסר לשנה החדשה בנושא זוגיות שמי ענת אני בת 36 נשואה

וכן בוודאי שניתן לשלוח את הפרטים למייל

dmmr@walla.co.il

מסר לשנה החדשה

מיכל נהדרת, כל הכבוד על היוזמה. שלחתי לך פרטיי במייל

מסר.. :)

זוהר, בת 24 רווקה 21.8.1983

מסר לשנה חדשה ומוצלחת!

היי שמי ליאת ואני רואה רק עכשיו את היוזמה המבורכת שלך מיכל... אז כה לחי! 22.1.76 יש לי חבר ואשמח לדעת מה צופנת לי השנה החדשה מבחינת זוגיות... תודה מראש

חברים יקרים לקראת ראש השנה- מסרים.

כמידי שנה אני נותנת מסרים לקראת השנה החדשה. המסרים עובדים במתכונת אחרת משאלה. הם מורכבים מקלף אחד והם בגדר המלצה ליצירת התנהגות מקדמת ונכונה לנו. מי שמכיר יודע שלוקח הרבה זמן לעניין המסרים. לכן צריך להעזר בסבלנות כל אחד מקבל את המסר בזמן הנכון לו. המסרים כללים ולא כתגובה לשאלה ספציפית. הנושא הפעם יהיה זוגיות . מי שמעוניין (ומשתתף פעיל בפורום) מתבקש לשרשר את עצמו לשרשור הזה בלבד . להוסיף שם ,גיל ומצב משפחתי .

מסר ממיכל

נאוה ברן גיל 46 נ+3

לכל השואלים , המסרים ינתנו לקראת ראש השנה והלאה....

חברים יקרים לקראת ראש השנה- מסרים.

כמידי שנה אני נותנת מסרים לקראת השנה החדשה. המסרים עובדים במתכונת אחרת משאלה. הם מורכבים מקלף אחד והם בגדר המלצה ליצירת התנהגות מקדמת ונכונה לנו. מי שמכיר יודע שלוקח הרבה זמן לעניין המסרים. לכן צריך להעזר בסבלנות כל אחד מקבל את המסר בזמן הנכון לו. המסרים כללים ולא כתגובה לשאלה ספציפית. הנושא הפעם יהיה זוגיות . מי שמעוניין (ומשתתף פעיל בפורום) מתבקש לשרשר את עצמו לשרשור הזה בלבד . להוסיף שם ,גיל ומצב משפחתי .

מסר בבקשה

סימה רווקה 03.07.1964 תודה ושנה טובה

מסר לשנה החדשה

אשמח לקבל מסר קרן בת 32 נשואה+3 תודה

מסר לשנה החדשה

לינוי 7.3.1976 רווקה תודה רבה...

מסר לשנה החדשה

אודה לך על קבלת מסר יאיר בן 38 (בקרוב מאוד 39) נשוי ואב לשלושה ילדים

מסר לשנה החדשה

טל 27 רווקה

מסר

רינת גיל 22 רווקה

מיכל מיליגרום היקרה מסר לשנה החדשה

שם - מיכל גדות גיל - 37 (9.9.1970) גרושה (ללא ילדים) כבר הרבה הרבה הרבה זמן ללא זוגיות ואהבה בריאה ונכונה מקווה לבשורות טובות ומשמחות שבוע נפלא ושנה טובה ומתוקה

מסר לשנה החדשה

שם - שמחה חי גיל - 64 (19/3/1943) גרושה (3 ילדים) שנים רבות ללא זוגיות ואהבה שבוע טוב ושנה טובה ומתוקה
עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר