חברים יקרים לקראת ראש השנה- מסרים.

כמידי שנה אני נותנת מסרים לקראת השנה החדשה. המסרים עובדים במתכונת אחרת משאלה. הם מורכבים מקלף אחד והם בגדר המלצה ליצירת התנהגות מקדמת ונכונה לנו. מי שמכיר יודע שלוקח הרבה זמן לעניין המסרים. לכן צריך להעזר בסבלנות כל אחד מקבל את המסר בזמן הנכון לו. המסרים כללים ולא כתגובה לשאלה ספציפית. הנושא הפעם יהיה זוגיות . מי שמעוניין (ומשתתף פעיל בפורום) מתבקש לשרשר את עצמו לשרשור הזה בלבד . להוסיף שם ,גיל ומצב משפחתי .

מסר

היי אשמח מאד לקבל מסר לגבי זוגיות. שנה טובה שרה

מסר

היי שמי כלנית גרושה 26/9/1972 תודה

מסר לשנה החדשה

הי מיכל, רעות הלוי 26.8.77 רווקה תודה

לכל השואלים , המסרים ינתנו לקראת ראש השנה והלאה....

ושוב תבורכי על היוזמה

אשמח כמובן למסר לכבוד השנה הבאה עלינו לטובה חתואלי רומי רווקה 30.11.82

שלום אשמח גם למסר לשנה הקרובה בזוגיות

מעיין רווקה 11.6.85 תודה ושנה נפלאה לכולנו.

גם לי גם לי

מה האמיל אפשר לשלוח באמיל ברשותך?

כמידי שנה אני נותנת מסרים לקראת השנה החדשה. המסרים עובדים במתכונת אחרת משאלה. הם מורכבים מקלף אחד והם בגדר המלצה ליצירת התנהגות מקדמת ונכונה לנו. מי שמכיר יודע שלוקח הרבה זמן לעניין המסרים. לכן צריך להעזר בסבלנות כל אחד מקבל את המסר בזמן הנכון לו. המסרים כללים ולא כתגובה לשאלה ספציפית. הנושא הפעם יהיה זוגיות . מי שמעוניין (ומשתתף פעיל בפורום) מתבקש לשרשר את עצמו לשרשור הזה בלבד . להוסיף שם ,גיל ומצב משפחתי .

מיכלי שלי שלום....

אני מקווה שאת זוכרת אותי מאז הביקור שלי אצלך בביתך.. עוד לפני שנכנסתי לאתר היום וראיתי לראשונה את הודעתך על מסרים...החלטתי לפתוח פריסת מסר לשנה החדשה ושאלתי: מה יאפיין את השנה הקרובה: 1. הכוכב 2. מלכת החרבות 3. הכהנת הגדולה האם את יכולה להתייחס לפריסה הזו?

מסר לשנה החדשה

שמי גלי 6.4.71 רציתילדעת מהו המסר עבורי תודה

גם אני רוצה

נשואה, בת 32

מסר לשנה החדשה

עבור אבי בן עזרא בן 40.5 גרוש +1 תודה .

מסר לשנה החדשה..

אסתר,גיל 24,רווקה.

מסר בבקשה

ולריה, 19, רווקה

מסר לשנה החדשה ותודה

רחלי רווקה בת 34

שלוםאשמח למסר

שמי רגינה בת 25 כרגע נמצאת במצב לא ברור עם הבן זוג-אפשר לומר לשעבר.. תודה