מסר לשנה החדשה

היי, שמי קטי, בת 30 רווקה חג שמח

מסר לשנה החדשה

היי מיכל, אני מבינה שהפעם נושא הזוגיות.. שמי אורית,בת 34,רווקה. תודה, ושתהיה שנה מלאה בהמון אושר ואהבה

מסר לשנה החדשה

לבבית 22 רווקה (לא בזוגיות)

חברים אני לא בודקת לגבי זוגיות ספציפית ,זהו מסר

אין צורך לפרוס קלף . אני עושה זאת

ואנא לא להכניס שאלות תכניות לתוך השרשור . רק פרטים רלוונטים. ניתן לשאול שאלות במיני פורום.

למיכל אשמח למסר תודה

מיכל שלום תודה על הרצון הטוב לעזור שמי ענבל נולדתי ב30.3.80 רווקה ללא זוגיות אשמח למסר לשנה החדשה שתיהייה רק טוב לכולם אמן

היי מיכל

שירן 21 רווקה תודה

רוצה מסר.. תודה מראש

שם: ליאן ת. לידה: 16.9.1985 עוד חודש 22 מצב משפחתי: רווקה תודה מראש

חברים יקרים לקראת ראש השנה- מסרים.

כמידי שנה אני נותנת מסרים לקראת השנה החדשה. המסרים עובדים במתכונת אחרת משאלה. הם מורכבים מקלף אחד והם בגדר המלצה ליצירת התנהגות מקדמת ונכונה לנו. מי שמכיר יודע שלוקח הרבה זמן לעניין המסרים. לכן צריך להעזר בסבלנות כל אחד מקבל את המסר בזמן הנכון לו. המסרים כללים ולא כתגובה לשאלה ספציפית. הנושא הפעם יהיה זוגיות . מי שמעוניין (ומשתתף פעיל בפורום) מתבקש לשרשר את עצמו לשרשור הזה בלבד . להוסיף שם ,גיל ומצב משפחתי .

מסר

היי מיכל שמי פנינה 13.1.56 תודה

מסר

היי מיכל פנינה 13.1.56 גרושה תודה

כמידי שנה אני נותנת מסרים לקראת השנה החדשה. המסרים עובדים במתכונת אחרת משאלה. הם מורכבים מקלף אחד והם בגדר המלצה ליצירת התנהגות מקדמת ונכונה לנו. מי שמכיר יודע שלוקח הרבה זמן לעניין המסרים. לכן צריך להעזר בסבלנות כל אחד מקבל את המסר בזמן הנכון לו. המסרים כללים ולא כתגובה לשאלה ספציפית. הנושא הפעם יהיה זוגיות . מי שמעוניין (ומשתתף פעיל בפורום) מתבקש לשרשר את עצמו לשרשור הזה בלבד . להוסיף שם ,גיל ומצב משפחתי .

מסר

מורן בת 26 - 14/9/81

מסר לשנה החדשה

שמי נטלי גרושה +1 מסר של זוגיות שנה טובה מלאה באור אהבה ובריאות

מיכל יקרה

אשמח למסר לשנה החדשה . מירי 3.3.63 תבורכי על היוזמה

איך בוחרים קלף או שאת מוציאה לבד?

יש לי פריסה מיוחדת לכך. אני עושה זאת.

חברים אני לא בודקת לגבי זוגיות ספציפית ,זהו מסר

מתי נראה את התשובות ?

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר