תיקון/תוספת

גרושה

מסר לשנה החדשה ושתהיה

שנה טובה (כדאי מאוד:)) מורן 24 רווקה

מסר לשנה החדשה

וילך אדם לדרכו וחרבו בידו, סביבו שממה ותוהו.עוברים השבים דרכו והולכים, והולך האדם וחרבו בידו, חרב פלדה הצבועה בכסף וזהב והיא כל רכושו. וישאל אדם: בזו החרב מה אעשה? ויען: עצור אדם וקבע את מקומך בזו חרבך, סמן מקום. ויאמר: זהו מקומי, סימנתיו, ואם יאמר ההולך או השב: מחרחר מלחמה אתה אדם... ויען:שלוף חרבך וצייר לו על החול פרח ועץ, קח גזע וחרוט עליו את שמך ועטר אותו, ויקח ההולך או השב את הגזע ויזכרך לעולם ויזכרך בטוב. ואם יבוא הקין אל מולך, שלוף את חרבך כי הקם להורגך השכם להורגו, והחזר את החרב למקום הסימון וחייה בשלום. תבורך אדם למיכל: מקווה שזה בסדר להכניס את הגיגי מחשבתי שעולים מדי פעם על דף נראה לי מתאים, שנה טובה לך ולכל ברואי האל.

בוודאי שבסדר , אפילו תודה.

חברים יקרים לקראת ראש השנה- מסרים.

כמידי שנה אני נותנת מסרים לקראת השנה החדשה. המסרים עובדים במתכונת אחרת משאלה. הם מורכבים מקלף אחד והם בגדר המלצה ליצירת התנהגות מקדמת ונכונה לנו. מי שמכיר יודע שלוקח הרבה זמן לעניין המסרים. לכן צריך להעזר בסבלנות כל אחד מקבל את המסר בזמן הנכון לו. המסרים כללים ולא כתגובה לשאלה ספציפית. הנושא הפעם יהיה זוגיות . מי שמעוניין (ומשתתף פעיל בפורום) מתבקש לשרשר את עצמו לשרשור הזה בלבד . להוסיף שם ,גיל ומצב משפחתי .

מסר לראש השנה

לאה 250270 גרושה

גם אני בבקשה

אור 6.10.67 נשואה+2

מעוניינת :-)

זהבית 30.10.1977 רווקה

מעוניינת במסר

הילה 25 רווקה

כמידי שנה אני נותנת מסרים לקראת השנה החדשה. המסרים עובדים במתכונת אחרת משאלה. הם מורכבים מקלף אחד והם בגדר המלצה ליצירת התנהגות מקדמת ונכונה לנו. מי שמכיר יודע שלוקח הרבה זמן לעניין המסרים. לכן צריך להעזר בסבלנות כל אחד מקבל את המסר בזמן הנכון לו. המסרים כללים ולא כתגובה לשאלה ספציפית. הנושא הפעם יהיה זוגיות . מי שמעוניין (ומשתתף פעיל בפורום) מתבקש לשרשר את עצמו לשרשור הזה בלבד . להוסיף שם ,גיל ומצב משפחתי .

מסר לשנה החדשה

לירון 21 רווקה

מעוניינת במסר

נטע 29 רווקה

מיכלוש מתי תשובות? חחחח אתלונן להלני חחחחח או שהמחשב קרס שוב? חחח נשיקות וחג שמח

מעוניינת במסר

נטע 29 רווקה

מעוניינת במסר

חן 17 יש חבר

מסר לשנה החדשה

דנה, 45, רווקה שנה טובה!!!

אשמח למסר

מיכלוש שנה טובה ונפלאה........ברשותך מתי נקבל את המסרים???

זהו זה היום האחרון להוסיף את עצמכם למסרים

יותר לא יתקבלו בקשות למסרים. לכל הדואגים לגבי התשובות . תצטרכו להעזר בסבלנות . זה יקח כמה שבועות לחסות את כולם... בקרוב מתחילים....
עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר