חברים יקרים לקראת ראש השנה- מסרים.

כמידי שנה אני נותנת מסרים לקראת השנה החדשה. המסרים עובדים במתכונת אחרת משאלה. הם מורכבים מקלף אחד והם בגדר המלצה ליצירת התנהגות מקדמת ונכונה לנו. מי שמכיר יודע שלוקח הרבה זמן לעניין המסרים. לכן צריך להעזר בסבלנות כל אחד מקבל את המסר בזמן הנכון לו. המסרים כללים ולא כתגובה לשאלה ספציפית. הנושא הפעם יהיה זוגיות . מי שמעוניין (ומשתתף פעיל בפורום) מתבקש לשרשר את עצמו לשרשור הזה בלבד . להוסיף שם ,גיל ומצב משפחתי .

הי מיכל..

פרסתי קלף אחד - יצא גלגל המזל שמי איריס ליאה (שם אמצעי) בת 28 מזל שור רווקה תודה רבה ושנה טובה!

מסר מיכלי

שמי יהודית בת 35 רווקה מיכל תודה

מסר

נטע רווקה 31 קלף 8 מטבעות

היי מיכל ערב טוב, הייתי רוצה לדעת באיזה אתר אפשר לעשות פריסה בקלף אחד תודה ושבוע טוב

היי מיכל היקרה

כמה נהדר שגם השנה את נותנת מסרים לקראת השנה החדשה, עבודתך מבורכת! שמי מור בת 18 וחצי (תאריך הלידה: 10/2/1989) רווקה שתהיה שנה מקסימה ונהדרת לך ולבני משפחתך אמן!

מסר מיכלי

שמי יהודית בת 35 רווקה מיכל תודה

יצא לי מלכת המטבעות

כמידי שנה אני נותנת מסרים לקראת השנה החדשה. המסרים עובדים במתכונת אחרת משאלה. הם מורכבים מקלף אחד והם בגדר המלצה ליצירת התנהגות מקדמת ונכונה לנו. מי שמכיר יודע שלוקח הרבה זמן לעניין המסרים. לכן צריך להעזר בסבלנות כל אחד מקבל את המסר בזמן הנכון לו. המסרים כללים ולא כתגובה לשאלה ספציפית. הנושא הפעם יהיה זוגיות . מי שמעוניין (ומשתתף פעיל בפורום) מתבקש לשרשר את עצמו לשרשור הזה בלבד . להוסיף שם ,גיל ומצב משפחתי .

היי מיכל יקרה מעוניינת במסר לשנה הבאה

שמי מיה, 23.10.77, רווקה תודה רבה רבה!!

היי מיכל

שמי אתי. 14/12/90 - בקרוב 17. כרגע פנוייה.

היי מיכל היקרה

כמה נהדר שגם השנה את נותנת מסרים לקראת השנה החדשה, עבודתך מבורכת! שמי מור בת 18 וחצי (תאריך הלידה: 10/2/1989) רווקה שתהיה שנה מקסימה ונהדרת לך ולבני משפחתך אמן!

ערב טוב, האם תוכלי להגיד לי איפה אפשרנ לעשות פריסה עם קלף אחד

מסר לשנה החדשה

שלום רב, מעוניינת במסר לשנה החדשה שמי בר תאריך לידה 21.1.80 נשואה תודה מיכל

שלום מיכל:)

נטלי 18 רווקה

למיכלי!

מסר לשנה החדשה בנושא זוגיות... יודעת את שמי יודעת את מצבי בת 26 תודה!!!!!!!!!

היי מיכל מילגרום

באיזה אתר איפשר לעשות פריסה בקלף אחד? תודה!

תיקון ***אפשר

עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר