בבקשה חייבת עזרה דחוףףףףףףףףף

הערב הייתה לנו שיחה טל' קשה מאוד חייבת לדעת מה יקרה עכשיו האם הוא התכוון למה שהוא אמר לי? [1]9 חרבות [2]7 מטבעות [3]מיזוג האם הוא יחזור בו מהחלטתו להיפרד? [1]3 גביעים [2]מלכת מטבעות [3]קוסם האם הקשר יחודש ביננו? [1] 8 חרבות [2]הכוהן הגדול [3] נער החרבות האם הוא יסלח לי? [1]נער המוטות [2] 8 המוטות [3] 4 חרבות האם הוא יחזור בו מהחלטתו להיפרד. [1] 3 גביעים [2] מלכת מטבעות [3] קוסם האם הוא עצוב שהקשר נותק? [1] אביר חרבות [2] מלך חרבות [3] 3 חרבות בנות אני נמצאת אצל חברה ואני חייבת תשובות דחוףףף כי אני משתגעת

מיכלי בבקשה בבקשה תעזרי לי להבין את הפריסות

בנות עזרו לי דחוף- משהי?

האם נישאר בקשר חרף שיחת הטל' הערב? [1]מלכת מטבעטת [2]הקיסרית [3]מלך המוטות האם יחול שינוי חובי בקשר? [1] כהן גדול [2]מלכת הגביעים [3]4 חרבות

בנות אני ממש מתחננת מישהי חייב לעזור לי פה

לני,דידי, מיכלי מישהי-למה אף אחת לא עונה לי

אנא הצילו אותי מליל שימורים-למה מתעלמים ממני?

הלני אנא עזרי לי

אני עייפה והולכת לישון, את רוצה - שאלה אחת.. לא 6... כבד עליי עכשיו..

בבבקשההההההההההה רק עני לי אם הקשר הסתיים סופית

כל השאלות חוזרות בניסוחים שונים ומשונים על אותה השאלה..

תפרסי חדשה ותשאלי ברור, האם נחזור בשלושת החודשים הקרובים.. מהר כי אני פורשת..

שאלתי

[1] 7 חרבות [2] נער החרבות [3] מלך החרבות

טוב יצאתי, ביי ביי - מחר...

שאלתי

[1] 7 חרבות [2] נער החרבות [3] מלך החרבות

כרגע זה לא נראה טוב מצטערת.. תני לדברים להירגע אוקיי??

בהמשך יש סיכוי שהוא ירגע ויחשוב אחרת.. לא היסטריה מותק.. איזי... קחי את הדברים יותר לאט.. תחשבי על פגישה אישית אוכל לעזור לך יותר.. לילה טוב, עכשיו באמת יצאתי, חיכיתי רק לשאלה שלך..

יקירה

אם אכן עשית מה שהלן ביקשה אז לצערי התשובה שלילית...דעתי. חרבות מציינות את הרציונל, החלטות חותכות. קחי אוויר יקרה ותזרמי הלאה. הרבה אהבה והצלחה.

כרגע זה לא נראה טוב מצטערת.. תני לדברים להירגע אוקיי??

בהמשך יש סיכוי שהוא ירגע ויחשוב אחרת.. לא היסטריה מותק.. איזי... קחי את הדברים יותר לאט.. תחשבי על פגישה אישית אוכל לעזור לך יותר.. לילה טוב, עכשיו באמת יצאתי, חיכיתי רק לשאלה שלך..

הלני תודה נשמה £37 וסליחה שעיכבתי אותך

אז יש אור בקצה המנהרה ???
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר