בעקבות ריב איום שאלה לי

שלום שרי מיכל הלני ונקודת אור. שאלתי לפני מספר ימים כמה שאלות ושרי היקרה ענתה לי. היום עם אותו בחור נוצר ריב איום כי בתוכו הוא כועס שסירבתי למשהו לא מחייב ומתוף שנפגע זורק הכל וננעל בתוך עצמו...כזה הוא. חוששת מאוד לכן שאלתי... האם אכן יעמוד על שלו ולא יכנס אלי הביתה ולא ידבר איתי עלינו? 6 מטות שטן קיסרית האם עלי לדבר עימו ולרצות את רצונו? אביר חרבות שוטה 3 חרבות האם עלי להמשיך בעקשנותי ולשמור על נתק ריגשי כדי שיבין את צדקתי וישוב אלי? 8 מטות 3 חרבות נער חרבות כל כך סקרנית ולחוצה בבקשה ענו לי וכוונו אותי. תודה לכן אתם מקסימות.

דחוף דחוף דחוף

בבקשה תענו לי דחוף האם הוא אכן דובר אמת וחזר להיות בקשר עם X? מלכת מטבעות נער חרבות מגדל בבקשה תענו לי דחוף הוא אמר לי את זה נראה לי כדי לפגוע בי כי זו התורפה שלי ואני לא מפסיקה לבכות ובלחץ בבקשה האם סתם אמר כדי לעצבן? האם זו אמת? בבבקשה מכן תענו לי

דידי יקירה

שלום נראה לי שהוא אינו דובר אמת(לפי המגגדל ונער חרבות התשובה היא שלילית) דרך אגב הוא במקרה מזל אריה, בכל אופן את צריכה לנסות לשכוח מימנו ולבלות כמה שיותר(לפי קלף מלכת המוטות)

תודה ליהי יש מפרשת שתתן דעתה???

גם אני חושבת כך אבל מעדיפה שאחת המפרשות תענה לי סומכת עליהן מאוד.. מחכה כי זה חשוב לי.

מיכל יקרה את פה?

דידי יקירה

שלום נראה לי שהוא אינו דובר אמת(לפי המגגדל ונער חרבות התשובה היא שלילית) דרך אגב הוא במקרה מזל אריה, בכל אופן את צריכה לנסות לשכוח מימנו ולבלות כמה שיותר(לפי קלף מלכת המוטות)

את פועלת לגמרה כנגד מה שאת רוצה .

את מצהירה הצהרות שאת לא יודעת לעמוד מאחוריהן ואת עושה מכלול של טעיות איתו לפי הפריסות ובסופו של עניין פוגעת בעצמך. זה נכון לשמור על נתק רגשי כאשר שומרים על נתק פיזי. כאשר לא מתראים. אחרת את עושה פשוט גול עצמי לעצמך.

מסכימה איתך מיכל רק ש

יש ביננו דברים משותפים ונאלצים להתראות לכן זה מקשה לפעמים. אומנם לא מתראים כל 5 דקות אבל מתראים לסכם דברים. יש לנו מן המשותף וצריך פשוט להפריד וזה לא פשוט. תודה לך.

תמנעי מכך כמה שניתן. אל תמצאי לעצמך תרוצים למהב את צריכה לראות אותו

הכל עניין של מה את רוצה. ואת רוצה אותו וזה לא קורה בדרך שאת עושה, אז קדימה תשני דרך.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר