שאלה להלן בירן!!!! לא הבנתי משהו קטן...

שבת שלום הלן, לפני כמה ימים פרסתי ושאלתי את השאלות: האם X מרגיש שאני עזבתי אותו? 2 המטות המיזוג 3 המטות האם ל X יש רגשות אליי? המוות הירח 10 הגביעים האם X מצפה ממני לבוא לקראתו? אס הגביעים הכוח מלך הגביעים X זהו בחור שהייתי בקשר רומנטי איתו ונפגשנו, יום אחד דיברנו ב SMS וכתבתי לו משהו אשר מאז הוא לא יוצר קשר איתי. לכן השאלות מנוסחות כך. שנינו רווקים. שאלתי משהו נוסף: האם X מחכה שאשלח לו הודעה? אביר הגביעים 8 החרבות 4 הגביעים האם יש פוטנציאל לקשר בין X וביני? 8 החרבות 4 המטות מלכת המטות ואז ענית לי: אם הבחור יהיה פנוי יש יופי של פוטנציאל, צריך ללמוד להינות מהדרך בקשר הזה, מהיום יום שלו ולא רק להיצמד למטרה להשיג איתו זוגיות רציתי לדעת בבקשה, מה התכוונת אם הבחור יהיה פנוי? את חושבת שהוא לא פנוי? עד כמה שהבנתי ממנו הוא פנוי לקשר. עוד רציתי לומר שמאז דיברנו רק בהודעות, כשהתקשרתי הוא לא ענה ולא חזר אליי. תודה רבה לך.

מקפיצה להלן אשמח לתשובתך כשתהיה כאן.

תודה מראש.

היי הלן, אשמח לקבל תגובה. תודה.

מקפיצה להלן אשמח לתשובתך כשתהיה כאן.

תודה מראש.

יקירה.. הבחור לא פנוי בשבילך..

הוא יכול להיות בלי חברה קבועה, אבל עסוק בעניינים שלו עד כדי חוסר פנאי לזוגיות כרגע או באמת בקשר עם מישהי אחרת. זאת דעתי. שבת שלום

הלן בירן ברק emo_14.png

הלן היקרה - משהו נוסף חשוב ברשותך...

אני באמת מרגישה שמשהו עוצר אותו מלקדם את הקשר בינינו, הוא מצהיר שהוא רוצה אבל לא עושה... רציתי להוסיף שהוא שם תמונה של עצמו באתר הכרויות, לכן אני לא ממש מבינה מה קורה?! אם הוא לא היה פנוי בגלל חברה הוא לא היה מעז לשים תמונה שלו באתר הכרויות ידוע מאוד, באינטרנט לא? ברשותך פרסתי לחדד את העניין: האם X פנוי ריגשית לקשר? השטן 5 המטות 6 החרבות האם X חי עם מישהי? אביר המטות נער המטות 2 הגביעים הלן, זה מאוד חשוב לי, תודה רבה לך על עזרתך. שבת שלום.

לא בטוחה שהוא חי עם מישהי.. אבל איפהאת חיה???

את לא יודעת שנשואים גם נכנסים לאתר הכרויות??? ואנשים שיש להם חברות וכו'??? מאיפה התמימות מותק?? אבל התשובה לשאלה הראשונה יצאה שלא.. אז בכלל תעזבי את זה לדעתי.. לעניות דעתי!! זה ממש לא נראה טוב.

הלן בירן ברק emo_14.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: shu18
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר