22:47 19-09-2006|%%posterlink.0%%

היי איריס יקירה

יקירה, האם אתם יחד?? יש לך מצב שבו את חשה לא מרוצה בתוך הקשר הזה , יש המון בדידות, המון חששות, ולמרות זאת אם תדעו לעבוד על הדברים הבעייתים בתוך הקשר ולשפר את התיקשורת לחיובית ובונה יותר , יש כאן מקום להמשך משמעותי. המסר בעבורך הוא לקחת יוזמה ואחריות ולא להיות מובן מאליו..עליך להתחיל לזוז ולפעול למען אושרך שלך..תני מקום לאני שלך ..הכוחות לטובתך והסיכויים אכן חיוביים,עד דצמבר 2007 יהיו לך שינויים חיוביים...עשי למען זה. שנה מבורכת צילה

צילהלה' המון תודות על השנה החדשה ותודה על התשובה הענינית

אין ספק שעבודה רבה מחכה לנו. תודה לך.

לצילה היקרה

קודם על תודה רבה וחג שמח :) האמת שאני מודה שקשה לי להתחבר למה שאמרת (ואני ממש לא באה בטענות בשום צורה או דרך), הסיבה היא שלפני כחודש שאלתי את הלן את פוטנציאל הזוגיות בנינו והאם יש כאן אהבה ולאן זה הולך ותשובתה הייתה שמצאתי את בזיווג שלי והוא מצא את אהבת חייו (אני). אל תכעסי אבל פתחתי לעצמי פריסת קלף יחיד ושאלתי מה פוטנציאל הזוגיות שלי ושל תומר בשנה הקרובה ויצא קלף: 10 מטבעות עד כמה שידוע לי זה קלף מאוד חיובי :) (אולי האנרגיות שלי השפיעו כאן? ) וברשותך ורק אם את יכולה שאלתי לגבי עבודה: מה הסיכויים שלי להתקבל לעבודה בתחום משאבי אנוש בשנה הקרובה? יצא קלף: אס המטות תודה רבה על הזמן שאת משקיעה בנו אני אישית מאוד מעריכה אותך ומודה לך על תשובתך רויטל.

בבקשה אל תשכחי אותי צילה :)

23:02 19-09-2006|%%posterlink.0%%

היי לי יקירה

חמודה, התחום הזוגי לא ממש בשיא שלו..יש המון אכזבה וניתוק ממישהו ..בכל מקרה המערכת מושתת על משיכה פיסית וזה חבל היה כדאי לשחרר כדי לקבל חדש.ומכאן ההשפעה על תחום הקריירה שלך, לקראת מחצית שנת 2007 תינתן לך הזדמנות ליציאה ממצב כלכלי בעייתי...הפסיקי לחשוש כל הזמן וזירמי ביתר קלות קבלי שינויים כי הם תמיד לטובה..שנה די מענינת. שנה מבורכת צילה

צילה יקרה..

תודה רבה לך על המסר. רק לא הבנתי לגבי הניתוק זה משהו שקרה ומשפיע או משהו שיקרה במשך השנה? שוב מודה לך מקרב לב ומאחלת לך שנה טובה ומתוקה.. לי.

לכל הפונים היקרים

לקראת השנה הבאה עלינו לטובה , אשמח לתת מסר לכל אחד לקראת הצפוי לו בשנה החדשה, מי שירצה לגביי זוגיות, עבודה, ובכל נושא שירשום על נושא א-ח-ד בלבד. לצרף שם נכון ושם בן/ת זוג שלגביו נוגע המסר... אתחיל זאת מיום שלישי ב"ה. שבוע מבורך צילה

שנה טובה - צילה היקרה שלחתי לך פנייה במייל האם

את עונה לכולם או שמא לא קיבלת בכל מקרה שוב שנה טובה ולהתראות תודה מראש
22:56 19-09-2006|%%posterlink.0%%

לי יקירה שלי הגעתי אליך

ובכן יקירה, שנה בהחלט מעורבת ,מענינת, ומרתקת, מלא אתגרים,וכל מה שעליך לעשות הוא פשוט להתחיל תרתי משמע!!!! את כל כך לא מחליטה ואפילו די חוששת, בית, ילדים וכ'..חמודה שלי מגיע גם לך להתחיל להגשים את מי שהינך..המסר בעבורך הוא , להביט לדברים בגדול, לא להתפס לדברים קטנים ושוליים, יש לך פוטנציאל ניפלא והתחלה חדשה בתחום הקריירה...ספטמבר 2007 יהיה פריצת דרך אדירה ,אבל כדי להגיע לשם יהיה עליך להתחיל לפעול וזאת בדיוק השעה לכך. שנה מבורכת צילה

צילה המקסימה תודה על המסר אני מאושרתתתתתתת תבורכי

בבקשה אל תשכחי אותי צילה :)

מקפיצה זה עבר המון דפים

22:23 19-09-2006|%%posterlink.0%%

היי איריס יקירה

המסר עבורך לגביי זוגיות ,הוא שעליך להיות פחות "צודקת" ויותר חכמה..היי יותר שקולה ,פחות ביקורתית והרבה יותר פתוחה להצעות...דעי שמחודש נובמבר יש סיכוי רציני להכרות שיכולה להביא אימה מיסוד...לכן יקירה נסי להנות מכל מה שיקרה בדרכך, והכי חשוב אל לך להיות ביקורתית מידי.... שנה מבורכת צילה

תודה מכל הלב

שנה טובה לך.

היי צילה

שמי רחלי גבאי

היי צילה

שכחת אותי???

לכל הפונים היקרים

לקראת השנה הבאה עלינו לטובה , אשמח לתת מסר לכל אחד לקראת הצפוי לו בשנה החדשה, מי שירצה לגביי זוגיות, עבודה, ובכל נושא שירשום על נושא א-ח-ד בלבד. לצרף שם נכון ושם בן/ת זוג שלגביו נוגע המסר... אתחיל זאת מיום שלישי ב"ה. שבוע מבורך צילה

שלום צילה.

רציתי לדעת אם יש סיכוי עדיין לקבל ממך מייל עם מסר לשנה החדשה? שלחתי לך ביום שלישי ועדיין לא קיבלתי תשובה, או שסיימת עם זה כבר? תודה רבה מראש ושנה טובה.

לצילה המלאכית

כרגיל, העוזרת הלאומית שתהיה לך שנה מדהימה כמוך ושתהיה לצידנו גם בשנה הבאה! אשמח לדעת מה צפוי לי בשנה הבאה בנושא זוגיות רינת מור קובי בנסמן תודה

שלום צילה.

רציתי לדעת אם יש סיכוי עדיין לקבל ממך מייל עם מסר לשנה החדשה? שלחתי לך ביום שלישי ועדיין לא קיבלתי תשובה, או שסיימת עם זה כבר? תודה רבה מראש ושנה טובה.

יקירה, ממש לא סיימתי ואענה ל-כ-ו-ל-ם

כולל לך.. צילה

צילה

זו התחזית הכי מייאשת ומעליבה שקבלתי מימי וממש לא נכונה אני בחורה שאוהבת חופש וממש ממש לא אובססבית ותלותית להיפך אוהבת מרחב בזוגיות

אורית חמודה שלי

צר לי שאיכזבתי אותך, אבל אני עונה מפריסה שאני עושה בעצמי והיא מתייחסת כמובן לשנת 2007 ולא למה שקורה כעת בחייך, כידוע לך יקירה החיים סוחבים אותנו לעיתים לירידות שאיניניו מצפים להן בדיוק כמו העליות הניפלאות....לכן מה שעלה בפריסה שלך הוא הכתוב עם כל הכאב הלוואי ולא יהיה מה שעלה. אל תכעסי עליי מתוקה מפני שלא התכוונתי להעליב אלא רק לומר את האמת לגביי מה שעולה .. מאחלת לך שנה מבורכת ,הרבה חיוכים ואהבה.. צילה

לצילה המלאכית

כרגיל, העוזרת הלאומית שתהיה לך שנה מדהימה כמוך ושתהיה לצידנו גם בשנה הבאה! אשמח לדעת מה צפוי לי בשנה הבאה בנושא זוגיות רינת מור קובי בנסמן תודה

היי רינת חמודה

האם אתם זוג? צילה

צילה יקירתי, לא

שנה טובה אשמח למסר

לגבי זוגיות שמי גלית וזאת שאלה לגבי זוגיות עם אסף ( אנחנו לא ביחד כרגע) המון המון תודה וחג שמח

היי גלית יקירה

לפי מה שאני רואה אתם כרגע בפרידה, עליך לשחרר את הקשר משום שיש כאן המון חוסר יושר,ואעז לומר שחווית בגידה, המסר בעבורך הוא פשוט לצאת החוצה לעולם חיובי יותר, לתת לעבר להישאר מאחוריך ולהביט קדימה מפני ששם צפויה לך הפתעה נעימה היכרות ניפלאה לפניך במחצית שנת 2007, לכן חמודה שחררי ישן ואל תרשי לאיש לפגוע בך בשם האהבה. שנה מבורכת צילה
עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר