כן מתוקה קיבלתי ושלחתי לך תודה!! ושנה הכי טובה שאפשר!!!!

שנה מבורכת מכל ליבי..

23:13 19-09-2006|%%posterlink.0%%

היי תמר יקירה

חמודה, למרות שכרגע לא הכל כפי שאת מבקשת לעצמך, אבל השנה בהחלט תהני בכל התחומים הן הריגשי והן המיקצועי..תהייה לך יותר יציבות ואנרגיות חיוביות...מה שהכי חשוב זה לא לטאטא בעיות מתחת לשטיח ולא לרמות את עצמך.... שנה ניפלאה לפניך. שנה מבורכת צילה

שימחת אותי מאוד!

תודה רבה צילה..אמן וכל מה שאמרת יתגשם:-) שתהיה גם לך שנה נפלאה ומופלאה מכל הבחינות! שנה טובה ומתוקה.. תמר

לכל הפונים היקרים

לקראת השנה הבאה עלינו לטובה , אשמח לתת מסר לכל אחד לקראת הצפוי לו בשנה החדשה, מי שירצה לגביי זוגיות, עבודה, ובכל נושא שירשום על נושא א-ח-ד בלבד. לצרף שם נכון ושם בן/ת זוג שלגביו נוגע המסר... אתחיל זאת מיום שלישי ב"ה. שבוע מבורך צילה

שנה טובה צילה

שלחתי לך למייל מסר שתהיה שנה טובה ומתוקה
23:02 19-09-2006|%%posterlink.0%%

לא ציינת את שמך חמודה

היי צילה

שמי רחלי גבאי

לכל הפונים היקרים

לקראת השנה הבאה עלינו לטובה , אשמח לתת מסר לכל אחד לקראת הצפוי לו בשנה החדשה, מי שירצה לגביי זוגיות, עבודה, ובכל נושא שירשום על נושא א-ח-ד בלבד. לצרף שם נכון ושם בן/ת זוג שלגביו נוגע המסר... אתחיל זאת מיום שלישי ב"ה. שבוע מבורך צילה

צילה היקרה......

אשמח לדעת מה צופן לי איזור האהבה בשנה הקרובה שמי קרן מאחלת לך שנה קסומה שתאפשר לך להוציא לפועל את כל חלומותייך...
22:47 19-09-2006|%%posterlink.0%%

היי איריס יקירה

יקירה, האם אתם יחד?? יש לך מצב שבו את חשה לא מרוצה בתוך הקשר הזה , יש המון בדידות, המון חששות, ולמרות זאת אם תדעו לעבוד על הדברים הבעייתים בתוך הקשר ולשפר את התיקשורת לחיובית ובונה יותר , יש כאן מקום להמשך משמעותי. המסר בעבורך הוא לקחת יוזמה ואחריות ולא להיות מובן מאליו..עליך להתחיל לזוז ולפעול למען אושרך שלך..תני מקום לאני שלך ..הכוחות לטובתך והסיכויים אכן חיוביים,עד דצמבר 2007 יהיו לך שינויים חיוביים...עשי למען זה. שנה מבורכת צילה

ראשית המון תודה על תשובתך אמן שזה יקרה אנחנו לא מדברים כבר יומיים

לכל הפונים היקרים

צילה היי, קודם כל שתהיה לך שנה טובה

שמי דגנית חורי ושם בעלי הוא שרון הייתי שמחה למסר בנושא היריון ומשפחה לשנה החדשה האם יהיה היריון בשנה החדשה? תודה רבה ושוב... שנה טובה ומתוקה, המון בריאות ואושר לך ולכל עם ישראל א - מ - ן !!!!!

צילה חג שמח ושנה טובה

מבקשת פריסה לשנה החדשה בנושא הזוגיות או באופן כללי מה שנוח לך תודה לירז תודה וחג שמח שנה טובה המון אושר חיוכים ואהבה בריאות וסבלנות לכולם ושלום לכל עם ישראל אמן

שכחתי לציין תאריך לידה

23.10.1975 שוב תודה ושנה טובה
22:26 19-09-2006|%%posterlink.0%%

היי אורית יקירה

שנה ממש לא קלה בתחום הזוגיות, יש לך נטיה להיות תלותית ומעט אובססיבית בקשרים, נחלת המון אכזבות שלרוב הגיעו בשל פזיזותך וחוסר סבלנות..הייתי מציעה לך לעשות ניקוי אנרגיות את חשה כעת שהכל תקוע אצלך וזה נכון , יש עליך מעט עין הרע..נסי להשתחרר ולהיות חיובית משום ששנה זאת לא ממש תטיב עימך... לא להתייאש.!!! שנה מבורכת צילה

צילה

זו התחזית הכי מייאשת ומעליבה שקבלתי מימי וממש לא נכונה אני בחורה שאוהבת חופש וממש ממש לא אובססבית ותלותית להיפך אוהבת מרחב בזוגיות

לכל השולחים אליי אימיליים אענה ביום ג'

לכולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם כולל טיפ לשנה החדשה.. ליל מנוחה צילה

צילה שכחת את המסר שלי..

לכל הפונים היקרים

לצילה ולכולם שנה טובה וקסומה

צילה רציתי לדעת מה צפוי לי השנה בזוגיות יש לי חבר כרגע 4 חודשים..תאריך הלידה שלי 11.6.85 ותאריך לידתו 7.6.84 המון תודה.

שנה טובה אשמח למסר

לגבי זוגיות שמי גלית וזאת שאלה לגבי זוגיות עם אסף ( אנחנו לא ביחד כרגע) המון המון תודה וחג שמח

שכחתי לציין תאריך לידה

23.10.1975 שוב תודה ושנה טובה

בבקשה פירוש

22:41 19-09-2006|%%posterlink.0%%

היי רויטל יקירה

יקירה , לצערי זה לא נראה כך, יש עוד הרבה לעשות בכדי שהקשר יגיע למקום של מיסוד, יש תחושה של תקיעות משום מה והוא לא מעוניין כרגע לחשוב על מיסוד, הקשר במהותו לא הכי יציב ...לכן אני מציעה לך לחשוב פניך לאן משום שישנה אפשרות(למרות שמייד תאכלי אותי) להכרות חדשה אצלך... שנה מבורכת צילה

לצילה היקרה

קודם על תודה רבה וחג שמח :) האמת שאני מודה שקשה לי להתחבר למה שאמרת (ואני ממש לא באה בטענות בשום צורה או דרך), הסיבה היא שלפני כחודש שאלתי את הלן את פוטנציאל הזוגיות בנינו והאם יש כאן אהבה ולאן זה הולך ותשובתה הייתה שמצאתי את בזיווג שלי והוא מצא את אהבת חייו (אני). אל תכעסי אבל פתחתי לעצמי פריסת קלף יחיד ושאלתי מה פוטנציאל הזוגיות שלי ושל תומר בשנה הקרובה ויצא קלף: 10 מטבעות עד כמה שידוע לי זה קלף מאוד חיובי :) (אולי האנרגיות שלי השפיעו כאן? ) וברשותך ורק אם את יכולה שאלתי לגבי עבודה: מה הסיכויים שלי להתקבל לעבודה בתחום משאבי אנוש בשנה הקרובה? יצא קלף: אס המטות תודה רבה על הזמן שאת משקיעה בנו אני אישית מאוד מעריכה אותך ומודה לך על תשובתך רויטל.
עבור לעמוד
, , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר