היי צילה

האם אפשר לקבל מסר במייל? מעדיפה לא לחשוף פרטים בפורום תודה ושנה טובה.

צילה שנה טובה

שנה טובה ומבורכת ואחלה רעיון.אשמח לדעת מה צופן לי בזוגיות השנה ?מתי אפרד מהרווקות?אילנית . תודה רבה

צילה הנפלאה

שלחתי לך את פרטי המלאים במייל ואשמח לקבל מסר ממך.. מאחלת שנת אושר אהבה בריאות והצלחה, שנה של הגשמה עצמית והתגשמות כל משאלות ליבך וכמובן לכל באי הפורום פונים ומפרשים/ות כאחד....

לכל הפונים היקרים

לקראת השנה הבאה עלינו לטובה , אשמח לתת מסר לכל אחד לקראת הצפוי לו בשנה החדשה, מי שירצה לגביי זוגיות, עבודה, ובכל נושא שירשום על נושא א-ח-ד בלבד. לצרף שם נכון ושם בן/ת זוג שלגביו נוגע המסר... אתחיל זאת מיום שלישי ב"ה. שבוע מבורך צילה

בלבול

אני מאוד מבולבלת , בתחום הזוגי המצב לא טוב אני לא מרגישה שיש ריגושים ואני די אדישה , אני לא יודעת לאן זה יוביל . בתחום המקצועי אני אמורה לקבל תפקיד מאוד גדול ואני פוחדת לא לעמוד בציפיות , אנא עזרי לי בכיוון הנכון. תודה

צילה את מקסימה

צילה אני כ"כ מודה לך על היוזמה! כל הכבוד והלוואי שתהיה לך שנה מדהימה לך ולכל משפחתך. אפשר אולי לשלוח לך למייל את השאלה? אני לא כ"כ רוצה לחשוף את הפרטים פה...

לכל השולחים אליי אימיליים אענה ביום ג'

לכולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם כולל טיפ לשנה החדשה.. ליל מנוחה צילה

צילה את מקסימה

צילה אני כ"כ מודה לך על היוזמה! כל הכבוד והלוואי שתהיה לך שנה מדהימה לך ולכל משפחתך. אפשר אולי לשלוח לך למייל את השאלה? אני לא כ"כ רוצה לחשוף את הפרטים פה...

בהחלט ניתן חמודה

ZILAYZ@WALLA.CO.IL ליל מנוחה צילה

לכל הפונים היקרים

לקראת השנה הבאה עלינו לטובה , אשמח לתת מסר לכל אחד לקראת הצפוי לו בשנה החדשה, מי שירצה לגביי זוגיות, עבודה, ובכל נושא שירשום על נושא א-ח-ד בלבד. לצרף שם נכון ושם בן/ת זוג שלגביו נוגע המסר... אתחיל זאת מיום שלישי ב"ה. שבוע מבורך צילה

לכל השולחים אליי אימיליים אענה ביום ג'

לכולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם כולל טיפ לשנה החדשה.. ליל מנוחה צילה

זוגיות

האם אמצע את אהבת חיי השנה נולדתי 07/05/1971

לכל הפונים היקרים

צילה יקרה

אשמח לקבל ממך מסר לגבי זוגיות - כרגע לא נמצאת שנה טוב לך. איריס

בשמחה רבה יקירתי

אני פורסת באופן אישי,,שהרי זאת מתנתי ... יום מקסים צילה

צילה יקירתי חביבתי ...גם אני רוצה ...

להעביר לך את מתנתי בקרוב תחושי את האנגיות שאשלח לך בריקי שיחממן את ליבך עד שתוכלי לחוש בברכות ואיחולים לבביים לשנה החדשה שפע רוחני כלכלי הרבה אהבת אמת אהבה ללא תנאי ממני ...תבורכי...

לכל הפונים היקרים

אמממ..... מוכר לי משהו הרעיון...

בהצלחה! זה כייף ומתיש כאחד לתת מסרים... חג שמח...

עונה היום לכולם

עבודה

לצילה המקסימה, קודם כל חג שמח לך ולבני משפחתך אשמח לקבל מידע לגביי עבודה, עברתי הרבה בכל הקשור לכך וטרם הגעתי לנחלתי. תודה המראש

היי צילה..

גם אני רוצה... מסר כללי כזה לשנה החדשה.. מה היא מביאה איתה עבורי...בתחום העבודה. שמי לי אני מאד מודה לך... ומאחלת לך שנה טובה,מתוקה ומלאת אור...

היי צילה

אני רוצה בבקשה מסר בנושא זוגיות כרגע אין לי אני מקווה שמתישהו כבר יהיה
עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר