לכל הפונים היקרים

לקראת השנה הבאה עלינו לטובה , אשמח לתת מסר לכל אחד לקראת הצפוי לו בשנה החדשה, מי שירצה לגביי זוגיות, עבודה, ובכל נושא שירשום על נושא א-ח-ד בלבד. לצרף שם נכון ושם בן/ת זוג שלגביו נוגע המסר... אתחיל זאת מיום שלישי ב"ה. שבוע מבורך צילה

היי צילה יישר כוח ...... אני ראשונה

בבקשה אני הייתי רוצה מסר לגביי לימודים וקריירה. האם יש צורך בפריסה או שאת עושה יידני?

בשמחה רבה יקירתי

אני פורסת באופן אישי,,שהרי זאת מתנתי ... יום מקסים צילה

לכל הפונים היקרים

לקראת השנה הבאה עלינו לטובה , אשמח לתת מסר לכל אחד לקראת הצפוי לו בשנה החדשה, מי שירצה לגביי זוגיות, עבודה, ובכל נושא שירשום על נושא א-ח-ד בלבד. לצרף שם נכון ושם בן/ת זוג שלגביו נוגע המסר... אתחיל זאת מיום שלישי ב"ה. שבוע מבורך צילה

איזה יופי!!!!

היתי רוצה פריסה בנושא זוגיות מריה רובינוב ומיכאל זרקאיב צילה אשמח- רעיון מעולה תודה לך

היי צילה..רעיון מקסים

אשמח לדעת לגביי זוגיות השנה..(חתונה..כן/לא?) שנה טובה ומתוקה, שנת אושר ושלווה..והמון אהבה! תמר

הי צילה

ובכן שמי איריס עדי כהן אני ישמח לגבי הזוגיות עים מישהו בשם מתי אמזלג ההיתי רוצה לדעת מה יהיה עים זוגיות זו בשנה החדשה תודה ושנה הכי טובה שתהיי לך

לכל הפונים היקרים

זוגיות

היי צילה, אשמח לקבל על זוגיות - האם תהייה חתונה בעתיד עם בן זוגי תומר 3/12/75 תודה וחג שמח רויטל.

בשמחה רבה יקירתי

אני פורסת באופן אישי,,שהרי זאת מתנתי ... יום מקסים צילה

עבודה

לצילה המקסימה, קודם כל חג שמח לך ולבני משפחתך אשמח לקבל מידע לגביי עבודה, עברתי הרבה בכל הקשור לכך וטרם הגעתי לנחלתי. תודה המראש

לכל הפונים היקרים

היי צילה

אשמח למסר ממך האם אפשר במייל? תודה סיגלית

היי צילה!! כמה שאת חמודה איזו יוזמה יפההה!!!

אני רוצה לדעת בקשר לזוגיות עם מישהו אם בכל זאת יש סיכוי אחרי מה שעברנו, אך יש לי בעיה לכתוב את השם המלא שלו, וגם את השם המלא שלי, אני פוחדת שזה יתגלה.. אנחנו לא זוג.. האם אוכל לשלוח לך מייל?

השמח לקבל מסר לשנה החדשה

בקשר לעבודה בבקשה!! האם להחליף? תודה לך!! שנה טובה ומתודה!!! גמר חתימה טובה!!!

היי צילה

כל הכבוד לך על היוזמה.. אפשר במייל? אני לא רוצה לרשום פרטים מזהים פה.. שמה טובה

שנה טובה ומתוקה לכל המפרשים והשואלים

אשמח גם לקבל פריסה אישית לגביי זוגיות אולם את הפרטים אשלח למייל אם זה אפשרי ???? תודה רבה

צילה שנה טובה

שנה טובה ומבורכת ואחלה רעיון.אשמח לדעת מה צופן לי בזוגיות השנה ?מתי אפרד מהרווקות?אילנית . תודה רבה
עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר