היי לכולם

היי לכולם

עשיתי פריסה SOS והשאלה ששאלתי היא האים S יצור איתי קשר בזמן הקרוב? הקלפים שיצאו הם: 1.כוח 2.אביר המטות 3.נזיר אודה לכם על תשובתכם...

הנה מצאתי סליחה?

היי אהבה....

רישמי מעט רקע במה מדובר, האם הייתם זוג??. ממתינה צילה

היי צילוש

זה בחור שאני כבר בקשר איתו המון זמן מאז הפרדה מהאקס ובתקופה האחרונה התקרבנו קצת ונדמה לי שאני מתחילה להרגיש משהו כלפיו הוא נעלם לי בימים האחרונים ואני מודאגת בגלל זה שאלתי אם הוא יצור איתי קשר

היי לכולם

עשיתי פריסה SOS והשאלה ששאלתי היא האים S יצור איתי קשר בזמן הקרוב? הקלפים שיצאו הם: 1.כוח 2.אביר המטות 3.נזיר אודה לכם על תשובתכם...

חמודה

הבחור ממש לא מעוניין בקשר , הוא עדיין זקוק לזמן עם עצמו כדי למצוא כיונים בחייו, לכן אל לך לפתח ציפיות...למרות שהתשובה שלך חיובית כאן , זה לא יקרה בזמן הקרוב. בהצלחה צילה

היי צילה

זה ממש מוזר מה שאת אומרת אולי את מתכוונת לאקס שלי אולי הקלפים הראו פתיחה על האקס שלי למרות שפתחתי על מישהו אחרת זה הגיוני?

ממש לא, אני מתכוונת לבחור ששאלת לגביו

הפריסה היא עליו ולא על האקס, ומה מוזר בזה?? בהצלחה צילה

חמודה

הבחור ממש לא מעוניין בקשר , הוא עדיין זקוק לזמן עם עצמו כדי למצוא כיונים בחייו, לכן אל לך לפתח ציפיות...למרות שהתשובה שלך חיובית כאן , זה לא יקרה בזמן הקרוב. בהצלחה צילה

היי צילה

זה ממש מוזר מה שאת אומרת אולי את מתכוונת לאקס שלי אולי הקלפים הראו פתיחה על האקס שלי למרות שפתחתי על מישהו אחרת זה הגיוני?

ממש לא, אני מתכוונת לבחור ששאלת לגביו

הפריסה היא עליו ולא על האקס, ומה מוזר בזה?? בהצלחה צילה

צילוש

בטח שזה מוזר כי כל הפתיחה הזאת נותנת לי תשובה על האקס ולא עליו כי זה ממש לא נכון הפירוש שנתת אם הבנאדם לא רוצה קשר אז איך זה שהוא מתקשר והוא רוצה להיפגש סהכ יש לנו ניתוק של כמה ימים בגלל המצב במדינה הפירוש שאת נותנת לי ונתת לי בעבר זה היה על האקס לדעתי אולי אני טועה אבל ימים יגידו בכל מיקרה תודה רבה על הפירוש

זה יתכן בהחלט

שחשבת על האקס שלך בזמן הפריסה..ואכן ישנה אפשרות שזה יענה על האדם שנמצא בתת המודע שלך...זה עדיין לא אומר שטעיתי בתשובתי. בהצלחה יקירה צילה

היי צילוש

חלילה לא אמרתי שטעית בקשר לתשובתך אני בטוחה שהיא נכונה אני חושבת שהיא מכוונת לאקס אבל אם זה מכוון לבחור החדש שאני איתו בקשר אני יגלה את זה בקרוב אני מאוד מודה לך על הפירוש
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר