אני חיכיתי בסבלנות רבה.

אבל כנראה שזהו לא המטרה פה בפורום , שלום.

עמית יקרה.. למה כל הכעס הזה???

צילה התחילה לענות לך ולכן אני לא עונה.. זאת המדיניות שלנו כאן.. שימי לב מה שקורה כאן.. זה לא נגדך כלל.. צילה נמצאת בפורום.. או שתכף תכנס שוב ותתייחס אליך, הקפצת המון פעמים.. אין צורך, אנחנו בודקים את ההודעות שמופנות אלינו כל פעם שאנחנו נכנסות לפורום.. זכותך לא להיות מבסוטית כמובן.. אבל חבל, קצת סבלנות ותקבלי את כל תשומת הלב..

הלן בירן ברק emo_14.png

עמית יקר כמובן, סליחה על הבלבול..

הלן בירן ברק emo_14.png

מצטער על הכעס..

פשוט אם אהיה כנה אני פתחתי את הנושא הזה אתמול , והדרך שלי הייתה לחכות בסבלנות עד שמישהו יגיב לי, ובד"כ אני בנאדם חסר סבלנות וזה ניכר בשבילי... אז באתי היום וראיתי שאף אחד לא הגיב.. וראיתי שלאחרים הגיבו ולי עדיין לא.. אז אני שמרתי את הדברים שלי בבטן, חיכיתי בסבלנות..חיכיתי..לא הגיבו.. עד שזה פרץ כבר החוצה ולא יכולתי לחכות...... עמכם סליחה.

קורה.. אני מקווה שאתה מבין עכשיו..

סבלנות צילה תחזור אליך..

הלן בירן ברק emo_14.png

הפריסה.

שאלתי האם תהיה לי הצלחה בתחום במוסיקה. והפריסה שיצאה - S.O.S פריסת קלף 1# אביר החרבות קלף 2# שוטה קלף 3# הכוהנת הגדולה תודה מראש.

היי עמית

לא מבינה מה החוצפה שלך?? אם איכפת לך אני נמצאת כאן בזמני החופשי ולא משלמים לי שום שכר על הזמן שאני עונה כאן, ואם זה ממש מעניין אותך אז חמוד, יש לי חיים מלבד הפורום ...מה קרה?? מה הלחץ?? שים לב איזה שירשור פתחת בשל חוסר סבלנות. ממש לא מכובד.!!!!! ומה שנראה הכי מנעין היא הפריסה שלך שממש מאפיינת את מי שהינך, טיפוס שתמיד אוהב להיות צודק, שלא ממש מעניין אותו אם הוא פוגע באנשים, וצר לי חמוד אבל צירוף מיקרים מדהים תשובת הקלפים היא שאינם נותנים תשובה לשאלתך... צר לי. בהצלחה צילה

זה ממש לא אני...

ומי שמכיר אותי טוב יודע אחרת.. אז קורה, הייתה אי הבנה, אבל מאחורי המסך של המחשב יש אדם עם רגשות.. ואני ממש לא נהנה לפגוע באנשים, ואני אף פעם בחיים שלי לא קיללתי או הרבצתי למישהו מרוע לב.

צילה יקרה- הוא רק ילד..עצוב לי לראות איך הוא קיבל את התגובה

צילה - מצטער על אי ההבנה.

פשוט פרסו לי כבר פריסה ראשונה על הנושא הזה, וריבוי פריסות רק מבלבל ותראי מה יצא לי לגבי זה.. ולגבי הטיפוס שאמרת זה ממש לא אני, אני בנאדם טוב, אז אני ממש מצטער על אי ההבנה של הקלפים.... עמך סליחה.

עמית ,

קיבלתי את התנצלותך....ושכחתי כבר בהצלחה צילה

צילה יקרה- הוא רק ילד..עצוב לי לראות איך הוא קיבל את התגובה

נעמי יקרה

זה בדיוק הענין , שנכנסים לפורום ילדים וממש מתחצפים..אבל יושרו ההדורים... תודה על הערתך. ערב טוב צילה

צילה - את בסדר שבת שלום

תודה על ההבנה..ו..

אני מצטער על מה שקרה, ואני מבין שכעסת כי זה היה בהגדרה של התחצפות אבל באמת לא התכוונתי כי אני אדם מאוד חסר סבלנות אז זה טבעי אצלי.. שמח שהכל בסדר וזה לא יקרה שוב..

תודה עמית ..צר לי

אם פגעתי בך , אבל זאת לא היתה הכוונה יאלהההההההההה שכחתי , ואשמח לעזור בכל עת עם הרבה סבלנות מצידך ערב טוב צילה

צילה - את בסדר שבת שלום

שבת שלום יקירה

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר