למנהל הפורום

למנהל הפורום

שלום לך, אני חדשה כאן קראתי את נוהלי הפורום שכתבת שאחד מהם הוא לא לעשות מהפורום משהו עיסקי, ואני כבר משירשורים קודמים שקראתי שמה לב לעובדה שהעונות כאן משווקות עצמן ומפרסמות את פועלן בדרך שיטתית, כל מיני אנשים ובעיקר נשים ששולחות הודעות לעונות שכביכול היו אצלן בייעוץ פרטי..זה לא מה שכתבו בנוהלים שלך. לא מפריע לי כלל ואין לי שום דבר אישי נגד איש, אבל זה נראה די מצועצע, גם די מתוכנן, אני חושבת שלקוחות פרטיים שמקבלות העונות אינו עניין לפורום כללי, הנכון ביותר היה שמי שמעוניין לפנות יעשה זאת דרך האימיילים שלהן לא??? אני בטוחה שאולי לא ימצאו חן הדברים שלי ובודאי אספוג כאן מהלומות אבל אכן יש לכבד את כללי הנוהלים שלך לא?? לתשומת ליבך, ואגב יש כאן פורום מדהים שכל אחת מהעונות היא אישיות בפני עצמה כל הכבוד!!!! יום טוב לכולם.

אני לא רואה בעיה. אני לא חושב שיש בעיה עם הפרסום, אין כאן צביעות ותודה לכולם על התמיכה.

היי ריקי, ראשית אני מצטער על כך שרק עכשיו אני עונה. בימי שלישי אני חוזר בשעה כזו מחיפה ואין לי שם מחשב, כך שאני מנותק מהפורום מהבוקר (10:00) ועד הלילה. לדעתי אין כאן בעיה עם הפרסום. כשכתבתי שאין לפרסם, הכוונה היא שאסור להכניס הודעות פרסומות בסגנון של "מאיר המאיר – פותח מזלות ומעורר גורלות – כנסו" או פרסומות אחרות בהם מפרסמים מוצר או שרות. מעבר לכך מספרי טלפון נחמקים כאו אטומטית על-ידי המערכת (או על-ידי) כיוון שאין לפרסם טלפונים בפורומים של וואלה!. כמו בכל מערכת תוכן יש צורך בתגמול כל שהוא על המאמצים הרבים של הכותבים. לכן מותר לאלו שטורחים, קוראים בקלפים וכותבים תשובה בפורום, בסיום ההודעה לכתוב כמה מילים על עצמם, ולפעמים גם להוסיף את המייל. אני לא רואה את זה כפרסומת ויותר כחתימה אישית הנותנת קצת יותר מידע על הקורא. בסך הכל התשובה הנכתבת ואיכותה היא כרטיס הביקור הטוב ביותר שיש לקוראים שלנו וכן, בהחלט הם עושים זאת גם כדי למשוך לקוחות הרוצים פגישה אישית וזקוקים לעזרה. זה התגמול של הקוראים הנפלאים שלנו ובלי זאת לא היינו מקבלים קוראים כל כך טובים ב"חינם". באשר למחמאות הספונטניות שנכתבו כאן, ראשית אין כאן צביעות – אלו הן הודעות אמיתיות ונכונות. שנית זה לגיטימי ואפילו קצת מרענן שאלו שהיו אצל קורא בקלפים של הפורום יכתבו מילות תודה ויחוו את דעתם. סה"כ זה לא קורה כל יום (וכמעט שלא בכלל למען האמת) וזה נחמד לשמוע דברי ביקורת נעימים. אני לא רואה בדברי התודה כל בעיה, אני לא חושב שאלו הודעות "מתכננות", ואני לא מרגיש שעברו כאן על הטעם הטוב. לסיכום, תודה על העירנות, אולם אני בהחלט לא רואה את הדברים כמוך. זה המינימום שהפורום יכול לתת לקוראים הנפלאים שלנו, ואני מקווה שבקרוב הקוראים שלנו יקבלו אף יותר. תודה והמשך גלישה נעימה, שגיא
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר