למנהל הפורום

ברוך בואך ריקי.

ראשית תודה על הפירגון שלך,אני אחת מעונות הפורום לפניות, שנית אני חייבת לומר לך מספר דברים, אכן קורה שבפורום אנחנו העונות מקבלות מילות תודה ואף שאלות בנושא הגעה לייעוץ באופן אישי אין בזה פסול, נהפוך הוא תישאלי עצמך שאלה הפוכה אנחנו עונות כאן מרצון טוב , על חשבון הזמן הפרטי של כל אחת מאיתנו, והכי הכי חשוב זה ללא ת-מ- ו-ר-ה הכל מאהבה, אז חישבי מדוע בעצם שלא נתוגמל??? אני בטוחה מה תהייה תשובתך ,אבל מן הראוי שתגובה כמו שלך תקבל מענה כראוי. מדוע שלא יפנו אלינו באופן אישי לייעוץ מורחב?? מה פסול בזה לא ירדתי לסוף דעתך?? ריקי יקירה, אני לא יודעת מי את אבל מי שלא תהיי את מוזמנת להנות מהפורום הזה ,אל תחפשי אתגרים מיותרים... חישבי חיובי, האוירה כאן די טובה תהני ממנה. אשמח לייעץ לך בכל שתיזדקקי , אנא קיראי והפנימי את דבריי היטב. מאחלת לך רק ימים טובים אור ואהבה צילה ייעוץ והכוונה בטארוט וכן ריקי, גם באופן אישי אני עושה זאת.

ותודה לך צילה, את ניפלאה.

ריקי יקירה (את לא אוהבת כינויים)

תודה על הפירגון, אני מבינה שיש לך בסך הכל כוונה טובה. שאי ברכה והצלחה, וכפי שכבר אמרתי לך הבוקר את מוזמנת לקבל ייעוץ ח-י-נ-ם כאם בפורום. ערב טוב לך צילה ייעוץ והכוונה בטארוט

הדרך לגהנום רצופה כוונות טובות........

מיכל אייין עלייךך!!!

תודה על התגובות

קראתי את תגובת כולם, ואכן אולי פתחתי למנהל הפורום ערוץ חדש, אולי תהייה אפשרות לתגמל אתכן?? אכן ישנן כמה עדויות לרמזים עיסקיים בתגובות הפונים לכמה מכן,אז צילה, מיכל ,והלן אתן בהחלט מקסימות, אבל את הפירגון בעבודת הלקוחות הפרטיים לא חייבים לשתף בפורום, כוונתי היתה זה לא חייב להעשות בפורום, שהרי מי שהיתה אצלכן יודעת היטב את מספר הטלפון והיא יכולה לומר תודה, אכן פתחתי דפים אחורנית ושמתי לב שיש כאן את זה , הפורום נועד לשאלות ותשובות חינם אחלה!!! את העבודה שלכן מול לקוחות פרטיים אין צורך לחשוף כאן, זה נשמע די מפורך וצבוע...בכלל אני שמה לב לכינויים שלכן "חמודה" יקירה" מתוקה" מה זה?? שוק?? חישבו על זה ואם אכן יש למנהל ענין שתפרסמו עצמכן למען ייעוץ אישי אז רישמו איך ניתן להגיע טלפון ושאר פרטים...אם כבר אז עד הסוף. אגב הלן האם את הדוברת של המנהל שגיא?? לא נראה לי . תודה על התגובות הכוונה היתה חיובית כל הכבוד לכולכן. ריקי.

הדרך לגהנום רצופה כוונות טובות........

מיכל אייין עלייךך!!!

מיכל אני מבקשת ממך לא להחמיא לי....זה מפריע פה לאנשים!

תודה על התגובות

קראתי את תגובת כולם, ואכן אולי פתחתי למנהל הפורום ערוץ חדש, אולי תהייה אפשרות לתגמל אתכן?? אכן ישנן כמה עדויות לרמזים עיסקיים בתגובות הפונים לכמה מכן,אז צילה, מיכל ,והלן אתן בהחלט מקסימות, אבל את הפירגון בעבודת הלקוחות הפרטיים לא חייבים לשתף בפורום, כוונתי היתה זה לא חייב להעשות בפורום, שהרי מי שהיתה אצלכן יודעת היטב את מספר הטלפון והיא יכולה לומר תודה, אכן פתחתי דפים אחורנית ושמתי לב שיש כאן את זה , הפורום נועד לשאלות ותשובות חינם אחלה!!! את העבודה שלכן מול לקוחות פרטיים אין צורך לחשוף כאן, זה נשמע די מפורך וצבוע...בכלל אני שמה לב לכינויים שלכן "חמודה" יקירה" מתוקה" מה זה?? שוק?? חישבו על זה ואם אכן יש למנהל ענין שתפרסמו עצמכן למען ייעוץ אישי אז רישמו איך ניתן להגיע טלפון ושאר פרטים...אם כבר אז עד הסוף. אגב הלן האם את הדוברת של המנהל שגיא?? לא נראה לי . תודה על התגובות הכוונה היתה חיובית כל הכבוד לכולכן. ריקי.

ריקי יקרה...תאמיני לי שמכל דברייך...

לא הבנתי אותך... מצד אחד את מפרגנת, וכל הכבוד לך על כך.. ומצד שני קשה לך לקבל מילות חיבה. קשה לי לחשוב כמוך, שבעיניך מילים כמו : חמודה, מתוקה , מקסימה וכו' נחשבות כמילות "שוק"... ריקי חמודה - (הופס....מן הרגל כזה...סורי) זרמי...תאפשרי לעצמך לתת ולקבל אהבה אין סופית.... החיים תמיד יראו יפים יותר...באחריות. ואם תלמדי להשתמש במילים האלה, כל התפיסה שלך תשתנה....גם זה באחריות. רק אור ואהבה נעמי

גם אם זה לא נראה לך - זה ממש לא אומר שזה נכון..

זה היה בפירוש המסר משגיא וכן, יש לנו, למיכל לצליל ולי קשר ישיר עם האיש.. דבר שני.. מי את שתקביעי כאן מה נכון ומה לא נכון..?? לא נראה לך מתנשא ומגעיל אחרי כל הפירגון שקיבלת פה למרות הכול??? מי אמר שהפורום צריך להתנהל בדרכך??? הפרגונים באו באופן ספונטני וישיר, ללא פיברוק וללא דרישה מאיתנו - ותודה לכל המפרגנות. ד.א. גם את פירגנת.. אותך לשגיא ולמנהלי הפורום... יאללה די, תרדי מהעץ, טיפסת קצת גבוה מדי.. לפעמים צריך פשוט לדעת מתי לרדת.. ד.א. אם מגעילות אותך מילים נחמדות כמו יקירתי וחמודה.. פשוט חבל!!!!!!!!!

הלן בירן ברק emo_14.png

למנהל הפורום

שלום לך, אני חדשה כאן קראתי את נוהלי הפורום שכתבת שאחד מהם הוא לא לעשות מהפורום משהו עיסקי, ואני כבר משירשורים קודמים שקראתי שמה לב לעובדה שהעונות כאן משווקות עצמן ומפרסמות את פועלן בדרך שיטתית, כל מיני אנשים ובעיקר נשים ששולחות הודעות לעונות שכביכול היו אצלן בייעוץ פרטי..זה לא מה שכתבו בנוהלים שלך. לא מפריע לי כלל ואין לי שום דבר אישי נגד איש, אבל זה נראה די מצועצע, גם די מתוכנן, אני חושבת שלקוחות פרטיים שמקבלות העונות אינו עניין לפורום כללי, הנכון ביותר היה שמי שמעוניין לפנות יעשה זאת דרך האימיילים שלהן לא??? אני בטוחה שאולי לא ימצאו חן הדברים שלי ובודאי אספוג כאן מהלומות אבל אכן יש לכבד את כללי הנוהלים שלך לא?? לתשומת ליבך, ואגב יש כאן פורום מדהים שכל אחת מהעונות היא אישיות בפני עצמה כל הכבוד!!!! יום טוב לכולם.

ריקי תאחלי לכולם המשך פורום מוצלח ואם ...

יש נושא שאת רוצה, שנתקשקש עליו בבקשה את תמיד מוזמנת. תבדקי טוב ותגלי שאנו נמצאות בפורום בין המוצלחים ביותר באינטנרט. תבדקי פורום אחרי שהגיע לעמוד שבע מאות ו... אז בבקשה... וחוץ מזה אם מישהו חושב שהמחמאות נתנות בתשלום אז מה... !!!! איזה הסתלבטות לאיזה נמוך הגענו ... אז חברה תחזרו לעיניינים יש הרבה עבודה... לכל המפרשות תמשיכו להיות מקסימות כמו שאתן יש הרבה מאוד אחרות שזקוקות לכן, אוהבות ואוהבים איתכן. הרבה בריאות אנרגיה חיובית ועזרה לחברה. זוהרה

גם אם זה לא נראה לך - זה ממש לא אומר שזה נכון..

זה היה בפירוש המסר משגיא וכן, יש לנו, למיכל לצליל ולי קשר ישיר עם האיש.. דבר שני.. מי את שתקביעי כאן מה נכון ומה לא נכון..?? לא נראה לך מתנשא ומגעיל אחרי כל הפירגון שקיבלת פה למרות הכול??? מי אמר שהפורום צריך להתנהל בדרכך??? הפרגונים באו באופן ספונטני וישיר, ללא פיברוק וללא דרישה מאיתנו - ותודה לכל המפרגנות. ד.א. גם את פירגנת.. אותך לשגיא ולמנהלי הפורום... יאללה די, תרדי מהעץ, טיפסת קצת גבוה מדי.. לפעמים צריך פשוט לדעת מתי לרדת.. ד.א. אם מגעילות אותך מילים נחמדות כמו יקירתי וחמודה.. פשוט חבל!!!!!!!!!

הלן

אם מותר לי להדחף כאן, אז פשוט חבל לך על האנרגיות ,את בדיוק מספקת לה את מה שהיא מחפשת..הכי טוב זה להתעלם היא כבר שמעה מה שהיה לנו לומר בנידון. שימרי את האנרגיות למקום טוב יותר ערב טוב צילה

מיכל אני מבקשת ממך לא להחמיא לי....זה מפריע פה לאנשים!

נו באמת....................

הלן

אם מותר לי להדחף כאן, אז פשוט חבל לך על האנרגיות ,את בדיוק מספקת לה את מה שהיא מחפשת..הכי טוב זה להתעלם היא כבר שמעה מה שהיה לנו לומר בנידון. שימרי את האנרגיות למקום טוב יותר ערב טוב צילה

וואלה את צודקת צילה.. תודה ולילה טוב.

הלן בירן ברק emo_14.png

שלום לריקי הנכבדה...... מקטי

אני אחת מהגולשות בפורום הזה וחושבת שכל דבר אמיתי והגון,כל דבר שיש בו אתחלה או סוף טוב ,כל דבר שאנשים משטפים בפומבית או בפרטי יולד ביקורת וזה טוב כזה מראה שאנחנו עדיין לא אדישים לשמחות או לצער של בני אדם ....... תודה לך ויום טוב

כל הפוסל-במומו פוסל

למנהל הפורום

שלום לך, אני חדשה כאן קראתי את נוהלי הפורום שכתבת שאחד מהם הוא לא לעשות מהפורום משהו עיסקי, ואני כבר משירשורים קודמים שקראתי שמה לב לעובדה שהעונות כאן משווקות עצמן ומפרסמות את פועלן בדרך שיטתית, כל מיני אנשים ובעיקר נשים ששולחות הודעות לעונות שכביכול היו אצלן בייעוץ פרטי..זה לא מה שכתבו בנוהלים שלך. לא מפריע לי כלל ואין לי שום דבר אישי נגד איש, אבל זה נראה די מצועצע, גם די מתוכנן, אני חושבת שלקוחות פרטיים שמקבלות העונות אינו עניין לפורום כללי, הנכון ביותר היה שמי שמעוניין לפנות יעשה זאת דרך האימיילים שלהן לא??? אני בטוחה שאולי לא ימצאו חן הדברים שלי ובודאי אספוג כאן מהלומות אבל אכן יש לכבד את כללי הנוהלים שלך לא?? לתשומת ליבך, ואגב יש כאן פורום מדהים שכל אחת מהעונות היא אישיות בפני עצמה כל הכבוד!!!! יום טוב לכולם.

ריקי יקירתי

הפורום הזה עוזר לכל כך הרבה אנשים שאפילו צריכים רק מישהו לדבר איתו להיתיעץ או סתם לקבל מילה טובה או איזה ניעור אמר פעם מישהו חכם אם אין לך משהו טוב להגיד עדיף שתשתוק אני מציעה לך כמו הרבה פה לפני להינות מהאהבה האין סופית וללא תמורה שמציעה פה כל אחת מהמפרשות ובכלל משתתפי הפורום אני רק הייתי רוצה להגיד שזהו פורום מדהים שאני נמצאת בו המון ועוזר לי אישית הרבה מאוד וממש ללא שום תמורה תלמדי להינות ולקבל

עדיין לא הבנתי לאן את חותרת....

זה בסדר להשקיע בפורום ולא לחפף אנשים למרות שזהו פורום התנדבותי....זה בסדר לשבת שעות על גבי שעות ולתרום בחינם (ובכייף) מיכולת וידע שלך ,וזה לא בסדר שאנשים מרגישים צורך להודות לך על גבי הפורום אחרי שהם קיבלו יעוץ קצת יותר אישי? מה , אם נגר או חשמלאי או כל איש מקצוע אחר יתנדב במשך שנים לתת שירות למתנ"ס כל שהוא בעיר את לא חושבת שאנשים יעדיפו ללכת אליו? אז מה אם מישהו יחשוב שהוא עזר לו מאוד....הוא לא ימליץ עליו? אני מבינה מדבריך שגם את התרשמת לטובה, נוהלי הפורום נועדו למנוע מכל המפרסמים הודעות נוסח "סדנת מודעות לגליל" ושאר פרסומים מציקים שכאלה שמפריעים להתנהלות זורמת של הפורום, אבל אף אחד לא אסר על פגישה אישית עם המפרש או המשיב. ושוב מה לא בסדר בזה? זה המקצוע שלי ,זה מה שאני עושה לפרנסתי. אם אנשים חושבים שאני טובה, אם חושבים שגרמתי להם טוב בדרך הטיפול שלי ,אם יש להם את הצורך לפרגן לי על גבי הפורום ולהחזיר לי מעט על מה שקיבלו ,אז מה הבעיה? הרי גם את תלכי לרופא ששמעת עליו טובות ,ולא לסתם סנדלר........ ואכן מצטרפת לצילה, ברוכה הבאה.

סדנת מודעות בלגליל??? ריקי תקראי גם את

איך לא חשבתי על זה קודם! וואלה מיכל אם את מנחה אותה אני בהחלט מצטרפת...(הלן את באה?) נכנסתי עכשיו לפורום לראות מה נשמע? מה קורה פה, תקופה קצרה אני איננה וכבר יש פה עניינים?? ריקי יקרה, גם אני מפרשת כאן בפורום רק שהרבה זמן לא הייתי כאן אבל קראתי את דברייך ויש לי מה לומר למרות שכולם פה כבר אמרו את שלהם מכל כיוון ואני בטוחה שהפנמת את המסר, אבל נראה לי שרק הסתבכת כאן קצת... לא נורא לא קרה כלום... באותה מידה שהתלוננת שהבנות כאןן שולחות את השבחים ליועצות בפורום ולא במייל גם את יכולת להתלונן במייל ולא בפורום ..(נורא קל למצוא את המייל של שגיא) ולמנוע את כל השרשור וההתרעמות כאן. יש משפט מתוך הספר הנבואה השמיימית שאומר: "היקום הוא אנרגיה, שמגיבה על הציפיות שלנו. בני אדם גם הם חלק מהאנרגיה של היקום, כך שכשיש לנו שאלה, באים האנשים שיש להם תשובה עליה" (שגיא, מוכר לך?) במילים פשוטות כשלמשהו יש שאלה התשובה תגיע אליו וזה לא משנה אם זה דרך הפורום או בדרך אחרת, בתשלום או לא...העיקר שהוא מוצא את התשובה או את הדרך לקבל אותה... מקווה שהבנת את ההתפלספות שלי כאן. שיהיה רק טוב לכולם גליה

למנהל הפורום

אני לא רואה בעיה. אני לא חושב שיש בעיה עם הפרסום, אין כאן צביעות ותודה לכולם על התמיכה.

היי ריקי, ראשית אני מצטער על כך שרק עכשיו אני עונה. בימי שלישי אני חוזר בשעה כזו מחיפה ואין לי שם מחשב, כך שאני מנותק מהפורום מהבוקר (10:00) ועד הלילה. לדעתי אין כאן בעיה עם הפרסום. כשכתבתי שאין לפרסם, הכוונה היא שאסור להכניס הודעות פרסומות בסגנון של "מאיר המאיר – פותח מזלות ומעורר גורלות – כנסו" או פרסומות אחרות בהם מפרסמים מוצר או שרות. מעבר לכך מספרי טלפון נחמקים כאו אטומטית על-ידי המערכת (או על-ידי) כיוון שאין לפרסם טלפונים בפורומים של וואלה!. כמו בכל מערכת תוכן יש צורך בתגמול כל שהוא על המאמצים הרבים של הכותבים. לכן מותר לאלו שטורחים, קוראים בקלפים וכותבים תשובה בפורום, בסיום ההודעה לכתוב כמה מילים על עצמם, ולפעמים גם להוסיף את המייל. אני לא רואה את זה כפרסומת ויותר כחתימה אישית הנותנת קצת יותר מידע על הקורא. בסך הכל התשובה הנכתבת ואיכותה היא כרטיס הביקור הטוב ביותר שיש לקוראים שלנו וכן, בהחלט הם עושים זאת גם כדי למשוך לקוחות הרוצים פגישה אישית וזקוקים לעזרה. זה התגמול של הקוראים הנפלאים שלנו ובלי זאת לא היינו מקבלים קוראים כל כך טובים ב"חינם". באשר למחמאות הספונטניות שנכתבו כאן, ראשית אין כאן צביעות – אלו הן הודעות אמיתיות ונכונות. שנית זה לגיטימי ואפילו קצת מרענן שאלו שהיו אצל קורא בקלפים של הפורום יכתבו מילות תודה ויחוו את דעתם. סה"כ זה לא קורה כל יום (וכמעט שלא בכלל למען האמת) וזה נחמד לשמוע דברי ביקורת נעימים. אני לא רואה בדברי התודה כל בעיה, אני לא חושב שאלו הודעות "מתכננות", ואני לא מרגיש שעברו כאן על הטעם הטוב. לסיכום, תודה על העירנות, אולם אני בהחלט לא רואה את הדברים כמוך. זה המינימום שהפורום יכול לתת לקוראים הנפלאים שלנו, ואני מקווה שבקרוב הקוראים שלנו יקבלו אף יותר. תודה והמשך גלישה נעימה, שגיא
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר