למנהל הפורום

למנהל הפורום

שלום לך, אני חדשה כאן קראתי את נוהלי הפורום שכתבת שאחד מהם הוא לא לעשות מהפורום משהו עיסקי, ואני כבר משירשורים קודמים שקראתי שמה לב לעובדה שהעונות כאן משווקות עצמן ומפרסמות את פועלן בדרך שיטתית, כל מיני אנשים ובעיקר נשים ששולחות הודעות לעונות שכביכול היו אצלן בייעוץ פרטי..זה לא מה שכתבו בנוהלים שלך. לא מפריע לי כלל ואין לי שום דבר אישי נגד איש, אבל זה נראה די מצועצע, גם די מתוכנן, אני חושבת שלקוחות פרטיים שמקבלות העונות אינו עניין לפורום כללי, הנכון ביותר היה שמי שמעוניין לפנות יעשה זאת דרך האימיילים שלהן לא??? אני בטוחה שאולי לא ימצאו חן הדברים שלי ובודאי אספוג כאן מהלומות אבל אכן יש לכבד את כללי הנוהלים שלך לא?? לתשומת ליבך, ואגב יש כאן פורום מדהים שכל אחת מהעונות היא אישיות בפני עצמה כל הכבוד!!!! יום טוב לכולם.

נו ו...? למי בעצם זה מפריע, גם אם זה כך?

בוקר טוב ריקי יקרה אני אישית לא הכי פעילה פה בפורום כמו אחרות, אבל אני חייבת לומר לך שביקורת מסוג כזה הוא לא ממש לעניין, ולדעתי זה פשוט מיותר, אם תעייני בפורומים אחרים, תתקלי לא אחת בפרסום של מטפל כזה או אחר, אין בזה שום דבר רע, כולם כאחד עובדים בשביל מטרה אחת נעלה והיא: עזרה....פשוטו כמשמעו. וזה לגמרי מיותר לציין דבר כל כך לא משמעותי שלא מפריע לאף אחד. אני מברכת אותך באור ואהבה נעמי

היא*

למנהל הפורום

שלום לך, אני חדשה כאן קראתי את נוהלי הפורום שכתבת שאחד מהם הוא לא לעשות מהפורום משהו עיסקי, ואני כבר משירשורים קודמים שקראתי שמה לב לעובדה שהעונות כאן משווקות עצמן ומפרסמות את פועלן בדרך שיטתית, כל מיני אנשים ובעיקר נשים ששולחות הודעות לעונות שכביכול היו אצלן בייעוץ פרטי..זה לא מה שכתבו בנוהלים שלך. לא מפריע לי כלל ואין לי שום דבר אישי נגד איש, אבל זה נראה די מצועצע, גם די מתוכנן, אני חושבת שלקוחות פרטיים שמקבלות העונות אינו עניין לפורום כללי, הנכון ביותר היה שמי שמעוניין לפנות יעשה זאת דרך האימיילים שלהן לא??? אני בטוחה שאולי לא ימצאו חן הדברים שלי ובודאי אספוג כאן מהלומות אבל אכן יש לכבד את כללי הנוהלים שלך לא?? לתשומת ליבך, ואגב יש כאן פורום מדהים שכל אחת מהעונות היא אישיות בפני עצמה כל הכבוד!!!! יום טוב לכולם.

נו ו...? למי בעצם זה מפריע, גם אם זה כך?

בוקר טוב ריקי יקרה אני אישית לא הכי פעילה פה בפורום כמו אחרות, אבל אני חייבת לומר לך שביקורת מסוג כזה הוא לא ממש לעניין, ולדעתי זה פשוט מיותר, אם תעייני בפורומים אחרים, תתקלי לא אחת בפרסום של מטפל כזה או אחר, אין בזה שום דבר רע, כולם כאחד עובדים בשביל מטרה אחת נעלה והיא: עזרה....פשוטו כמשמעו. וזה לגמרי מיותר לציין דבר כל כך לא משמעותי שלא מפריע לאף אחד. אני מברכת אותך באור ואהבה נעמי

גם לך כמו לרוב האנשים יש נטייה להסתכל על חצ הכוס הריקה!!!!

הן עושות את עבודתן נאמנה!!! וממש לא...." משווקות את עצמן בדרך שיטתית". אם כל אחד מחברי הפורום מעוניין להגיע אליהן זה בעיה שלהם ולא שלך!!! כל אחד אחראי לעצמו!!! הן לא עומדות עם אקדח ברכה לאף אחד!!! אז מספיק להסתכל על חצי הכוס הריקה ותהני מהפורום כמו כולם!

ברוך בואך ריקי.

ראשית תודה על הפירגון שלך,אני אחת מעונות הפורום לפניות, שנית אני חייבת לומר לך מספר דברים, אכן קורה שבפורום אנחנו העונות מקבלות מילות תודה ואף שאלות בנושא הגעה לייעוץ באופן אישי אין בזה פסול, נהפוך הוא תישאלי עצמך שאלה הפוכה אנחנו עונות כאן מרצון טוב , על חשבון הזמן הפרטי של כל אחת מאיתנו, והכי הכי חשוב זה ללא ת-מ- ו-ר-ה הכל מאהבה, אז חישבי מדוע בעצם שלא נתוגמל??? אני בטוחה מה תהייה תשובתך ,אבל מן הראוי שתגובה כמו שלך תקבל מענה כראוי. מדוע שלא יפנו אלינו באופן אישי לייעוץ מורחב?? מה פסול בזה לא ירדתי לסוף דעתך?? ריקי יקירה, אני לא יודעת מי את אבל מי שלא תהיי את מוזמנת להנות מהפורום הזה ,אל תחפשי אתגרים מיותרים... חישבי חיובי, האוירה כאן די טובה תהני ממנה. אשמח לייעץ לך בכל שתיזדקקי , אנא קיראי והפנימי את דבריי היטב. מאחלת לך רק ימים טובים אור ואהבה צילה ייעוץ והכוונה בטארוט וכן ריקי, גם באופן אישי אני עושה זאת.

עדיין לא הבנתי לאן את חותרת....

זה בסדר להשקיע בפורום ולא לחפף אנשים למרות שזהו פורום התנדבותי....זה בסדר לשבת שעות על גבי שעות ולתרום בחינם (ובכייף) מיכולת וידע שלך ,וזה לא בסדר שאנשים מרגישים צורך להודות לך על גבי הפורום אחרי שהם קיבלו יעוץ קצת יותר אישי? מה , אם נגר או חשמלאי או כל איש מקצוע אחר יתנדב במשך שנים לתת שירות למתנ"ס כל שהוא בעיר את לא חושבת שאנשים יעדיפו ללכת אליו? אז מה אם מישהו יחשוב שהוא עזר לו מאוד....הוא לא ימליץ עליו? אני מבינה מדבריך שגם את התרשמת לטובה, נוהלי הפורום נועדו למנוע מכל המפרסמים הודעות נוסח "סדנת מודעות לגליל" ושאר פרסומים מציקים שכאלה שמפריעים להתנהלות זורמת של הפורום, אבל אף אחד לא אסר על פגישה אישית עם המפרש או המשיב. ושוב מה לא בסדר בזה? זה המקצוע שלי ,זה מה שאני עושה לפרנסתי. אם אנשים חושבים שאני טובה, אם חושבים שגרמתי להם טוב בדרך הטיפול שלי ,אם יש להם את הצורך לפרגן לי על גבי הפורום ולהחזיר לי מעט על מה שקיבלו ,אז מה הבעיה? הרי גם את תלכי לרופא ששמעת עליו טובות ,ולא לסתם סנדלר........ ואכן מצטרפת לצילה, ברוכה הבאה.

למנהל הפורום

אני הגעתי להלן לאחר הכרות בפורום נהנתי מכל רגע ...

אני חושבת שביקורת זה דבר טוב, כאשר הביקורת בונה... אז ככה .... אני הגעתי להלן מהכרות בפורום יש לי מילים בפי להודות על המפגש המרתק שהיה איך אומרים?? "הגעתי לרופא הכי טוב" ... ההתייחסות של כל המפרשות מפרגנות תומכות והכל מטוב ליבן וזמנן היקר ( שווה כסף למי שבאמת יודע ומבין ) והעיקר עושות טוב למי שחושב שזקוק לעזרתן... אז מה רע??? בל נשכח שאלה ששואלות בפורום חוסכות המון כסף, והמפרשות זמינות מה רק בכך שיהיו גם כאלה שישלמו... המשך פורום נעים.. הנושא הכניס קצת עינין ואקשן זה נחמד!! זוהרה

שלום לריקי הנכבדה...... מקטי

אני אחת מהגולשות בפורום הזה וחושבת שכל דבר אמיתי והגון,כל דבר שיש בו אתחלה או סוף טוב ,כל דבר שאנשים משטפים בפומבית או בפרטי יולד ביקורת וזה טוב כזה מראה שאנחנו עדיין לא אדישים לשמחות או לצער של בני אדם ....... תודה לך ויום טוב

היא*

ועל זה נאמר: "מעז יצא מתוק"...

כנראה שריקי הנכבדה היתה צריכה להביא את כל החברים פה בכדי לתת קצת פידבקים ליועצות המקסימות...אנרגיה תמורת אנרגיה. הרבה אור והרבה אהבה נעמי

למנהל הפורום

ריקי יקרה..וחשוב שכולם כולל המפרשות המהממות יקראו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני עכשיו העמסתי 3 שאלות על המפרשות היקרות והאמיני לי חבל שאיני יכולה לשלם להם באיזה שהוא אופן ,ואף הייתי מרחיקה ואומרת כי לטעמי האתר צריך להיות בתשלום זה ימנע מאנשים להיכנס שוב ושוב עם כינויים שונים יתרה מזאת על פי הקבלה אסור "לשפוך זרע לבטלה" כך שמומלץ בחום לתרום כסף אחרי השימוש באתר ולכן חבל שהכסף לא יכול להגיע אליהן. ושוב- אם שגיא יקרא את הפורום לטעמי שימוש באתר צריך להיות בתשלום - מגיע להן!!!!! תלמדי לתת בכיף ולא להכנס לכיס של אנשים. אנרגיה של זרימת כסף תוביל לשפע ביקום וגם לך.

חבל

חבל לי בשבילך שאת עסוקה בקטנות במקום להנות מהפורום הנפלא שיש לנו כאן, אני אישית מתכננת פגישה עם אחת מהמפרשות ולא רואה שום פסול בכך שהם נותנות לנו אפשרות ליצור איתן קשר באופן פרטי. הרי הן מקבלות - לדעתי, מעט מאוד על כל מה שהן משקיעות, נותנות ומייעצות והכל באהבה. אני לא מחליפה את הפורום הזה

שלום ריקי ותודה לך על ההזדמנות..

מה שלומך?? אני שמחה שאת אוהבת את הפורום ושאת חושבת עלינו טובות בסך הכול, את כמובן מוזמנת לשאול ולהצטרף מתי שאת רוצה. בדקתי את נוהלי הפורום עם שגיא והוא ממש לא מסכים שיש איזושהי אמירה שם, ובכלל שאסור לנו לפרסם את עצמינו, להיפך, יש כאן מקום לפרסם, זהו ערוץ תקשורת שנועד בין היתר גם לפרסם אותנו.. את רואה ומבינה, כמו כל השאר, שאנחנו נותנות את הלב והנשמה פה במשך שעות רבות כל יום.. ללא תמורה כספית, אז לפחות שיצא לנו מזה פירסום ותמורה מפגישות אישיות. מה שלא אהבתי בכל ההודעה שלך זה הרעיון שאנחנו שולחות נציגות מפוברקות שהיו כביכול אצלינו וכביכול נפגשו וכביכול... מה נראה לך?? הגיוני?? הופתעתי מאד לקבל פידבק לאחר פגישה מזוהרה, שכתבה לך כאן תשובה, ומאחרות שהצטרפו אליה והרגישו פתאום שזה המקום לפרגן ולהודות לנו.. איזה כייף, אנשים חיוביים, מפרגנים, יודעים לומר תודה - וגם את כזאת, כי ראיתי שפירגנת ובגדול בסוף ההודעה שלך.. אז תודה לך.. ואת מוזמנת לפורום ולפגישה אישית.. חחחחחחחחחחחח עוד תפרדי מכמה שקלים לאחת מאיתנו..חחחחח ביי הלן

הלן בירן ברק emo_14.png

תודה לך הלן את חמודה

תודה על התגובות

קראתי את תגובת כולם, ואכן אולי פתחתי למנהל הפורום ערוץ חדש, אולי תהייה אפשרות לתגמל אתכן?? אכן ישנן כמה עדויות לרמזים עיסקיים בתגובות הפונים לכמה מכן,אז צילה, מיכל ,והלן אתן בהחלט מקסימות, אבל את הפירגון בעבודת הלקוחות הפרטיים לא חייבים לשתף בפורום, כוונתי היתה זה לא חייב להעשות בפורום, שהרי מי שהיתה אצלכן יודעת היטב את מספר הטלפון והיא יכולה לומר תודה, אכן פתחתי דפים אחורנית ושמתי לב שיש כאן את זה , הפורום נועד לשאלות ותשובות חינם אחלה!!! את העבודה שלכן מול לקוחות פרטיים אין צורך לחשוף כאן, זה נשמע די מפורך וצבוע...בכלל אני שמה לב לכינויים שלכן "חמודה" יקירה" מתוקה" מה זה?? שוק?? חישבו על זה ואם אכן יש למנהל ענין שתפרסמו עצמכן למען ייעוץ אישי אז רישמו איך ניתן להגיע טלפון ושאר פרטים...אם כבר אז עד הסוף. אגב הלן האם את הדוברת של המנהל שגיא?? לא נראה לי . תודה על התגובות הכוונה היתה חיובית כל הכבוד לכולכן. ריקי.

עדיין לא הבנתי לאן את חותרת....

זה בסדר להשקיע בפורום ולא לחפף אנשים למרות שזהו פורום התנדבותי....זה בסדר לשבת שעות על גבי שעות ולתרום בחינם (ובכייף) מיכולת וידע שלך ,וזה לא בסדר שאנשים מרגישים צורך להודות לך על גבי הפורום אחרי שהם קיבלו יעוץ קצת יותר אישי? מה , אם נגר או חשמלאי או כל איש מקצוע אחר יתנדב במשך שנים לתת שירות למתנ"ס כל שהוא בעיר את לא חושבת שאנשים יעדיפו ללכת אליו? אז מה אם מישהו יחשוב שהוא עזר לו מאוד....הוא לא ימליץ עליו? אני מבינה מדבריך שגם את התרשמת לטובה, נוהלי הפורום נועדו למנוע מכל המפרסמים הודעות נוסח "סדנת מודעות לגליל" ושאר פרסומים מציקים שכאלה שמפריעים להתנהלות זורמת של הפורום, אבל אף אחד לא אסר על פגישה אישית עם המפרש או המשיב. ושוב מה לא בסדר בזה? זה המקצוע שלי ,זה מה שאני עושה לפרנסתי. אם אנשים חושבים שאני טובה, אם חושבים שגרמתי להם טוב בדרך הטיפול שלי ,אם יש להם את הצורך לפרגן לי על גבי הפורום ולהחזיר לי מעט על מה שקיבלו ,אז מה הבעיה? הרי גם את תלכי לרופא ששמעת עליו טובות ,ולא לסתם סנדלר........ ואכן מצטרפת לצילה, ברוכה הבאה.

תודה מיכל את חמודה אמיתית.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר