היי לכולם ושבת שלום

עשיתי פריסה ושאלתי היתה למהX לא רוצה קשר איתי הקלפחם שיצאו הם: 1. 10 מטות 2. קיסר 3. 8 גביעים

לרחלי שלום

אני לא בטוחה שהבחור לא רוצה אותך מפני שהקלפים מראים שיש לו בעיה שהוא צריך לפתור עם עצמו שכלל לא קשורה אליך היו לו קשרים בעבר שנכשלו או קשר שנכשל לכן הוא דוחה את הקשר איתך ונמנע מלקחת יוזמה ועוזב לפני שיעזבו אותו אני לא יודעת בני כמה אתם אך גם יתכן שהוא נשוי ולכן הוא לא מעונין להיכנס לקשר אנא תגובתך

היי

כבר ההיינו בקשר והוא פשוט קם והלך בלי לסגור את זה נכון הוא נשוי לא יודעת איך בכלל נשאבתי לזה נראה לי בגלל שהייתי אוהבת אותו עוד לפני שהתחתן לא מצליחה להתנתק מהרגש המחורבן הזה

היי לכולם ושבת שלום

עשיתי פריסה ושאלתי היתה למהX לא רוצה קשר איתי הקלפחם שיצאו הם: 1. 10 מטות 2. קיסר 3. 8 גביעים

בקשר לבחור

לרחל שוב שלום.את ענית לי שאכן הבחור נשוי וקשה לך להיפרד ממנו.רציתי לדעת בת כמה את מפני שזה מאד חשוב לענין.את הכרת אותו לפני שהוא התחתן אם כך מדוע הוא לא התחתן איתך.מסקנה-את צריכה להרגיש שווה יותר להיות עם בטחון עצמי לזרוק אותו לפתוח דף חדש לא להיות כבדה ולזרום עים החיים ללכת הלאה ולמצוא בחור אחר שידע להעריך ולאהוב אותך.כל החיים עוד לפניך.ממחר את מפסיקה לדבר עליו ולהתחיל לדחות ולסלק את המחשבות עליו.

הי

יכול להיות שהוא לא מעוניין כיוון שהת לא מבטאה את הרצונות שלך ממנו נכון, את מקרינה אולי יותר מידי סמכותיות ושתלטנות ולכן הוא מרגיש שזה יותר מידי בשבילו לכן הוא מוותר את מאתגרת מידי בשבילו...

בקשר לבחור

לרחל שוב שלום.את ענית לי שאכן הבחור נשוי וקשה לך להיפרד ממנו.רציתי לדעת בת כמה את מפני שזה מאד חשוב לענין.את הכרת אותו לפני שהוא התחתן אם כך מדוע הוא לא התחתן איתך.מסקנה-את צריכה להרגיש שווה יותר להיות עם בטחון עצמי לזרוק אותו לפתוח דף חדש לא להיות כבדה ולזרום עים החיים ללכת הלאה ולמצוא בחור אחר שידע להעריך ולאהוב אותך.כל החיים עוד לפניך.ממחר את מפסיקה לדבר עליו ולהתחיל לדחות ולסלק את המחשבות עליו.

סליחה לא ראיתי שענית

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר