הבת שלי שואלת....

הבת שלי שואלת....

אני שואלת שאלה בשם בתי שעשתה פריסת sos ושאלה האם היא והחבר יתחתנו בפריסה יצא: 1.מלך המטבעות 2.אביר החרבות 3.קלף האוהבים דרך אגב הם מדברים על חתונה והיא רוצה לדעת עוד דברים.. בברכה מירית ונעמי

נראה שמצב העניינים קצת סוער

ואין ספק שכרגע הדיבורים על חתונה מעלים שאלות רבות והתלבטויות רבות ,בעיקר לגבי הנושא הכלכלי .אני עוד לא רואה את זה קורה .נראה שלקראת סוף ינואר דברים יהיו יציבים יותר. יתכן שהחלטה להתחתן נובעת מהצורך ביציבות שמערכת היחסים עצמה לא כלכך מספקת. אני מציעה לשקול היטב את הדברים, לא רק מהפן הרגשי אלא לתת להגיון להוביל. ולא לקפוץ להחלטות פזיזות .עוד חודשיים דברים יהיו ברורים יותר. בהצלחה....

שלום מיכל תודה...ועוד משהו

אז ככה: קודם כל תודה על ההתייחסות המהירה,כל הכבוד.. שנית הדברים לא ממש הובנו כהלכה כי הקשר הוא קשר טוב ויציב עם המון אהבה ובחירה להתחתן זה לא מתוך מניעים כלכליים או לחץ פנימי או חיצוני..זו החלטה של שנינו בדרך הלב וגם ההגיון...כך שזה לא ממש מובן..אשמח אם תוכלי לפרט לי קצת יותר... בברכה מירית

קראתי את ההודעה שלי

שוב והבנתי כיצד היא יכולה להתפרש כמו שהבנת,אז אסביר את עצמי כי זו לא היתה הכוונה. אין ספק שקיימת אהבה.לא התכוונתי שההחלטה על חתונה נובעת מבעיה כלכלית או חוסר יציבות. תראי תכנונים על חתונה אוטומטית מכניסים לחצים מכל מיני כיוונים שלא היו קיימים קודם. או מציפים התלבטיות קיימות ומפה ההמלצה ללכת עם ההגיון ולא עם הרגש. משהו נכנס לחיים שלכם ומשנה את המצב הקיים , משנה את סדר החשיבויות וראיית הדברים. עד סוף ינואר יתכנו מתחים שיש להמנע מהם הצורך ביציבות הופך להיות משמעותי יותר ועובר את מבחן המציאות. למעשה הקלפים אומרים לא להכנס למערבולת ולזכור שבסופו של דבר אתם אוהבים. לשקול היטב את חשיבותם של דברים. ולדאוג לא להכנס להוצאות מיותרות. מסוף ינואר שלב התכנונים הופך למציאותי יותר... עכשיו ברור יותר?

שוב תודה מיכל....עכשיו זה...

מיכל יקרה תודה מכל הלב על ההסבר, אני מתחילה להבין דברים שאת צודקת בהם באמת יש מתיחות מסוימת בתקופה הזו ונתת איזה שהיא הערה וגם הארה לגבי משהו שנכנס לחיינו בתקופה הזאת ומשנה את החשיבות...זה קצת מדאיג אותי והשאלה מאיזה כוון זה מגיע ממני או ממנו....האם זה אדם או רק שינו מחשבתי טבעי... זה לא ממש ברור לי...בכל מקרה אם תתפני אשמח אם תעני לי... את נתת לי הסבר ברור והמון תודות לך על כך בברכה מירית

טבעי לגמרה טבעי...

אל תכניסי לעצמך שטיות לראש, זו בדיוק היתה מטרת הפריסה .להקשיב להגיון ...ופשוט לראות דברים בפרופורציה הנכונה...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר