לצליל שלום...

לצליל שלום...

צליל שלום קודם כל תודה על התייחסותך,שנית אני כנראה לא ניסחתי את שאלתי ברור, אני נמצאת כבר 3 שנים ברוחניות,חזרתי למקורות מה שנקרא...אבל אני מרגישה בשנה האחרונה הרבה תדרים ושהחושים שלי חזקים לגבי כל מיני דברים...פשוט רציתי ייעוץ אם זה נכון עבורי בתקופה זו להתמקד בזה...ולכן שלחתי את הפריסה כי אני בטארוט לא מבינה... אני מקווה שתוכלי לענות לי בהקדם.. בברכה נעמי

בשאלתי הראשונה הופעתי guattan1

נעמי..

על פי פריסה שפרסתי לך נראה כי את עדין לא ממש בשלה לזה, יש בך המון התלבטויות וחששות ואפילו מבחינה ריגשית אינך ממש שלמה עם מי שהינך, כדי להיות רוחני צריך להיות אנשים חיוביים בעלי רצון אדיר ונתינה מתוך מקום פנימי חזק, והכי חשוב להיות רגוע ושלם עם הייעוד שלנו, שכן בתחום הרוח אנחנו אמורים להיות מטפלים בעלי אנרגיות חיוביות זה מקור הכח שבנושא.חוסר היכולת שלך והניגודים הפנימיים שבתוכך מעידים שעדין אינך בשלה לזה. הייתי מציעה לך ליזרום ולבחון את הדברים כי מי שנמצא בעמדה רוחנית גבוהה לא ינטוש לעולם ...ולך היתה ירידה מאד חזקה .. חזקי עצמך מלאי עצמך באנרגיות חיוביות ותי למדריכים שלך להוביל ללא התנגדות. בהצלחה צליל ייעוץ והכוונה בטארוט

בשאלתי הראשונה הופעתי guattan1

צליל יקרה....

המון תודות על התשובה המהירה..אני ממש מזדהה עם הדברים..באמת היתה לי ירידה חזקה מאוד..ויש לי קונפליקטים רבים עם עצמי...אקח את הדברים לתשומת ליבי..ואשתדל להעלות לעצמי את האנרגיות כמו שהן היו בזמן העבר הלא רחוק.. תודה רבה בברכה נעמי

נעמי יקירה

מאחלת לך המון הצלחה בכל דרך שתבחרי לעצמך, ואני כאן אשמח לעזור בכל שתיזדקקי... אור ואהבה צליל ייעוץ והכוונה בטארוט
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר