קורס שחזור גלגולים

שלום לכולם

אם יש פה מישהו שמחפש ללמוד קורס שחזור גלגולים ממליצה לכם על יהודית עזרד.

יהודית עזרד הינה סופרת, מרצה ומטפלת בשיטת 'השחזור' אותה פיתחה מזה 25 שנה. מומחית לטיפול בשחזור גלגולים, התבוננות יהודית, ביו-אנרגיה, עיסויים, שמנים אתריים, פרחי באך, אימון אישי ועוד.

המלצה מתלמיד שעבר את הקורס (כמובן באישורו ובעילום שם)

אני רואה לי לזכות לתאר את החוויה הטיפולית שעברתי אצל יהודית עזרד. הגעתי אליה בתקופה מאוד לא טובה של חיי. חשתי תקיעות רבה מבחינה מקצועית, הייתי מדוכדך, וסבלתי מחרדות שליוו אותי שנים רבות ולא מצאתי את המקור לפתרונן. בעיקר היה קשה לי להבין מדוע איני מעז ללכת אחר קול הלב ולבחור בחיים, דבר שגרם לי סבל רב. החלטתי לנסות להבין את הגורמים העמוקים לבחירות שלי בחיי.

יהודית, בדרכה החכמה, ביקשה לא לדעת עלי דבר לפני הטיפול כדי להגיע אליו נקייה מתפיסות מוקדמות. בטיפול עצמו היא התגלתה כמטפלת אנושית, רגישה ביותר, קשובה מאד, מכווננת למטופל, ובעלת קליטה רוחנית גבוהה.

נראה היה שהיא רואה יחד איתי את הגלגולים שחוויתי ואף ידעה כל הזמן לכוון אותי למקומות הנכונים ולמנוע ממני לסטות מהדרך. היא התייחסה במקצועיות לתובנות שעלו ולזכרונות שהתעוררו, וידעה לעזור לי לגבש אותם להבנה שעזרה לי. במשך שלוש שעות היא עברה איתי בפרטי פרטים על כל מה שעלה מתוכי, והרגשתי שאני בידיה של מטפלת מקצועית ואחראית מאד. בטיפול היא עזרה לי לקבץ חזרה אנרגיה אבודה שלי, וכשסיימתי אותו כאילו חזר הצבע לפניי.

השינויים בחיי לאחר הטיפול היו עמוקים ומדהימים. התובנות שעלו בי בעקבות הטיפול סייעו לי להבין את הבחירות השגויות שעשיתי ולתקן אותן, נישואיי עלו על דרך חיובית של התפתחות הדדית, החלטנו להביא ילד לעולם ונולד לנו ילד מדהים ומואר, הבנתי הרבה יותר את התקיעות המקצועית שלי ולמדתי איך להתניע בה תהליך של שינוי. הטיפול אצל יהודית היה גורם שינוי מהחשובים של חיי, ואני מודה לבורא העולם שכוון אותי אליה.

יהודית, תודה רבה ותצלח דרכך,

א,
מטפל הוליסטי

 


דרושים לעבודות קלות מהבית בקלדנות והזנת תוכן מהבית, לפניות שלחו לי הודעה בוואצפ 052-6540924 רונית

לעבודות מהבית שלחו לי הודעה בוואצפ 052-6540924 רונית

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בדרך לחיבור עשרת המימדים
בחר
בחר