עידית ושאר רכזי צמיד הנהגתיים, גם לשעבר...

היום, יום שישי ה 21.10 חזרתי מקורס ראשגדים. בשבט שלי אני גם מדריכת צמיד וגם רשגאדית לכן יצאתי לשני הקורסים התנועתיים, צמיד בקיץ וראשגדים עכשיו. והגעתי לכמה מסקנות : קורס צמיד זה הקורס הכי הכי מעניין ואיכותי שיכול להיות. האנשים שמה איכותיים בכמה רמות מעל כל שאר השכבג(חלק נכבד ממנו)שיצא לקורסים שגנבו, פגעו באנשים והתנהגו רובם בצורה מכפירה, דברים שמי ראה שמע או חשב שקרו או יקרו בקורס צמיד. אז לסיכום, תודה רבה שכבר אמרתי אותה מזמן אבל עכשיו היא מתעצמת ומקבלת משמעות שונה, הקורס היא אדיר מושלם מדהים וכו'. ולל מדריכי צמיד, אם תהיתם אתם איכותיים בכמה רמות מעל! שי

לשי צר לי לשמוע שלא יצאת מרוצה מקורס ראשגדים

איזה שבט אתה? תסתדר עם 2 תפקידים..??????? ותודה על הפידבקים שמגיע בעיקר לצוות ההדרכה שהיה בקורס חג סוכות שמח עידית

שי

ראשית, שמחה שאת כותבת כאן בפורום, שנית- התודה מגיעה בהחלט לכם, צוות המדריכים בפועל, בהחלט מי שמגיע להדריך צמי"ד הם חברי שכב"ג שאנו גאים בהם ומעריכים, ומקווה שתצליחו להשפיע גם על השכב"ג שלכם, כי בהחלט יש דרך להתנהג- הדרך שלכם. בהצלחה..נהיה בקשר

עידית...

דבר ראשון רציתי להגיד שאני בת... ואני משבט תדהר בהנהגת חיפה, ונכון זה קצת קשה שני תפקידים אבל אני מסתדרת בסדר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
צמי"ד
בחר
בחר