מה צבע העניבה של מדריכי צמ"יד

אנחנו כנראה פותחים בשבט קבוצה חדשה ואני רוצה לדעת מה צבע העניבה למדריכים

בעיקרון יריבי

זו עניבה ירוקה עם פס סגול...

הרשו לי לתקן אתכם

עניבות של מדריכי צמ"יד הינן עניבות מדריך לכל דבר!! באותו הצבע של כולם. העניין כאן הוא לא להדגיש את השוני אלא לשלב ולכן אין שום סיבה שמדריכי צמיד יקבלו עניבות אחרות המעידות כביכול כי מדובר באוכלוסיית חניכים אחרת. בשבטים שיש בהם עניבות מהסוג הזה, כדאי ורצוי לשנות את הנוהל. חג שמח, מיכל- רכזת צמי"ד , הנהגת תל אביב

אבל מה קורה בשבטים ש...

מה קורה בשבטים שבהם יש קורס מאמצע כיתה ח' כמו אצלי בשבט ואני כמדריכת צמי"ד שביעיסטית אין לי עניבה כי אני מדריכה כבר שנה שלישית... מה עושים במקרה כזה?

אז..

או שנשארים אם אותה עניבה של מדריך שנה שנייה.. או שאני למשל מדריכת קורס צמיד אז יש לי עניבה של מדריך קורס..!

אבל אצלי הם מבוגרים

הכי מבוגר שם בן 60

מה צבע העניבה של מדריכי צמ"יד

אנחנו כנראה פותחים בשבט קבוצה חדשה ואני רוצה לדעת מה צבע העניבה למדריכים

יריב צפריר...

מותק למדריכי צמי"ד יש עניבה רגילה כמו לכל מדריך של קבוצה "רגילה" (אם אפשר לומר ככה) בקיצר עניבה ירוקה עם פס לבן למדריך שנה ראשונה ועניבה ירוקה עם שני פסים למדריך שנה שניה ... אין שום הבדל בין מדריך צמי"ד למדריך רגיל! אבל אישית אני חושבת שזה טוב שאתה שואל ומתעניין זה חשוב מאוד אז תמשיך ככה

אבל מה קורה בשבטים ש...

מה קורה בשבטים שבהם יש קורס מאמצע כיתה ח' כמו אצלי בשבט ואני כמדריכת צמי"ד שביעיסטית אין לי עניבה כי אני מדריכה כבר שנה שלישית... מה עושים במקרה כזה?

עניבה ירוקה עם שלושה פסים!

זאת העניבה שהייתה לי שנה שעברה!

יריב צפריר...

מותק למדריכי צמי"ד יש עניבה רגילה כמו לכל מדריך של קבוצה "רגילה" (אם אפשר לומר ככה) בקיצר עניבה ירוקה עם פס לבן למדריך שנה ראשונה ועניבה ירוקה עם שני פסים למדריך שנה שניה ... אין שום הבדל בין מדריך צמי"ד למדריך רגיל! אבל אישית אני חושבת שזה טוב שאתה שואל ומתעניין זה חשוב מאוד אז תמשיך ככה

שניייי... מה המצב?

אבל אצלי הם מבוגרים

הכי מבוגר שם בן 60

יש נוהל עניבות-באוגדן צמי"ד (חלק א')

אבל מה קורה בשבטים ש...

תמר...

למשל, אני שמיניסטית מדריכה שנה שלישית, ואצלנו כל המדריכים בלי קשר לשנה ראשונה שנייה או שלישית מקבלים עניבה ירוקה עם פס לבן, חוץ ממדריכי חמישיות (קורס אצלכם) שמקבלים עניבה ירוקה עם פס אפור, מה שיצר מצב נורא מוזר אצלי - בשישית היה לי פס לבן, בשביעית הדרכתי חמישיות (קורס חח) אז היה לי פס אפור, והשנה אני מדריכה צמי"ד אז כאילו חזרתי לעניבת שישית עם פס לבן.. די מצחיק חח =)

נוימן

קרעת אותי מצחוק!!

ניצן...

אצלנו בשבט זה אחרת... בחמישית אצלנו כבר מתחילים להדריך ויש פס לבן אחד בשישית יש 2 פסים ובשביעית בד"כ לא מדריכים.. כאילו רק ראשג"דים, קורס וכאלה.. אנחנו 2 שביעיסטיות שמדריכות צמי"ד ויש גם צוות ח' שהם גם שביעיסטים ושמים 3 פסים וזה מה שנעשה כנראה... אין אפחד אצלנו בשמינית שמדריך.. רק קורס..

נוימן

קרעת אותי מצחוק!!

מפהההה =)

חחחחחח אני שמחה שהצחקתי, רק שאין לי מושג למה, זאת הייתה אחת התגובות הלא מצחיקות חחחח =))

ניצן...

אצלנו בשבט זה אחרת... בחמישית אצלנו כבר מתחילים להדריך ויש פס לבן אחד בשישית יש 2 פסים ובשביעית בד"כ לא מדריכים.. כאילו רק ראשג"דים, קורס וכאלה.. אנחנו 2 שביעיסטיות שמדריכות צמי"ד ויש גם צוות ח' שהם גם שביעיסטים ושמים 3 פסים וזה מה שנעשה כנראה... אין אפחד אצלנו בשמינית שמדריך.. רק קורס..

תמר!

סבבה אין בעיה שאצלכם זה אחרת, ואין בעיה עם שלושה פסים לבנים, מה שהתכוונתי להדגיש זה שגם אם זה נראה לך מוזר או אבסורד להשתמש בעניבה שלא קיימת או שלא מיועדת לשביעיסטים (כמו שלושה פסים לבנים אצלכם או פס אחד לבן אצלנו) זה לא בסדר להיות עם עניבה "חריגה" עם העניבה עם הפס הסגול, כי זה רק מדגיש את השונות של החניכים ופוגע בשילוב, שזאת בעצם מטרת כל הדרכת צמי"ד מלכתחילה... ובגלל זה צריך להיות עם עניבה של מדריך רגיל (שנה ראשונה, שנייה, שלישית, מה שלא יהיה), עניבה שתיראה רגילה לכל דבר...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
צמי"ד
בחר
בחר