שבט תדהר (סוף סוף!!) פותח שנה..הנהגת חיפה! אחוות קיוסק אימפריה!

אז חברה כן זה עומד לקרות ואני ממש אשמח לעצות או כל מיני רעיונות וכאלה מכל מדריכי אחוות של פיגור שכלי או בכלל ממדריכי צמיד. כבר היה לנו ביקור בית וביום ראשון עוד שלושה, ואני חייבת להוסיף בעיקר למי שעוד לא פתח שנה שזה הדבר הכי מדהים שיכול להיות... בהצלחה! אחוות קיוסק אימפריה

בהצלחה!!! כל הכבוד

שבט כרמל גם פתח שנההה

היה מדהים אני והצוות שלי נהנינו מאוד ומחכים כבר לפעולה הבאה!

היי שי אולי תעלה קצת מידע על הביקור בית מעיני מדריך צמי"ד

ואם תסכים אשמח להקריא את זה בפורום כדי לעודד עוד מדריכים לצאת לביקורי בית שלפי דעתי הם מאוד מאוד משמעותיים

שבט כרמל גם פתח שנההה

היה מדהים אני והצוות שלי נהנינו מאוד ומחכים כבר לפעולה הבאה!

אילון.. אני שמחה!! בהצלחה!!

לאילוני אשכנטוזי

אנחנו מאחוריך כל הדרך שיהיה בהצלחה אחי!

שבט תדהר (סוף סוף!!) פותח שנה..הנהגת חיפה! אחוות קיוסק אימפריה!

אז חברה כן זה עומד לקרות ואני ממש אשמח לעצות או כל מיני רעיונות וכאלה מכל מדריכי אחוות של פיגור שכלי או בכלל ממדריכי צמיד. כבר היה לנו ביקור בית וביום ראשון עוד שלושה, ואני חייבת להוסיף בעיקר למי שעוד לא פתח שנה שזה הדבר הכי מדהים שיכול להיות... בהצלחה! אחוות קיוסק אימפריה

עידית דבר ראשון אני בת, ואני בשמחה אספר!

אז ביקורי בית ללא ספק זו חוויה מדהימה שקשה לתאר. היו לנו 7 ביקורי בית בנתיים אצל חניכים שונים אחד מהשני ובכל ביקור יצאנו בתחושה שונה, אני חושבת שכל ההורים מאוד תמכו והביעו עניין(אם אני זוכרת נכון) הילדים לפעמים חיבקו אותנו כשיצאנו(אחרי שהם מכירים אותני חצי שעה)ולפעמים קצת התביישו ולא תקשרו איתנו בכלל. השאלות די חוזרות על עצמן(כספים,תוכן הפעילות,בטיחות,איך מגיעים,מי עוד בקבוצה,וכו') לכל הביקורים כמובן הגענו עם חאקי הקפדנו על הנימוס הראנו בקיאות בשאלות שלהם השארנו מספר טלפון ואני מרגישה שזה ממש השתלם לנו. אז לכל מי שעוד לא עשה או שעשה כבר כמה המון המון המון בהצלחה, אל תהיו לחוצים כי זה רק יפריע,תראו נינוחים ונחמדים ושוב פעם בהצלחה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
צמי"ד
בחר
בחר