השכרת חנייה במרכז תל אביב

חנייה להשכרה במרכז תל אביב קרוב לגן מאיר ודיזנגוף סנטר, קינג גורג. חנייה לכל ימות השבוע 24 שעות. מחיר מבוקש 500 ש"ח. טלפון :8103064 - 054

אולי תוריד את המחיר קצת? יש מצב?

כבר שבועיים שיש עניין שגם מרגש אותי וגם לא נותן לי לישון בלילה. אני מתכוון להציע לחברתי נישואין. כל הפרטים איך ומה כבר מתוכננים לפרטי פרטים. סגרתי שייט ביאכטה לשבוע הבא, בחרתי יין אדום, מצאתי מתכון לארוחה מושלמת, השכרתי טוקסידו, קניתי לה שמלה אדומה מהממת, ותירגלתי כריעת ברך. רק דבר אחד נשאר לי וזה הכי חשוב: איך לעזעזאל בוחרים את הטבעת היפה ביותר? יש טבעות אירוסין מזהב, יש מכסף, יש עם יהלומים יש בלי יהלומים, יש עם אבני חן. ומכול מגוון התכשיטים יש שילובים אין ספור, כל אחד יפה יותר מהשני. היו כאלה שהציעו לי לבחור דווקא את טבעת הנישואין של סאבתי זכרונה לברכה. הטבעת ממה יפה ויוקרתית ויש בזה משהו מאוד סימלי כמובן. החיסרון הוא שאני עדיין רוצה להביעה אמירה אישית באמצעות טבעת בעיצוב מודרני שנוצרה במיוחד עבור אישתי לעתיד. אמא שלה מבקשת שאקנה לה טבעת מזהב לבן, בלי יהלום גדול באמצע אלא שיבוץ יהלומים קטנות. בקיצור, אין לי מושג איזה טבעת לקנות, ואיזה תקציב יחשב לסביר ולא מוגזם במיוחד. מה הנהלים בכלל להחלפה של טבעת? יש דבר כזה?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קולנוע - לוח מודעות
בחר
בחר