דרושים: מנהלי פורומים

לפורומים הבאים דרושים מנהלים חדשים: * וטרינריה - וטרינר מוסמך לניהול הפורום. בתמורה יקבל פרסום בפורום. * מדע - ד"ר למדעים, לפורום העוסק במדע/מדע פופולרי. * דיסקים ותקליטים יד שניה - מנהל חובב מוסיקה, לפורום החלפות. * רוק ואלטרנטיב - מנהל חובב מוסיקה ובעלת בקיאות בה. * כדורסל - מנהל חובב הספורט. * כתיבה - מומחה לכתיבה, אפשרי איש מקצוע המעביר סדנאות בנושא (בתמורה יקבל פרסום בפורום). * תיאטרון ומשחק - חובב התחום או שחקן, בעל ידע בתחום. **** על כל מועמד להיות מעל גיל 18. הדרישות הן לפחות כניסה פעם ביום לפורום וכתיבה בו. אין תשלום לתפקיד - אך יש צ'ופרים רבים וקבועים למנהלים. המעוניינים מוזמנים לפנות לאי-מייל: assaforums@walla.co.il לציין את שמם, גילם, ואת שם הפורום שהם מעוניינים לציין. במידה ויש - נא לשלוח לינקים להודעות שכתבתם בפורומים ברשת. אסף לבנון מנהל קהילות וואלה.

מנהל פורום

אני מעוניין להיות מנהל פרום משחק שמי ליאור זיידנברוג הגיל שלי 20 בתודה, ליאור

להנהלת הפורום

ברצוני להגיד שמנהלי פורומים שונים לא עונים כמו שצריך על שאלות והרבה פעמים לא עונים בכלל לדעתי צריך להחליפם כגון אלה העוסקים במיסטיקה ואסטרולוגיה ,בפירוש חלומות ורוחניות והכי הרבה בפורום של סקסולוגיה שחשוב מאוד לענות עליו נכון ובהתאם כי זה עלול לגרום לבעיות רפואיות

כן תומר צודק

יש מלא פורומים שהמנהלים לא עונים עליהם גם אם יש להם לוח זמנים צפוף אז הם לא צריכים להיות מנהלי פורומים. אני יוסיף אני גם שלחתי לך מייל שבאתר לקויות למידה המנהלת כימעט בכלל ולא נמצאת ולפעמים היא עונה ולפעמים בכלל לא היא מחליטה למי לענות ולמי לא אבל אנשים צריכים עזרה. אני הייתי מוכנה להיות מנהלת של פורום כלשהו באמת אם היית מאפשר לי בבקשה. אני בת 21 והייתי מעוניינת להיות בפורום +20 למרות שיש שם מנהל הייתי רוצה להיות בפורום של תקליטים ומוסיקה. גם של אהבה ורומנטיקה כי גם שם לא תמיד נמצאים המנהלים. אני באמת מאוד מוכנה להיות אחד ממנהלי הפורומים. תודה ואני מקווה שתמלא את בקשתי.

מנהל פורום

אני מעוניין להיות מנהל פרום משחק שמי ליאור זיידנברוג הגיל שלי 20 בתודה, ליאור

אם אפשר פירוט באיזה צופרים קבועים מדובר?

לפורומים הבאים דרושים מנהלים חדשים: * וטרינריה - וטרינר מוסמך לניהול הפורום. בתמורה יקבל פרסום בפורום. * מדע - ד"ר למדעים, לפורום העוסק במדע/מדע פופולרי. * דיסקים ותקליטים יד שניה - מנהל חובב מוסיקה, לפורום החלפות. * רוק ואלטרנטיב - מנהל חובב מוסיקה ובעלת בקיאות בה. * כדורסל - מנהל חובב הספורט. * כתיבה - מומחה לכתיבה, אפשרי איש מקצוע המעביר סדנאות בנושא (בתמורה יקבל פרסום בפורום). * תיאטרון ומשחק - חובב התחום או שחקן, בעל ידע בתחום. **** על כל מועמד להיות מעל גיל 18. הדרישות הן לפחות כניסה פעם ביום לפורום וכתיבה בו. אין תשלום לתפקיד - אך יש צ'ופרים רבים וקבועים למנהלים. המעוניינים מוזמנים לפנות לאי-מייל: assaforums@walla.co.il לציין את שמם, גילם, ואת שם הפורום שהם מעוניינים לציין. במידה ויש - נא לשלוח לינקים להודעות שכתבתם בפורומים ברשת. אסף לבנון מנהל קהילות וואלה.

נא פירוט בבקשה

מעוניינת לקבל פרטים בנושא

אם אפשר פירוט באיזה צופרים קבועים מדובר?

כמה דוגמאות מהצ'ופרים האחרונים.

כרטיסים לסרט פה ושם בהקרנות של וואלה, חולצות של וואלה, דיסקים, ספרים.

בהצלחה אסף.....

5 שנים היתי מנהל קהילת בתים ונדלן בוואלה עד שהגיע אחד ששמו דרור שלימים הסתבר שהרס את כל הקהילות של וואלה, היום עברתי במקרה וראיתי שעכשיו אתה המנהל..סוף סוף ירד למישהו האסחמון. אני מאחל לך שיהיה לך בהצלחה, יותר מתמיד, מסתבר, שאבן שטיפש אחד זורק לבאר, 20 חכמים לא יוכלו להוציאה. יהודה ברוך

SoEasy

SoEasy - קהילת פורומים חדשה - מחפשים מנהלים שלום, קוראים לי אורי ואני מנהל קהילת פורומים חדשה שנקראת SoEasy הקהילה נפתח לפני מספר ימים לקהל הרחב ואנו עדין מחפשים מנהלים לקטגורייות (ספורט, מולטימדיה, מוזיקה, פנאי ועוד) אתם מוזמנים להיכנס, לדבר, לדון ולהתיעץ בכל נושא שאתם מעלים בראשכם, והכי חשוב - להציע ניהול תודה רבה לכם, אורי - מנהל קהילת SoEasy soeasy-x.co.cc/
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קולנוע - לוח מודעות
בחר
בחר