שידוכי מצווה

שידוכי מצווה, ללא כל תשלום. למסורתיים, דתיים וחרדים. למטרת נישואין. למעוניינים נא להשאיר הודעה בדוא"ל, ובלי נדר, נחזור אליכם.

שידוכים

מעוניינת בשידוך הגון נערה בת 17 מבית טוב הגונה מאמינה בדבר פרטים , SARIN42@WALLA.COM

שידוך בישבילי

שלום אני בן 32 גר בצפת חוזר בתשובה 3 שנים ,זרם כללי........ עוסק ברפואה אלטרנטיבית ומוסיקה(יש לי אולפן וקליניקה בבית) מעונין בדומה.

הי מעונינ ת בשדוך

שירוך מסורתי ואף דתי אני מסורתית + שומר שבת בת 28+ נאה מאוד ביי מייל tlomko@walla.co.il ביי

מעוניין בשידוך אמיתי

בן 49 נאה ומשכיל. שומר מסורת מעוניין במתאימות לבניית בית בישראל.

מחפשת שידוך

היי אני בת 23 מחפשת זיווג . בחור בעל מידות טובות ירא שמים אני לא דתייה אני מסורתית חוזרת בתשובה אז אני מחפשת מסורתיים או יותר מזה לא חילוני בחור עם אופי טוב אוהב לעזור אמיתי וכנה

שידוך טוב

בן 30 ,בחור נאה מאוב, בקבע, משכיל, מבוסס להכיר בחורה יפה ואנטילגנטית, נא לפנות למיילbobi1232@walla.co.il

מחפשת שידוך

היי אני בת 23 מחפשת זיווג . בחור בעל מידות טובות ירא שמים אני לא דתייה אני מסורתית חוזרת בתשובה אז אני מחפשת מסורתיים או יותר מזה לא חילוני בחור עם אופי טוב אוהב לעזור אמיתי וכנה

הי

צרי קשר bobi1232@walla.co.il

שלום והברכה

היי ורד הייתי מעונין להכיר אותך בן 30 מהמרכז רציני eyal5003@WALLA.CO.IL דברי איתי

שידוכים

מעוניינת בשידוך הגון נערה בת 17 מבית טוב הגונה מאמינה בדבר פרטים , SARIN42@WALLA.COM

בחור רציני למתרת חתונה גיל 29 אבישי

שמי אבישי גיל 29 מי כפר סבא רציני למתרת חתונה

שידוכי מצווה

שידוכי מצווה, ללא כל תשלום. למסורתיים, דתיים וחרדים. למטרת נישואין. למעוניינים נא להשאיר הודעה בדוא"ל, ובלי נדר, נחזור אליכם.

שידוכי מצווה

בת 30 מבאר שבע מתחזקת -תפילות ,שבת,כשרות מעוניינת להכיר גבר דתי -חרדי מאזור הדרום-מרכז

שידוכים לכל הגילים ולכל המגזרים

עוסק בשידוכים מיועד אך ורק לפנויים/יות כמובן כל המעוניין/ת בפרטים ניתן לשלוח לי מייל ל- yosi1017@walla.com עם שם ומס' פלפון ואחזור ב"ה עם פרטים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קולנוע - לוח מודעות
בחר
בחר