כיצד משרד חקירות יכול לסייע בפתיחת תיק פלילי?

 

על פניו, ישנה הפרדה גדולה מאד בין הפעילות של משרד חקירות, לבין כל הנושא הפלילי. אנו רגילים לחשוב כי מי שאמונים על הנושא הפלילי הם המשטרה ומערכת המשפט, ואליו  החקורים הפליליים קשורים יותר לדין האזרחי - למשל למקרים של איתור נעדרים, גילוי בגידות, חקירות כלכליות ואיתור נכסים וכיו"ב. אולם האמת היא שכיום, משרדי חקירות הטובים והמקצועיים, יכולים גם לסייע לכם לפתוח תיק פלילי, במידה ואדם מסוים פגע בכם, בקרוביכם, בעסק שלכם - או שיש לכם חשד רציני שזה מה שהוא עשה. איך זה מתאפשר?

 

הצעדים שבהם משרד החקירות יכול לסייע

  • מעקב אחרי אדם - אם יש לכם חשד שאדם מסוים מעורב בפעילות פלילית, ניתן לפנות אל משרד חקירות על מנת שיבצע אחריו מעקביו. יש לזכור כי מעקב אחרי אדם שחשוד במעשים פליליים עלול להיות מסוכן מאד, ואם אתם תחשפו את עצמכם אתם תהיו בסיכון גבוה מאד. לחוקרים פרטיים לעומת זאת, יש ניסיון רב בתחום, והם יכולים לבצע מעקב סמוי, בלי לעורר את חשדו של החשוד. היתרון במעקב הוא שכך החוקר הפרטי יכול לאסוף עבורכם תיעדו מקיף של המעשים הפליליים - שאיתם אתם יכולים להגיע למשטרה.
  • שיחה תחת כיסוי - עוד פעולה אשר החוקרים של משרד חקירות יכולים לבצע, הוא לבצע שיחה עם האדם אשר חשדו בפלילים ,כשהם תחת כיסוי ולהקליט אותו. הם צריכים כמובן לא לעורר את חשדו של אותו אדם, אך לעתים דווקא בשיחות כאלה אפשר להשיג לא מעט ראיות לפעילות הפלילית. משתמשים בזה למשל כשיש חשד לגניבות של עובדים בעסק - החוקר הפרטי מתחזה לעוד עובד, וכך יכול לגלות בשיחות תמימות לכאורה, מיהם הגנבים.

 

ומה עם בית המשפט?

עוד זירה שבה משרד חקירות פרטיות יכול להיות לכם לעזר רב הוא אחרי שהתיק הפלילי נפתח (לא פעם בזכות ההוכחות שהמשרד סיפק), וכאשר הדיון נערך בבית המשפט. במקרים הללו, אפשר שבית המשפט והתביעה ירצו לזמן את החוקר הפרטי אשר סייע באופן משמעותי להשגת הראיות - והחקירה שלו בבית המשפט יכולה אף לחזק עוד יותר את המהימנות של הראיות.

שבוע טוב,

לפני כמה חודשים הרגשתי שמשהו לא תקין עם בעלי, תפסתי אותו בכל מיני שקרים קטנים שגרמו לי לחשוד בו. אחרי תקופה ארוכה של רגשות אשם החלטתי לשכור חוקר שיעזור לי להבין מה קורה. המשרד פועל בכל רחבי הארץ ובחו"ל, תוך שימוש בציוד חדשני ומתוחכם. אשמח להמליץ בחום על המשרד: משרד חקירות.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חקירות ובילוש
בחר
בחר