שאלה חשובה

קיבלתי הודעה באימייל שזכיתי מgmail בסכום כסף, כלומר נבחרו 5 מתוך מעל מליון בעלי חשבון, הם ביקשו בנתיים פרטים כלליים כמו שם, כתובת, גיל וכו' למרות שאני מניחה שזה תרגיל עוקץ - מלאתי את הפרטים והם גם נתנו מס' טלפון שאליו פניתי. ברצוני לדעת במידה (או כש) יתברר לי שזה היה תרגיל עוקץ - האם נעשה כאן מעשה פלילי? יש דרך לתבוע אותם?? ובעיקר בעיקר, איך אני יכולה לוודא שזה אכן עוקץ??

אני מקבל הודעות כאלו פעם ביומיים בממוצע

ברור שאני עדיין עובד קשה בשביל הכסף.... אכן המון מעשי עוקץ..ניגרי, ארמני, בריטי...הכל עובד. היזהרי במסירת פרטי בנק או אשראי. לגבי חוקיות ופלילי נסי בפורומים משפטיים.

להתעלם??

אני מצרפת את הטפסים

אני מבין שאת להוטה... לכי על זה אבל

אם אפשר אני בפנים ה 10% אם בא לך

במידה ואכן אקבל את הכסף??

שוב, היזהרי ממסירת פרטי אשראי ובנק !!!

אם מי צריך להתייעץ בנושא,

עם עו"ד?? ומה יכול לקרות אם אני נניח, נותנת מס' חשבון?

תיקון לקודם עם מי

תקישי בגוגל "העוקץ הניגרי"...תלמדי את זה

לטעמי את משחקת באש"

שאלה חשובה

קיבלתי הודעה באימייל שזכיתי מgmail בסכום כסף, כלומר נבחרו 5 מתוך מעל מליון בעלי חשבון, הם ביקשו בנתיים פרטים כלליים כמו שם, כתובת, גיל וכו' למרות שאני מניחה שזה תרגיל עוקץ - מלאתי את הפרטים והם גם נתנו מס' טלפון שאליו פניתי. ברצוני לדעת במידה (או כש) יתברר לי שזה היה תרגיל עוקץ - האם נעשה כאן מעשה פלילי? יש דרך לתבוע אותם?? ובעיקר בעיקר, איך אני יכולה לוודא שזה אכן עוקץ??

היזהרי מהמיילים האלה והתרחקי כמו מאש!

כמה נאיבי יכול אדם להיות? המיילים האלה הם עוקץ. לא היה ולא נברא. אסור להתייחס אליהם בכלל. לזרוק אותם לזבל ולמחוק. גם את ה"טפסים" שקיבלת. אם תמשיכי בתהליך תהיי לא רק נאיבית, אלא גם טיפשה. ראי הוזהרת! ולכל חכמי הפורום: אמרו לאדם התמים במפורש ובלי התחכמויות: להתרחק ממילים שמבטיחים לכם "זכיות" בלוטו, טוטו, ירושה, וכל הקשקושים הללו. כולם עוקצים! ושיהיה לכם רק טוב.

תקישי בגוגל "העוקץ הניגרי"...תלמדי את זה

לטעמי את משחקת באש"

כל זה

זה עבודה בעיניים, את עלולה לאבד את כל רכושך לאיזה סוחר סמים ניגרי, מעולם בני אדם לא נתנו כסף בחינם אין סיבה שהם יתחילו עכשיו הגדלת חזה ביטוח רכב

היה מספיק מקרים כאלו, לפי דעתי צריך להתרחק כמו מאש על מנת לא להיפגע, את יכולה לקרוא יותר על זה בויקיפדיה.

האתר שלי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חקירות ובילוש
בחר
בחר