הונאה

הונאה

שלום רב , לפני שבוע פניתי לחברת הלוואות בבקשה לקבל הלוואה קטנה.הם הציעו לי הלוואה עם ריבית קטנה ובנוסף לרבית אמרו שאני צריכה להפקיד 468 ש"ח עבור "פתיחת תיק". שזהו סכום חד פעמי שאני חייבת לשלם. הפקדתי להם בדואר 468 ש"ח ומאז נעלמו עקבותיהם. זה היה כספי האחרון לקניית מצרכים לחג . הם הבטיחו לי שיחזרו תוך 48 שעות ויזרימו לי את הכסף ישירות לחשבון וההחזר בה.ק. , כל זה ע"פ חוזה קולי דרך הפאלפון.הם לא חזרו עד היום למרות כל ההודעות שאני משאירה באינטרנט ובטלפון. בטלפון עונה מזכירה ומבטיחה לחזור מיד , אין אפשרות למענה קולי. אני מרגישה מרומה ומי יודע כמה עוד כאלה נפלו ברשת.. מה עלי לעשות ואיך אני יכולה להגיש תביעה , ? מה עוד שפיקססתי להם דפי חשבון, משכורת וצילום ת.ז. לפי בקשתם. אודה לכם אם תנחו אותי ברגשי תודה רבקה

זו אכן הונאה וראי עצמך כמי ששלמה שכ"ל (יש כאלה שאינם צריכים לשלם שכ"ל כדי להזהר)

הלוואה נוטלים אך ורק מהבנק (כמה שהבנקים יקרים הם זולים בהשוואה לשוק האפור ולפושעים שמעניקים "הלוואות). מדוע כשאין לך כסף למצרכים את מעבירה כספים למי שאינך יודעת מי הם, שבוע לפני החג ? חוץ מזה, לו לא היו נעלמים ומעבירים לך כסף, הייתי דואג עוד יותר לסכום שאותו התחייבת להחזיר. זו ריבית רצחנית שהרסה הרבה טפשים שפנו לשוק האפור וגילו באיחור שזו חבית ללא תחתית. כנראה לא בררת וחשבת מדוע במקום שבו את מבקשת הלוואה יוצא שאת דווקא מעבירה כסף למלווים. זו סירנת אזעקה שמעירה מתים (ואת ישנת). בטח גם לא בררת מה יעלה בגורל "סכום פתיחת התיק". הסכום הזה ביחד עם "הריבית הקטנה" זו ריבית ענקית, גם כאשר איני יודע גודל ההלוואה שבקשת. מה פתאום לשלם עבור "פתיחת תיק"? לא די ברווחים (המופרזים) מריבית שאת צריכה לשלם ? אם אינך יודעת זהותם וכתובתם של מי שרימו אותך, אינך יכולה לתבוע ולמסור להם תביעה. צעד ראשון מתלוננים במשטרה (ואם המשטרה תאתרם, היא תעמידם לדין). את כספך כנראה לא תראי לעולם.

לדעתי, תתחילי בתלונה במשטרה

עשית מצוין

מה עם בדיקת פוליגרף?? למה לא לבדוק??

זו אכן הונאה וראי עצמך כמי ששלמה שכ"ל (יש כאלה שאינם צריכים לשלם שכ"ל כדי להזהר)

הלוואה נוטלים אך ורק מהבנק (כמה שהבנקים יקרים הם זולים בהשוואה לשוק האפור ולפושעים שמעניקים "הלוואות). מדוע כשאין לך כסף למצרכים את מעבירה כספים למי שאינך יודעת מי הם, שבוע לפני החג ? חוץ מזה, לו לא היו נעלמים ומעבירים לך כסף, הייתי דואג עוד יותר לסכום שאותו התחייבת להחזיר. זו ריבית רצחנית שהרסה הרבה טפשים שפנו לשוק האפור וגילו באיחור שזו חבית ללא תחתית. כנראה לא בררת וחשבת מדוע במקום שבו את מבקשת הלוואה יוצא שאת דווקא מעבירה כסף למלווים. זו סירנת אזעקה שמעירה מתים (ואת ישנת). בטח גם לא בררת מה יעלה בגורל "סכום פתיחת התיק". הסכום הזה ביחד עם "הריבית הקטנה" זו ריבית ענקית, גם כאשר איני יודע גודל ההלוואה שבקשת. מה פתאום לשלם עבור "פתיחת תיק"? לא די ברווחים (המופרזים) מריבית שאת צריכה לשלם ? אם אינך יודעת זהותם וכתובתם של מי שרימו אותך, אינך יכולה לתבוע ולמסור להם תביעה. צעד ראשון מתלוננים במשטרה (ואם המשטרה תאתרם, היא תעמידם לדין). את כספך כנראה לא תראי לעולם.

מומלץ לך לפנות אל

מכון פוליגרף על מנת לבדוק את העניין עוד לפני המשטרה.

עשית מצוין

מה עם בדיקת פוליגרף?? למה לא לבדוק??

אם מישהו מנסה לפרוץ אליי?

האם חוץ מלשים מנעולן שבטח יכול להיפרץ על ידי כל מנעולן....האם ישנם עוד דרכים? למשל מצלמות בכניסה וכדומה?

לא חסרים סיפורי הונאה ברשת.. הנה דוגמא לסיפור הונאה מפורסם שפתר אותו דודי בר המשטרה.

את רק צריכה להגיד תודה שזה עלה לך רק 468 ש"ח ולא כמה עשרות אלפים.

נכון  מאד מפלחיד הסיפור הזה אם אתם מחפשים מישהו מקצועי אני יכולה להפנות אתכם לגולן בלש פרטי מעולה שווה לך לבדוק את העניין אולי תמצאו את הפורץ!

כאן יש מאמר בנושא חקירת הונאות, אולי זה יעזור לך

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חקירות ובילוש
בחר
בחר