הזנת סתר

הזנת סתר

שלום לך:יש לי בעיה ורציתי לשאול מה עושים?יש לי אחות שעובדת בגן ילדים המון זמן 8 שנים ומאוד חרוצה ואחראית והורים והילדים אוהבים אותה לפני כמה חודשים מישהו ניסה להתחיל איתה בתחנת אוטובוס היה 3 פעמים[ואז נעלם אחרי שמסרה לו פרטים] ויצא שסיפרה לו שקנתה מחשב נייד ומסתבר שפרץ לה לתוכנה של המחשב[כי נתנה לו איזה מספר אין לי מושג מה] ושולט לה עליו בנוסף הוא לא נותן לה לגלוש בכלל!הוא אמר לה שהוא עובד בדיקור סיני אחרי זה ביררה מסתבר שהוא שיקר ועכשיו גילתה שהוא שוטר וגם היא טוענת שהוא אח של הטבחית איפה שהיא עובדת.בנוסף טוענת שהוא מאזין לשיחות שלה.שלי ושל הבית,בעבודה שלה מתיחסיים אליה ממש גרוע ובזלזול וגם מרכלים עליה וצוחקים עליה,כי היא טוענת שמי שמאזין לשיחות נותן לאחותו את כל המידע בנוסף גם בעבודה שלה קרו דברים מוזרים שיש לאחותי הרגשה באמת נכונה שהוא מאזין ואני לא יודעת אים להאמין, איך אדע אים הוא באמת שוטר? האים יש אפשרות שישים האזנה בלי שנדע?ומה עושים במצב כזה בלי הוכחות היתי נורא שמחה לומר יותר ולדעת כמה יעלה לי להתיעץ איתך בנוגע לזה

הזנת סתר

המשך:רציתי לדעת למי לפנות בנוגע למיקרה והאים יש צורך בחוקר פרטי

כדאי לערב חוקר פרטי

אין ספק שיש פה מקום להתערבות של משרד חקירות או חוקר פרטי.

חשוב במקרים כאלו

לערב חוקרים פרטיים בנושא , לא ניתן לדעת לאן זה יוביל.

הזנת סתר

המשך:רציתי לדעת למי לפנות בנוגע למיקרה והאים יש צורך בחוקר פרטי

כדאי

פני לייעוץ אצל חוקר פרטי או משרד חקירות. בהצלחה

כדאי לערב חוקר פרטי

אין ספק שיש פה מקום להתערבות של משרד חקירות או חוקר פרטי.

מחזק את דבריך.

אכן משרד חקירות יכול לתרום לך רבות.

משרד חקירות וחוקר פרטי בהחלט יוכלו לתת לך מענה הכי מקצועי שיכול להיות. ולשקט הנפשי שלך אם את מרגישה שעוקבים אחריך, תמיד תוכלי להתקין מערכות אזעקה בבית 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חקירות ובילוש
בחר
בחר