בדיקת פוליגרף

מניסיוני המר אני רוצה לציין שבדיקות פוליגרף הם לא אמינות לחלוטין.ואין בהם שום קשר בין שקר לאמת.מי שרוצה להוכיח את חפותו או אמת בדבריו שלא יסכים בשום אופן להבדק במכונת אמת

מעניין מאוד

מעניין שרבים אחרים, ובמיוחד אלו המקורבים לתחום החקירות, חושבים אחרת. אולי תוכל להאיר עינינו, למסור כמה מילות רקע עליך, מה הקשר והזיקה שלך לעניין הפוליגרף ולפרט מה עומד מאחרי תפישתך זו ?

תשובה לקציר

שילמתי ומימנתי בדיקת פוליגרף במסגרת תביעה מישפטית.של הלואת כסף.אני יצאתי שקרן והשני דובר אמת .ממש אבסורד .אני פוחד לכתוב יותר על הנושא שמאוד מאוד כואב לי

תשובה לקציר

רציתי לקצר הליך מישפטי של הלואת כסף לכן שילמתי בדיקה לשנינו.התוצאה שאני יצאתי משקר והשני שלא שילם לי יצא דובר אמת.ממש אבסורד שמאוד כואב לי.אני לא רוצה להרחיב אבל זאת האמת

תשובה לקציר

שילמתי ומימנתי בדיקת פוליגרף במסגרת תביעה מישפטית.של הלואת כסף.אני יצאתי שקרן והשני דובר אמת .ממש אבסורד .אני פוחד לכתוב יותר על הנושא שמאוד מאוד כואב לי

כמה דברים בתגובה

ראשית (ואיני מכירך, איני מכיר כמובן את נושא הבדיקה) זה שמצאו אותך שקרן ואת השני דובר אמת עדיין לא קובע נחרצות ש"בדיקות פוליגרף אינן אמינות". אני רוצה להפנות אותך למאמרו המלומד של דר' אביטל גנתון (ראה למעלה ב"מאמרים") העוסק בנושא וקובע כמה וכמה מרכיבים חיוניים לאמינות הבדיקה. תלוי היכן נבדקת, מי היה הבודק, איך נוסחו השאלות ועוד הרבה הרבה קריטריונים. אני מבין את תגובתך המתוסכלת, אתה מוזמן לפנות אליי במייל ואנסה לברר עמך, אם תרצה, כמה דברים ולייעץ לך. כל טוב.

בדיקת פוליגרף

מניסיוני המר אני רוצה לציין שבדיקות פוליגרף הם לא אמינות לחלוטין.ואין בהם שום קשר בין שקר לאמת.מי שרוצה להוכיח את חפותו או אמת בדבריו שלא יסכים בשום אופן להבדק במכונת אמת

בדיקת פוליגרף

כמה היא באמת אמיתית ומדוייקת. האם יש קשר לאדם לחוץ מאוד לאמיתות של הפוליגרף? האם זה חוקי במקום עבודה חדש לבקש ממועמד לעבודה לעשות בדיקה? תודה

תשובה לאילניתי

אני שב ומפנה גם אותך אל מאמרו של דר' אביטל גינתון המופיע ב"מאמרים" שלמעלה. נראה לי שתמצאי את כל התשובות לשאלותייך שם רק חבל שלא פתחת שרשור חדש, מילא

בדיקת פוליגרף

פוליגרף

אני ממש לא מבין אך מסתמכים על הבדיקות האלה אם הם לא אמיתיות ושיקריות .בכל אופן כך זה היה בבדיקה אצלי אני כבר שנה בהלם טוטלי וכל יום חושב על זה כמה פעמים.יכול להיות שזה שונה מאדם לאדם ?

איש מעולם לא קבע שבדיקת הפוליגרף היא "תורה מסיני"

כזכור, הפניתי אותך אל מאמרו של דר' אביטל גנתון והמלצתי גם לעבור בדיקה חוזרת במכון אחר מזה שנבדקת בעבר. כמה עוד צריך או אפשר לנהל על כך שיחות עקרות ?

בדיקת פוליגרף

אפשר לעבור את הפוליגראף בשלום

לפני ההבדיקה קחו כדור הרגעה , בבדיקה עצמה תכניסו למוח שלכם מחשבות רק טובות ,תחשבו על sex טוב, ובקיצור אל תחשבו שלילי, תחשבו על דברים משמחים ,תאמינו לי תעברו את הבדיקה בשלום יוסי גרף "תגי שוטר" ארנקי בילוש חריטת שלטים כל שוטר חייב לענוד תג שחרוט עליו שמו ושם משפחתו את התגים אפשר להזמין אצל יוסי גרף . דרך שלמה90 טל 03-6826474 www.yosigraf.com כמו כן אפשר להזמין ארנק בילוש שאפשר להזדהות איתו בלבוש אזרחי

איש מעולם לא קבע שבדיקת הפוליגרף היא "תורה מסיני"

כזכור, הפניתי אותך אל מאמרו של דר' אביטל גנתון והמלצתי גם לעבור בדיקה חוזרת במכון אחר מזה שנבדקת בעבר. כמה עוד צריך או אפשר לנהל על כך שיחות עקרות ?

פוליגרף

מר קציר שלום.אתה לא מסוגל לתאר לעצמך איזה נזקים ובאיזה טראומה אני נימצא בגלל הפוליגרף.כולם לועגים לי אומרים שאני שקרן וסתם הגשתי תביעה והצד השני צדיק. אני מנותק גם ממכרים וגם ממשפחה.אך בית משפט בכלל מסתמך על מכשיר לא אמין לחלוטין .אתה מפנה אותי לקרוא מאמר של מוממחה גדול לפוליגרף זה בכלל לא מענין אותי אני לא בתחום הפלילי רק נפלתי בפח

מר גבי גלזר,

אפשר להמשיך ולקטר לבכות על מר גורלך ולהאשים את כל העולם ואשתו ואפשר גם לנסות ולתקן, ללמוד, לבחון ולכוון את הדברים באופן היותר טוב. חג שמח

כמה דברים בתגובה

ראשית (ואיני מכירך, איני מכיר כמובן את נושא הבדיקה) זה שמצאו אותך שקרן ואת השני דובר אמת עדיין לא קובע נחרצות ש"בדיקות פוליגרף אינן אמינות". אני רוצה להפנות אותך למאמרו המלומד של דר' אביטל גנתון (ראה למעלה ב"מאמרים") העוסק בנושא וקובע כמה וכמה מרכיבים חיוניים לאמינות הבדיקה. תלוי היכן נבדקת, מי היה הבודק, איך נוסחו השאלות ועוד הרבה הרבה קריטריונים. אני מבין את תגובתך המתוסכלת, אתה מוזמן לפנות אליי במייל ואנסה לברר עמך, אם תרצה, כמה דברים ולייעץ לך. כל טוב.

גיורא שלום

אני תומכת לחלוטין,בדבריו של הנ"ל,בנוגע לאמינות הבדיקה. אני אומנם לא הסתבכתי בדבר,אך לשם ה"ספורט" ,נאמר כך, שלחתי את עצמי לבדיקה כזאת. מה אומר לך...יצאתי שאני משקרת את עצמי.דיי עצוב יש לומר,לא ידעתי אם לחייך או לבכות. ושוב,למרות שיזמתי זאת,כדי לבדוק איך אני מגיבה,למקרה שחלילה איאלץ לעבור בדיקה כזאת כהוכחה .. חג שמייח לכל בית ישראל

מכון שלמה ברוק בע"מ מציע מגוון רחב של שירותים בתחום בדיקות הפוליגרף, ייעוץ ביטחוני, הדרכות וחקירת טוהר מידות. 
מנהל החברה, שלמה ברוק, לשעבר ראש מעבדות הפוליגרף במשטרת ישראל, מכהן כיום כיו"ר איגוד בודקי הפוליגרף בישראל, בעל השכלה נרחבת בתחום הפסיכולוגיה וניסיון רב שנים בגופים הממלכתיים והפרטיים כמומחה פוליגרף.

לפרטים http://www.s-bruck.co.il/

מי שרוצה לדעת יותר בנושא מוזמן לקרוא את המאמר המצויין הבא בדיקת פוליגרף

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חקירות ובילוש
בחר
בחר