ערב טוב , שעלה שלי לתת עדות או לא ? הסיפור הוא כזה

בן שלי בן 14, בגיל 13 בהסעות לבי"ס (בתשלום) הנהג אוטובוס "אגד" פנה פניה חדה,והמרפק של הבן שלי פגע בפרצופו של חבר טוב, גרם לו נזק באף (הילד עבר נתוח ונתוח נוסף בגיל 18). הילדים נשארו חברים טובים עד היום . זאת אומרת שהם לא רבו או הנזק נגרם בזדון. היום אמו של הילד מבקשת עדות מבן שלי,כי בי"ס לא מוכן לתת מספר האוטובוס ובכלל הוא לא משתף פעולה עם ההורי הילד. החששות שלי הם האם העדות יכול לבגוע בבן שלי? האם הכל יתפך ויעשימו את הבן שלי בתאונה הזאת? תודה אל התשובה. תמרה

על פי הפרטים שמסרת

מדובר לכאורה בתאונת דרכים ואין כל חשש שמישהו יתנכל לבן שלך. העדות של הבן נדרשת, ככל הנראה, למשטרה לצורך החקירה בעניין תאונת הדרכים והאפשרות העומדת בפני הילד הנפגע, והוריו לתבוע את חברת הביטוח של האוטובוס בגין הנזקים שנגרמו לו. גם אם אין הדברים כפי שאני משער, איני סבור שניתן יהא להאשים את הבן שלך בגרימת נזק במקרה שכזה שאירע במהלך נסיעה באוטובוס שוב - במידה וכל הפרטים שמסרת משקפים נכונה את העדויות האחרות ושאר הפרטים המצביעים על האירוע האמיתי. לסיכום - להערכתי אין כל חשש ממסירת עדות אמיתית ומלאה על שקרה.

גיורא תודה . כל היום חושבת על זה.

אולי כדי לי להחתים את ההורים על זה שלא יהיה להם תלונה נגד הילד שלי. בכל זאת עו"ד של האגד יותר חזק מכל עו"ד רגיל.לא??? אף פעם לא היתי בסטואציה כזאת. תודה , תמרה...

משהו נוסף, תמרה

כתבת שהילד שלך נמצא ביחסים טובים עם הילד שנפגע, ולפיכך, מציע לך לברר עם הורי הילד מה כוונתם. אם אכן כל כוונתם הנוכחית היא לטפל במישור התביעה והפיצוי בעקבות הפציעה - אזי אין לך ממה לחשוש, ומסירת עדות מצד הבן לא עשויה להזיק לו כלל וכלל. רעיון החתמת ההורים על כך שאין להם תלונה כנגד הילד הוא רעיון טוב, אף שאיני בטוח שהוא מעשי, במידה ואם יום אחד הם יבקשו, בכל זאת, להפרע ממנו (כמה שהדבר נשמע אבסורד) - החתימה שלהם על כל מסמך - לא בטוח שהיא משחררת אותם, שכן מדובר בקטין. לסיכום - התחושה שלי היא שמדובר בבניית תביעת ביטוח (וזה לגיטימי לחלוטין לאור הנזק שנגרם לו) ומאחר ועל פי התיאור שמסרת - מדובר בתאונת דרכים, על כל המשתמע מכך - אין לך מה לחשוש כלל וכלל. כ ל ט ו ב ו ב ה צ ל ח ה

גיורא קציר תודה מכל הלב

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חקירות ובילוש
בחר
בחר