בהמשך לשיחתנו

אני אסביר בדיוק במה מדובר. מזה כחצי שנה מנהל כעלי קשר עם אישה מחיפה הוא נוסע איליה מרחק שעהוחצי נסיעה ישן אצלה וחוזר בבקר הוא שב וטוען ונשבע שהקשר אינו מיני ואני חשה בכך בלהט שלו כלפי. הקשר נראה לי מוזר מאוד הוא רואה את סבלי הרב אך טוען שאינו יכול להפסיק חשבתי אולי מאיימיםעליו או כל דבר אחר . השאלה אם אקח חוקר פרטי הוא יוכל לגלות משהו? כי אם הם בבית מה יוכל לעשות אנא עזרתך. גילית

הוא שחשבתי

הבנתי את הפרשייה הזו מהתכתבויותייך בפורום אחר. כל ניסיון להתחקות אחר מעשיו אצל אותה אשה ולנסות לגלות מה באמת קורה בין השניים בחדרי חדרים הוא חדירה לפרטיות ופגיעה בצנעת הפרט - דבר שעומד בניגוד לחוק ואיני ממליץ להסתכן בפעילות מסוג זה. (אגב, גם אם המעשה היה נעשה אצלך בבית אין הדבר שונה מבחינת הפגיעה בפרטיות, כך שתשובתו של מי שענה לך קודם לכן אינה רלוונטית). אלא מה אם בעלך משתף עמך פעולה, טוען כלפייך שאין בינו לבין אותה אשה שום קשר רומנטי ןמוכן לעשות מעשה על מנת להוכיח זאת - תוכלי להציע לו להבדק בשאלה זו בפוליגרף - דבר שעשוי לגלות האם דובר אמת הוא, או שקרן. אותה בדיקה אפשר ותוכל גם להעלות ממצאים נוספים על מהות הקשר בינו לבין אותה אשה, האם הוא נתון לסחיטה וכיו"ב (אף שאפשר ויהא צורך בבדיקה שנייה \ אחרת שכן לא נהוג לבדוק באותה בדיקת פוליגרף מספר עניינים - אולם על כך תוכלי לקבל מענה מבודק הפוליגרף המוסמך). כל זאת, כמובן בתנאי שבעלך יהא מוכן להיבדק ובכך להוכיח לך את אמינותו וכנות דבריו כלפייך. מקווה שסייעתי ב ה צ ל ח ה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חקירות ובילוש
בחר
בחר