שאלה לחוקרים

האםיש אפשרות לוודא מגע מיני אם הוא מתהנל בחדרי הבית? כיצד?

תשובה לגלית

כן אבל ...עם הרבה סייגים זה בבית שלך?

גילית

שאלת שאלה מאוד כוללת ורחבה שלא ניתן להתייחס אליה, אם לא תפרטי ותרחיבי, ולו במעט. (ברגע הראשון רציתי לשלוח אותך להבדק אצל רופא נשים,אבל בוודאי לא כיוונת לכך . . .) נא פרטי יותר, עד כמה שאת יכולה מבלי לחשוף פרטים שאינך מעוניינת לספר עליהם. זה מובן.

מתוך ההתכתבויות האחרות שלך, גילית

אני מבין את הבעייה שאת מצויה בה. מה שאת יכולה הוא להציע לקיים בדיקת פוליגרף למי שמכחיש קיום יחסי מין בסיטואציה שאת מתארת. אני מניח שבדיקה שכזו, לו תתבצע במכון אמין ומוכר (אני יכול להמליץ במייל פרטי) תתן את התשובה האמינה לעניין קיום או אי קיום יחסי מין. כמובן שבדיקת פוליגרף שכזו אמורה להיות בהסכמה מלאה של הנבדק. אני ממליץ לך לקרוא במאמרים המצורפים מידע חשוב בנושא בדיקות הפוליגרף. ב ה צ ל ח ה

תשובה לגלית

כן אבל ...עם הרבה סייגים זה בבית שלך?

תשובה לגיורא

לא בביתי אלא בביתה שכתובתה ידועה לי

שאלה לחוקרים

האםיש אפשרות לוודא מגע מיני אם הוא מתהנל בחדרי הבית? כיצד?

גילית

בהחלט אפשר לבדוק, אם תתקיני מצלמות בבית

טעות ! טעות חמורה ועצת אחיתופל !

התקנת מצלמה סמויה בביתך,(לא כל שכן בבית אחר) על מנת לצלם את הבעל עם מישהי במצבים אינטימיים זו עבירה חמורה על החוק העשוייה להוביל אותך למקום בו את לא רוצה להיות. הפרשנות והחקיקה בהקשר לחוק הגנת הפרטיות קובעת מפורשות כי כל מקום בו אדם סבור שהוא זכאי לפרטיות, חדירה לשם מהווה עבירה גסה. גם אם מדובר בביתך שלך אותו רכשת במיטב כספך, אין החוק מאפשר לך להתקין שם מצלמות לצילומו של אדם אחר, בעלך במקרה זה שנניח שהוא מקיים יחסים עם אחרת. כפי שרשום בהערות הכלליות בפורום זה - יש להזהר ולא להחפז לפעול על פי עצות של כל מיני גולשים כאן שידיעתם את החוק רחוקה כמזרח ממערב.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חקירות ובילוש
בחר
בחר