שלום לכולם

ביקרתי בעבר בפורום הזה, שאלתי שאלות לגבי מעקב, אבל יש לי כמה שאלות לגבי חקירה כלכלית.האם בחקירה כלכלית ניתן לדעת אם יש לאדם חסכונות,השקעות בבורסה,השקעות בקופות גמל? האם חקירה כלכלית יכולה לגלות העברות של סכומי כסף מסויימים מחשבון אחד למשנהו ולגלות עיקביות באותן העברות?האם חקירה כלכלית קשירה לתביעה על בסיס תוצאותיה בבית המשפט? עד כמה "עמוק" ניתן להיכנס לאותו חשבון בנק? ושאלה אחרונה מה בערך העלות של חקירה מסוג זה? אשמח לתשובה מהירה

תשובה "ממני" ל"אני"

שלום לך - שאלת הרבה שאלות בנשימה אחת, לכל אחת מאלה ניתן לענות בתשובה ארוכה כאורך הגלות,אבל בכדי לקצר אני סבור שהדרך הפשוטה והטובה ביותר היא להפנות אותך למשרד חקירות. חשוב שיהא זה משרד בעל רישיון וכדאי להגיע למשרד לאחר המלצות ולא לבחור סתם כך על פי רשימה סתמית, כפי שחשוב שיהא חבר בלשכת החוקרים הפרטיים. עוד חשוב שיהא למשרד זה ניסיון בתחום החקירה אותו ציינת. עקרונית - לכל מידע ניתן להגיע, בדרך כזו או אחרת, תלוי בגורם הזמן ובתקציב הקיים. המידע שביקשת לברר האם ניתן להגיע אליו קיים היכן שהוא, כך שקיימת אפשרות (תיאורטית לפחות) להשיגו. התקציב הנדרש לכך הוא גבוה (סכום של לפחות 5 ספרות, יותר מכך לא ניתן לפרט, מדובר בשוק חופשי ובמחירים משתנים ממשרד למשרד) ודבר אחרון - לא ניתן להתנות עלות החקירה בתוצאותיה. העלות נקבעת ומסוכמת מראש בין מזמין החקירה לבעל המשרד ואין להתנותה על פי התוצאות - הדבר מעוגן בחוק וקובע זאת מפורשות (למעט סוגי חקירות מאוד מסוימות שאינן נופלות תחת הבקשה שלך). בכל מקרה - שיהא בהצלחה.

זה שלום או מלחמה?

המייל שלי הוא ddt47@walla.com

ומשם נוכל להמשיך ולדבר על הבעיה ופתרונות אפשריים

תשובה "ממני" ל"אני"

שלום לך - שאלת הרבה שאלות בנשימה אחת, לכל אחת מאלה ניתן לענות בתשובה ארוכה כאורך הגלות,אבל בכדי לקצר אני סבור שהדרך הפשוטה והטובה ביותר היא להפנות אותך למשרד חקירות. חשוב שיהא זה משרד בעל רישיון וכדאי להגיע למשרד לאחר המלצות ולא לבחור סתם כך על פי רשימה סתמית, כפי שחשוב שיהא חבר בלשכת החוקרים הפרטיים. עוד חשוב שיהא למשרד זה ניסיון בתחום החקירה אותו ציינת. עקרונית - לכל מידע ניתן להגיע, בדרך כזו או אחרת, תלוי בגורם הזמן ובתקציב הקיים. המידע שביקשת לברר האם ניתן להגיע אליו קיים היכן שהוא, כך שקיימת אפשרות (תיאורטית לפחות) להשיגו. התקציב הנדרש לכך הוא גבוה (סכום של לפחות 5 ספרות, יותר מכך לא ניתן לפרט, מדובר בשוק חופשי ובמחירים משתנים ממשרד למשרד) ודבר אחרון - לא ניתן להתנות עלות החקירה בתוצאותיה. העלות נקבעת ומסוכמת מראש בין מזמין החקירה לבעל המשרד ואין להתנותה על פי התוצאות - הדבר מעוגן בחוק וקובע זאת מפורשות (למעט סוגי חקירות מאוד מסוימות שאינן נופלות תחת הבקשה שלך). בכל מקרה - שיהא בהצלחה.

תגובה לגיורא קציר

מר גיורא קציר אסור לעשות חקירות ולקבל תשלום לפי תוצאה למה אחד את הורס את השוק שלנו כי כנראה אתה חפר שתיים לראייה הבנקים אשר לא משלמים הרבה כסף עבור החקירות אך לא משנה מה יוצא המשלמים עבור ההזמנת העבודה שלוש תקרא שוב פעם את ספר של חוקרים הפרטיים תקנות עתיקה ארבע חשוב לציין כי מי שמחפש חומר לחקירות כלכליות ברמה גבוהה צריך לשלם כסף זה הדבר היחיד שבו אני מסכים

תגובה לאחד שכביכול מבין

אתה יודע מה ? כתבתי תשובה ארוכה ומנומקת המתייחסת לתשובתך זו ולהודעות אחרות שלך כאן, אבל במחשבה שנייה אינך ראוי לה. אז אני מעדיף לשתוק.

לאחד שמבין

(משה בן דוד?) קראנו. כתוב שלהוציא חקירת איכון (איתור בשפתך), אסור להתנות שכ"ט בתוצאה מקווה שזה ברור ולא היה כתוב מסובך מדי. אם היית חוקר (ואני מאוד מקווה שאתה לא) ואם היית טיפה טורח לחפש, היית מגלה שלגיורא קציר יש רישיון מסודר, והוא מנהל חקירות ברמה מקצועית יוצאת דופן. אבל כנראה שיותר נוח ללכלך (ואפילו את זה אתה עושה עם שגיאות כתיב נוראות) מאשר ממש לחפש. אין לך מושג על מה אתה מדבר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חקירות ובילוש
בחר
בחר