כתב אישום - דחוףףף וסליחה על האורך !!

בוקרטוב, לפני כ 3 חודשים,הותקפתי ע"י בעלי ובעקבות זאת,הגשתי נגדו,תלונה במשטרה.באותו הזמן,היינו בהליכי גירושין,והבת הגדולה,שמצדדת באביה מאז ומתמיד,הודיע לי דרך אחותי,בטלפון,חצי שעה לאחר התלונה,שבאם לא אגש לבטל אותה,היא מתכוונת לגשת לת.המשטרה,ולהמציא עלי שקרים.כמובן שלא נכנעתי לניסיון הסחיטה שלה,ובתוך דקות לאחר מכן,היא אכן התלוננה,שחצי שנה קודם לכן,ראתה אותי מצמידה אקדח לרקתו של אביה,ומאיימת..לרצוח אותו.כמובן שלא היו דברים מעולם ! מכיוון שעלה בי החשד,לגבי כוונותיה הרציניות,ניגשתי עוד באותו הלילה,לת.המשטרה,כדי לספר להם על איומיה.מסתבר שהיא הקדימה אותי,ובמקום לקבל את תלונתי,נחקרתי בעניין ונלקחו ממני שני האקדחים שברשותי,האחד פרטי והשני מטעם עבודתי. מאז,3 חודשים,שאני יושבת בבית,מובטלת מעבודה ומחוסרת מקור פרנסה.גם התגרשתי בינתיים.עשרות טלפונים שעשיתי,הן לפרקליטות והן לחקירות,נאמר לי שאין מה לדאוג ושהתיק בעניין עובר לגניזה,ובתוך זמן קצר,אקבל את נשקי בחזרה. לפני כשבועיים,התחוור לי שהתיק הועבר למחלקת תביעות,והיום נודע לי שזה עובר לכתב אישום ולבית המשפט ! מספר שאלות לי,לצוות המיקצועי. 1 האם ייתכן כדבר הזה,הגשת כתה אישום,בלא שנחקרתי שוב,בלא שחקרו את בתי,בלא שערכו ביננו עימות כלשהו ? 2 האם כך צריכה לעבוד מערכת המשפט בארץ? כל אדם,יכול להגיש תלונה בלא שום ראיות ורק מתוך נקמנות לשמה ? 3 האם יש באפשרותי ,מבחינה חוקית,לנסות להקליט שיחה בינה ובין גורם שלישי,שיוכל להעיד לטובתי [דרך אותה הקלטה?] 4 מה יש באפשרותי לעשות,כדי שאוכל לקבל אישור משטרתי או אחר,כדי שאהיה רשאית לקבל אישור לקבלת נשק לצוכי עבודה ? אני על סף ייאוש,ללא עבודה וללא גרוש על התחת !! איך המדינה מאפשרת,גרימת עוול שכזה ופגיעה קשה בפרנסה של אדם ????????????? 5 האם אזדקק לעו"ד ,שהאמת איני יודעת האם ייערך שימוע,ובכלל אין לי מושג בעניינים האלה ?? 6 האם אוכל לקבל ייצוג מהסנגוריה הציבורית ? להזכיר,שבעקבות המעשה השפל של בתי,נותרתי חסרת כל... :( מבקשת בכל לשון של בקשה,יתייחסות לשאלותיי ותשובה מהירה,אני נואשת !!!!! ו..סליחה על אורך המכתב ..!!!! תודה מראש למי שיעזור !!!! * הערה - כתבתי גם בפורום פלילים..ובכל זאת מקווה לקבל עזרה גם כאן *

תגובה לנואשת

אכן מכתב ארוך ומעיק, מה שגורם ליד להתרחק מהמקלדת אולי . . . בכל זאת אנסה לענות אחת לאחת: 1. פרוצדורה משטרתית, לא יודע לענות על כך 2. כל אחד רשאי אכן להגיש תלונה, אני מאמין שכל תלונה אמורה להיבדק באורח אובייקטיבי ברמת העקרון. איני יודע להתייחס למקרה שלך. 3. כל הקלטה של שיחה המתקיימת בין שניים או יותר המתבצעת בידיעת או על ידי אחד ממשתתפי השיחה היא חוקית בהחלט.אם ה"גורם השלישי" מודע להקלטה - היא חוקית וקבילה. 4. נסי לפנות שוב למשטרת ישראל. 5. על פי המידע שחשפת נראה לי שאין לך מנוס מלפנות לעו"ד. אם ניתן לנסות את הסנגוריה הציבורית אם לאו -איני בקיא בקריטריונים לכך. 6. ראי 5 מתנצל על העיכוב במענה. כל טוב ובהצלחה בכל מקרה.

קיבלת כתב אישום ועכשיו הנך תוהה כיצד עליך לנהוג? שכור את שירותיו של עורך דין פלילי פרטי!

נוכח חשיבותו הרבה של ההליך הפלילי בבית המשפט ונוכח ההשלכות מרחיקות הלכת שעשויות להיות לו על המשך ניהול ההליך הפלילי נגדך, חשוב שתיוועץ עם עורך דין פלילי פרטי טרם המשפט.

אל תזלזל בהליך המשפטי נגדך! היה מוכן - אל תופתע.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חקירות ובילוש
בחר
בחר