דרוש שת"פ עם חברת חקירות רצינית

להפקת פיילוט לערוץ טלויזיה דרושה חברת חקירות לשיתוף פעולה בתחום הטלויזיה והפקות המקור. חובה-בעלי 2 לקוחות קיימים לפחות (גבר ואישה) המוכנים להיחשף בתוכנית על בגידת בני זוגן/ם.(תמורת ביצוע החקירה ללא תשלום). רק חברה בעלת רשיון הכוללת רשיון לחוקרים עצמם תיענה. שת"פ על בסיס פירסום טלויזיוני (ללא שכר בפועל). בברכה, צוות ההפקה.

פניות למייל בלבד:

hafaka1000@walla.com

מספר הערות ושאלות להבהרה ממנהל הפורום:

מה כוונתכם בהערת הסוגריים "תמורת ביצוע החקירה ללא תשלום" ? שגם הלקוח לא יישא בהוצאה (תמורת החשיפה ?) והמשרד גם הוא יבצע החקירה ללא קבלת תמורה ? הנראה לכם ? קבל עם ועדה ? ומה עם החוק להגנת הפרטיות ? הכיצד פרסום שכזה יענה על הגדרות החוק ? ומה עם חוק החוקרים הפרטיים, תקנות האתיקה - אני מצטט פרק ה' סעיף 25 א' : פרק ה':1 חובת סודיות שמירת סודיות מקצועית 25. (א) חוקר פרטי לא ימסור לאחר, שלא לצורך עבודתו, כל דבר שהובא לידיעתו תוך מילוי תפקידו, אלא אם הסכים הלקוח שינהג אחרת. היה עיסוקו של חוקר פרטי גם בפרסום, לא יעשה שימוש, במישרין או בעקיפין, לצורד עסקי הפרסום, בדבר שהובא לידיעתו כאמור, אפילו הסכים לכך הלקוח. נכון שהמחוקק השתמש ב"פרסום" ולא בתקשורת או הפקה טלויזיונית, אולם ראוי לזכור כי מדובר בחוק משנת 1972. המחוקק אותה עת לא ראה רחוק מדי, מן הסתם. מיזם שכזה ספק אם יעבור, להערכתי, חוו"ד משפטית. אבל - אני משאיר את ההודעות, למען הפיקנטריה . . .

אנו בישראל שנת 2008-יש לנו ברוך השם עו"ד מעולים :)

זאת נראית לי תכנית מעולה...

דרוש שת"פ עם חברת חקירות רצינית

להפקת פיילוט לערוץ טלויזיה דרושה חברת חקירות לשיתוף פעולה בתחום הטלויזיה והפקות המקור. חובה-בעלי 2 לקוחות קיימים לפחות (גבר ואישה) המוכנים להיחשף בתוכנית על בגידת בני זוגן/ם.(תמורת ביצוע החקירה ללא תשלום). רק חברה בעלת רשיון הכוללת רשיון לחוקרים עצמם תיענה. שת"פ על בסיס פירסום טלויזיוני (ללא שכר בפועל). בברכה, צוות ההפקה.

אההההההההה

זה הגיע אלינו.....התוכנית "Cheaters" נוסח ישראל.. בטוח לא יהיה משעמם..כאילו..חסר בעיות במדינה שלנו אז מה ? כל נושא נשק,עוד עלול לעשות בו שימוש,כשהוא או זוגתו,"יככבו" בתוכנית * לא מתאים בארצנו *

פניות למייל בלבד:

hafaka1000@walla.com

למה משום מה מזכירה לי פנייה זו בקשות קודמות בנושאים אחרים ?

למשל זו - דרוש לערוץ מסחרי לתוכנית בערוץ מסחרי "לחשוף את אורי גלר" דרוש אדם אחד או זוג (מקסימום שניים) שיודעים לעשות את כ-ל הפרפורמות שהיו עד כה בתוכנית. שכר גבוה מאד -ללא פירסום-במסיכה. לפרטים צרו קשר רן: ran_avraham@walla.co.il כמובן שאפשר לזהות טביעות אצבע רבות זהות בשתי הפניות שנשמעות לי מאוד מפוקפקות, משום מה . . . ראיתי שהיו פניות דומות שכאלה גם בפורומי חקירות אחרים ברשת. נו, מילא. . .

חכה ותראה את התכנית בערוץ מסחרי עוד ב-2008-"לחשוף את אורי גלר".

ובאותו הערוץ בדיוק-עד אמצע שנת 2009- את הפורמט הנ"ל.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חקירות ובילוש
בחר
בחר