מכשיר מעקב לרכב

איך הוא עובד, מהו מחירו והיכן אפשר להשיגו?

מצטער, הפורום אינו עוסק

בכל הקשור למוצרים שאינם חוקיים, בוודאי שלא היכן ניתן לרכוש וכיו"ב. שבת שלום

מכשיר מעקב לרכב

בניגוד לדעתו של חברי , המכירה ו/או ההשכרה של המכשיר הנ"ל, חוקית במדינת ישראל , הבעייה שהיא : האם השימוש שאת רוצה לעשות הנו חוקי או לא ? אם בא לך לדעת פרטים נוספים , התקשרי 0505231920 שנה טובה לך.

דודו ידידי, איזה שימוש חוקי ניתן לבצע במכשיר זה

שמצדיק את רכישתו או שכירתו, ושאין לו תחליף זול ופשוט יותר ? אז גם אם המכירה\השכרה של המכשיר אינה אסורה - אין זה אומר שיש לעודד דבר שכזה אלא אם כן תשכיל אותי בשימוש חוקי והגיוני תודה וחג שמח

אני אגיד לך איזה שימוש חוקי ניתן לעשות במכשיר שכזה:

לטפל בבעיית זיכרון של מישהו ששוכח כל בוקר איפה הוא החנה את הרכב שלו. מספיק חוקי?

דרך אגב:

אם יש לך הצעה לתחליף זול ופשוט יותר- אני אשמח לשמוע עליה.

כן, פשוט פתק. כל יום חדש.

מסובך ? יקר ? בטח שלא. מתוחכם ? גם לא, בטח לא כמו ג'י פי אס לרכב.

מכשיר מעקב לרכב

בניגוד לדעתו של חברי , המכירה ו/או ההשכרה של המכשיר הנ"ל, חוקית במדינת ישראל , הבעייה שהיא : האם השימוש שאת רוצה לעשות הנו חוקי או לא ? אם בא לך לדעת פרטים נוספים , התקשרי 0505231920 שנה טובה לך.

ניתן להשיג בכל SPYSHOP

תפני לכל חנות SPYSHOP ותמצאי פתרון

אני אגיד לך איזה שימוש חוקי ניתן לעשות במכשיר שכזה:

לטפל בבעיית זיכרון של מישהו ששוכח כל בוקר איפה הוא החנה את הרכב שלו. מספיק חוקי?

אולי הפתרון אז הוא איתוראן?

ניתן להשיג בכל SPYSHOP

תפני לכל חנות SPYSHOP ותמצאי פתרון

מענה לגיורא

השאלה העקרונית, היא לא בדרך המכירה אם כן או לא ,על אותו בסיס למה למכור בכלל מכשיר הקלטה נייד { טייפ מנהלים} ? . השאלה העקרונית באם השימוש במכשיר חוקי או לא? וזוהי היתה לעניות דעתי השאלה הבסיסית.אתה בתור מנהל לא צריך לקבוע החלטה בעניין, יכול לייעץ לפונים, להפנות אותם ובדרך אגב כאיש מקצוע , להבהיר לקורא/שואל , את העניין החוקי . אך אתה פסלת את זה על הסף ומכאן מעני .

ה ב ה ר ה

דודו ידידי, לו הייתה נשאלת שאלה בעניין מכשיר שהשימוש ההגיוני האפשרי שלו הוא חוקי (טייפ, אקדח, אלת בייסבול ועוד כיו"ב, גם אם ניתן לעשות בהם שימוש בלתי חוקי לעיתים) הייתי עונה לעניין, אלא שהשאלה כפי שנשאלה מבהירה כמעט לחלוטין את הרצון לבצע פעילות בלתי חוקית ולכך איני נותן יד, מצטער. דומה הדבר לו בפורום רוקחים הייתה נשאלת שאלה כגון היכן ניתן להשיג רעל שיפעל כנגד אדם (יעני, לא רעל עכבקרים למשל . . .) או בפורום לפיזיקה - כיצד מפתחים פצצת אטום בייתית . . . סבור אני שכל מנהלי פורומים שכאלה לא היו נותנים הנחיה או הסבר לכך, מאותם הטעמים. ושאלו תהיינה המחלוקות בינינו . שנטובה

אם יש ברשותך הקלטה נסתרת או גלויה ממכשיר טלפון סלולרי

או מכל מכשיר הקלטה אחר

ואת צריכה ניקוי רעשים

ושיפור איכות

המעבדה לסינון רעשים יכולה לתת פתרון מעולה

אפילו ללא שיחת טלפון

הכל דרך מייל אם צריך

www.soundclear.co.il

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: