משרדי חקירות..

מישהו יכול בבקשה להסביר לי איך אפשר להתקבל למשרד חקירות ומה הם תנאי הקבלה (גיל,השכלה וכו)? אשמח לקבל גם קישורים לאתרים של משרדים כאלה תודה מראש

חוה,

תכנסי בקישורים שלמעלה לאתר הלשכה ולאתר משרד המשפטים המחלקה לרישוי חוקרים תמצאי שם את כל התשובות לשאלות ששאלת ולאלו שעוד לא הספקת לשאול. ב ה צ ל ח ה

תודה , אבל עדין זה לא ענה לי על שאלת הגיל

מאיזה גיל אפשר לעבוד במשרד חקירות?

קיצור הליכים

חוה, למרות שלא עשית כעצתי ולא ביקרת באותם אתרים מומלצים, שם היית מוצאת את מבוקשך, אני מביא כאן ציטוט מדרישות המועמדים לתחום: התנאים להענקת רשיון חוקר פרטי קבועים בחוק חוקרים פרטיים ושרותי שמירה, התשל"ב- 1972 ובתקנות שהותקנו על פיו. לפי החוק לא יעסוק אדם כחוקר פרטי, אלא אם יש בידו רשיון לכך מאת הוועדה לרישוי חוקרים פרטיים ושרותי שמירה. רשיון חוקר פרטי יינתן למבקש, אשר לדעת ועדת הרישוי התמלאו בו כל התנאים הבאים: א. אזרח ישראל ותושב קבע או בעל רשיון לישיבת קבע בישראל, לפי חוק הכניסה לישראל. ב. בגיר ג. סיים 12 שנות לימוד במוסד חינוכי מוכר, או שלדעת ועדת הרישוי הוא בעל השכלה שוות ערך. ד. בתוך שש השנים שקדמו לבקשה התאמן שלוש שנים לפחות, ברציפות או לסרוגין בעריכת חקירות: 1) במשרד לחקירות פרטיות בפיקוחו הדרכתו הישירים של מנהל המשרד או 2) ועדת הרישוי העניקה לו פטור מהתאמנות, על יסוד ניסיונו בחקירות בשירות הציבורי. ה. עמד בבחינות בדיני ישראל ואתיקה מקצועית לחוקרים פרטיים. ו. לדעת ועדת הרישוי אין מניעה מטעמים של בטחון הציבור, עברו, תכונותיו או התנהגותו של המבקש להענקת הרשיון. לפי האמור בסעיף ד' הנ"ל קיימים שני מסלולים להענקת רשיון חוקר פרטי: א. מסלול המיועד לבעלי ניסיון בחקירות בשירות הציבורי, המבקשים מועדת הרישוי הענקת פטור מהתאמנות בחקירות פרטיות, על יסוד ניסיונם בחקירות. לפי החוק, נדרש ניסיון בחקירות במשך שלוש שנים, ברציפות או לסרוגין, בתוך שש השנים שקדמו להגשת הבקשה. אם ועדת הרישוי מחליטה להעניק פטור לתקופה שהיא קצרה משלוש שנים או מסרבת לבקשה, יהיה על המבקש להתאמן בחקירות פרטיות, ביתר התקופה תחת פיקוחו של חוקר פרטי רשוי, בעל הסמכה אמן מתאמן. ב. מסלול המיועד למבקשים להירשם כמתאמנים בחקירות פרטיות, תחת פיקוחו של חוקר פרטי רשוי , בעל הסמכה לאמן מתאמן.אורכה של תקופת ההתאמנות מסתכם בשלוש שנים. ואם עכשיו עוד יש מה לא ברור, תשאלי.

תודה רבה גיורא.! אבל כנראה אני קטנה מידי..

בת 17 וחצי אולי עוד כמה שנים

משרדי חקירות..

מישהו יכול בבקשה להסביר לי איך אפשר להתקבל למשרד חקירות ומה הם תנאי הקבלה (גיל,השכלה וכו)? אשמח לקבל גם קישורים לאתרים של משרדים כאלה תודה מראש

משרד חקירות

יש הרבה משרדים אבל רק בודדים טובים הנה דוגמא לאתר של משרד חקירות

משרדי חקירות

תוכל למצוא בדפי זהב, באתר הלשכה או בחיפוש בגוגל אבל תמיד ראוי ורצוי לקבל המלצה ממישהו אמין ומנוסה על משרד טוב. אם אין דרך לכך - מומלץ להתרשם בפגישת ייעוץ עם מספר משרדין ולהחליט לאחר מכן. והערה קטנה לקרן בכר (או מי שזה לא יהיה המזדהה בשם זה) - לא אתיר בהמשך יותר פרסומת סמויה. אאלץ לחסום אותך במידה והתופעה תמשך.

יש המון משרדי חקירות טובים , תחפשי באתרים של דרושים וכאלה.

איזה תחום יותר מעניין אותך בחקירות?!

חקירות עסקיות?

חקירות כלכליות?

יש הרבה משרדים והרבה התמחויות..

בהצלחה

אני חושב שתוכל לבדוק אצל החברה האלה, הם מאוד אדיבים 

www.solutions-pi.co.il

חוקר פרטי במרכז

קיימים הרבה משרדי חקירות, חפשי בגוגל ותשלחי קורות חיים

מקצוע מעניין ומרתק מאוד

יש המון משרדי חקירות שיקבלו אותך ללא שום קורס.

גשי למספר משרדי חקירות ותציעי את עצמך.

רק חשוב שקודם תחליטי אם את רוצה ללכת למשרד שמתמחה בחקירות כלכליות או במעקבים ותחומים אחרים.

בהצלחה! 

כעיקרון, ניתן להיכנס לעבוד במשרד חקירות בכל גיל שהוא מעל 18 אין שום ריסטריקציה שגורסת אחרת!

יחד עם זאת, על הבא לחפש עבודה להיות בעל עבר נקי וללא תביעות משפטיות.

בהצלחה! 

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חקירות ובילוש
בחר
בחר