עבודה

עבודה

שבת שלום לכל מי שייקרא ויגיב.

לפני כחודש החלטתי לעזוב מקום עבודה לאחר 7 שנים, עבודה של 3 שעות אחה"צ בכל יום. מזכירות. המנהלים-אנשים טובים אך מאוד לא פשוטים. מאוד קפדניים, מאוד ישרים אך מצפים שכל העולם ינהג כמותם. מתרגזים על שום דבר ברמות קשות ונוטרים על כך. מתחילים לחפש אותך בקטנה וכו'. פעמיים לפני עזיבתי החלטתי לעזוב אך הם שיכנעו אותי שהם צריכים אותי ואוהבים אותי, וגם אני זקוקה לכם.....וזה החזיק בדיוק כמה ימים. בכל מקרה הבנתי שלא אוכל לשנות אותם והיתחלתי לחשוב מה אני יכולה לשנות בעצמי ע"מ שלא אקח אישית את דיבריהם, ורצונם שאקיים יחסי עבודה של ראש קטן-דבר שאני לא. בכל מקרה לא היצלחתי בתחילה עד שהחלטתי לעזוב.

פניתי למקום עבודה ישן יותר שעוסק במיזוג וקירור ושאלתי אם הם צריכים עזרה לחודשי הקיץ העמוסים, הם שמחו כיוון שאחת הפקידות בדיוק עומדת להתחתן ויוצא לחופשה בת חודש וחצי.

כבר מלחתחילה הבנתי שהיגעתי למקום, שהמנהל לא יודע לנהל, הוא רגיש מידי, עצבני, נוטש את עבודתו ומשאיר אותנו הפקידים לנהל כשבעצם צריכים אותו תמיד באיזור. כספים לא ניגבים בצורה נכונה, ההתנהלות מול העובדים מוזרה. יש מנהל עבודה שלא ממש אוהב לעבוד שם והמון עבודה וכסף ניזנחים. לי כואב לראות זאת. כיוון שבאמת לעומת הפעם הקודמת שעבדתי שם- המקום הישנה, גדול ומרווח יותר, הגדרת התפקידים מעט ברורה יותר, אבל בתכלס הכל רק למראית עין. ניסיתי שוב לראות איך אני מתאימה את עצמי למקום שיש לי איליו טענות וגם על האנשים. מאוד קשה להיות שם ואני דיי שמחה שנישאר לי רק עוד שבוע לעבוד שם.

אז אני חושבת לעצמי, מה קורה? למה אני לא מגיעה למקום בו אמצא את עצמי מתנהלת ומרוצה מההיתנהלות ומעצמי? האם אני עוף מוזר?

(כך אומרים לי לפעמים) ואם אני עוף מוזר אז רק לחיוב. אני חברותית, שירותית, חרוצה, זריזה ומאוד אוהבת לעבוד. אז מה קורה?

אשמח אם מישהו ישתף ויגיב.

שבת שלום לכולם.

לא מבינה מה את רוצה בדיוק

בכל מקרה את מסיימת שם בעוד שבוע, אז תחפשי מקום חדש.

אומרים שהעבודה היא קודם כל ערך...

ורק אחר כך זו מפלגה emo_04.png.

עכשיו ברצינות.

אם את איפושהו בגיל הפורום - הרי שעשית מעשה אמיץ בכך שעזבת מקום עבודה שעבדת בו 7 שנים.

אני מניח שהעבודה כללה תנאי פרישה ופנסיה וקביעות ועוד.

אז חזרת למקום עבודה ישן וגילית שזה לא מה שהיה פעם....

גם אני מגלה את זה מחדש בכל פעם כשאני מציץ במראה emo_10.png

וגם - פעם ראיתי כתובת גרפיטי "אל תקח את החיים ברצינות - בכל מקרה לא תצא מהם בחיים..."

וזה היה מהזדמנות מאוד מאוד מסויימת ורק אספר שידוע לי על אי אילו אנשים שקראו יחד עימי את הכתובת שעל הקיר ואכן הם כבר לא בין החיים.

אז תעשי חיים כמה שרק אפשר ודעי אך טוב !!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

מחפשת כרגע עבודה?

קודם כל את נהנית להחמיא לעצמך. שישבושם לך ..

שנית, אולי כדאי שתזכרי שהעבודה היא אמצעי ולא מטרה.

מטרת העבודה היא לאפשר לך לשים לחם על שולחנך בבית.

אולי כדאי שבמקום העבודה שלך תעשי כמיטב יכולתך,

אל תקחי דברים ללב ודעי שחייך מתחילים או ממשיכים ברגע שאת יוצאת משם.

מצאי עבודה שתשלם לך כמה שיותר עבור כמה שפחות מאמץ. עשי את העבודה הכי טוב שאת יכולה ו .... פרופורציות.

בהצלחה!

ההוכחה הבלעדית שחיזרים אינטיליגנטיים אכן קיימים, היא שהם מעולם לא ניסו לתקשר איתנו

עבודה=לדבר רע, אין כמו פנסיה,לקום בבוקר לכלום

השוק מחורבן עכשו למחפשי עבודה, מצד שני אני מקווה שהיא לא מאלה שעוד לא נוצרה העבודה בשבילה.

לא סיפרת מה מקצועך.

אם איך לך חשבון בנק שמכיל מאות אלפים או מליונים שח חופשיים ואת זקוקה לעבודה, תבליגי ותעבדי, בין לבין תחפשי מקום חדש, את נמצאת בעמדת מיקוח כשאת עובדת.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר