"מעושרת" זה לא סוג של זנות?

אני שואל אתכן, האם יציבות כלכלית היא כל מה שתחפשו בגבר? ברור אולי כאשר העוני נכנס בדלת האהבה פורחת מהחלון? בכל מקרה לא מסתדר לי שמערכת יחסיםע ם הפרשי גיל קיצוניים בנויה על שפה? כן ולא ספה? (איך מוצאים אותה עם גבר בן 88? וכסף? בטח

להנות היום מה שתפסידו למחר

אם הכוונה היא למשולם ריקליס וזוגתו

אז ברור שזו לא אהבה טהורה מצד הגברת הוא,למרות שקיין עין הורע,נראה טוב בכל זאת מאדזקן וובדאי יילךללעולמו ואז לגברת תישאר חתיכת ירושה

ע"פ הערוץ הראשון בישראל עוסקות בזנות, (חלקם גברים במספר מועט) 300000 נשים

האם אחת(ד) מתוך 100 4 כאלה?

ריקליס היה חבר של אבי מזמןןןןןןן

לחשוב שמישהי שצעירה ממני בכמה שנים חיה (לא חשוב אם בחטא או כדת וכדין) עם ישיש בגיל הזה, תמוה בעיני. אני מתקשה להאמין (בחיי שניסיתי) שמדובר באהבה. לפחות מצידה. כנראה שיקול כלכלי. לא יכול להיות הסבר אחר. מצד שני, אם זה בהסכמה ומתאים לשני הצדדים (כל אחד ושיקוליו וצרכיו) שיהיה להם לבריאות.

"מעושרת" זה לא סוג של זנות?

אני שואל אתכן, האם יציבות כלכלית היא כל מה שתחפשו בגבר? ברור אולי כאשר העוני נכנס בדלת האהבה פורחת מהחלון? בכל מקרה לא מסתדר לי שמערכת יחסיםע ם הפרשי גיל קיצוניים בנויה על שפה? כן ולא ספה? (איך מוצאים אותה עם גבר בן 88? וכסף? בטח

כמו הסיפור הידוע על המילארדר שהציע לדוגמנית על מליון דולר...

רק בשביל שתצטרף איליו לארוחה במיסעדה יוקרתית. כמובן שדוגמנית העל הסכימה. ועכשיו - שאל המילארדר - בשביל מאה דולר - תסכימי לשכב איתי? למה אתה חושב אותי? לזונה? שאלה הדוגמנית בזעם. את מה שאת - כבר קבענו. ענה לה המילארדר בחיוך. מה שנשאר זה להתמקח על המחיר...

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

וכאשר מגיעים לבית המשפט על "שידול לזנות"

סנגור נאלץ להגן על זונה ולא היה לו מה להגיד. בסוף אמר לשופט.. "תראה כבוד השופט רק את עיניה התמימות, שערה היפה, רגליה החטובות וגופה המושלם. זהו כבוד השופט, יותר אין לי מה להוסיף, אני גמרתי." השופט קם, שלף את כף ידו מתחת השולחן ואמר.. "גם אני גמרתי."

אמוץ ידידי, תרשה לי לתקן לך.

אותו מיליונר דנן, בקש מדוגמנית, ערב משותף, קרי ארוחה כיד המלך , שתיה כדין ואחריכן לעבור לסוויטה המלכותית במלון פאר כדי לסים את הערב. בתחילה הציע המיליונר 100.000 דולרכשכר, משסורב , עלה 500.000 $ . הצעתו האחרונה היתה 1000.000 % + ארוחת בוקר . לסכום זה הדוגמנית התרצתה,ויצאו לעבודה. כשסימו את ארוחת הערב המדושנת, פנה המליונר לבת זוגו ושאל האם מוכנה להפחית בתעריף, לרדת ל700.000 $ פה כבר כעסה הגברת, מה אתה חושב שאני? ענה לה המיליונר: מה שאת אני כבר יודע, נשאר רק לברר את התעריף.

שושן אחותי - מה לעשות שהעולם הזה זר ומוזר לי ?

אין לי קשרים עם מליארדר כזה או אחר... לא נוהג לאכול במיסעדות פאר... לא ישן במלונות 5 כוכבים.... ו... לא משתמש בשירותן של מי שגובות כסף תמורת אהבה

כל תלוי בטיב המלוי..

בוקר אחד לפני כשבועיים הופיע אצלי בחצר תרנגול/ת צעיר/ה חומ/ה . קניתי אוכל לעופות סדרתי כערה למים, ונראה לי שהיא/וא מרוצה.אני עדין לא יודעת אם זה נקב או זכרה, כנראה אצטרך להמתין ולראות אם תטיל ביצים , או שישמור עליהן מתחת לנוצות. למי שיש נסיון ויודע איך מבדילים בין המינים אשמח לשמוע. את הטריק הידוע, לקרוא לו לאכול / לקרוא לה לשתות, כבר ניסיתי. לא עובד. תודה ושבת שלום לכולם

על רבי חנינה בן דוסא שמעת ?

ןבכן - גם אותו רב (שככל הנראה רב עם כוווווווווווווולם ) מצא תרנגולת בפתח ביתו. הוא טיפל בה כאילו הייתה שלו ואחרי איזה זמן התרנגולת הטילה ביצים והם בקעו לאפרוחים ואחרי שהאפרוחים הפכו לתרנגולות הוא מכר אותם ורכש עז ותוך פרק זמן מסוים העז העמידה צאצאים והיה ברשותו עדר עיזים. וכשהגיע בעל התרנגולת לחפש את האבידה - נתן לו רבי חנינה הפראייר את כל העדר .....

אמוץ ידידי, תרשה לי לתקן לך.

אותו מיליונר דנן, בקש מדוגמנית, ערב משותף, קרי ארוחה כיד המלך , שתיה כדין ואחריכן לעבור לסוויטה המלכותית במלון פאר כדי לסים את הערב. בתחילה הציע המיליונר 100.000 דולרכשכר, משסורב , עלה 500.000 $ . הצעתו האחרונה היתה 1000.000 % + ארוחת בוקר . לסכום זה הדוגמנית התרצתה,ויצאו לעבודה. כשסימו את ארוחת הערב המדושנת, פנה המליונר לבת זוגו ושאל האם מוכנה להפחית בתעריף, לרדת ל700.000 $ פה כבר כעסה הגברת, מה אתה חושב שאני? ענה לה המיליונר: מה שאת אני כבר יודע, נשאר רק לברר את התעריף.

שושן שבת שלום

וזה מזכיר לי את הסרט "הצעה מגונה". ועוד הצעה מגונה: הבעל אומר לאישתו: "בואי ננסה היום פוזה חדשה!" האישה משיבה בשמחה: "למה לא, אתה תעמוד ליד הקרש גיהוץ ואני אשב לי פה על הספה עם הרגליים על השולחן ואשתה בירה…"

שושן אחותי - מה לעשות שהעולם הזה זר ומוזר לי ?

אין לי קשרים עם מליארדר כזה או אחר... לא נוהג לאכול במיסעדות פאר... לא ישן במלונות 5 כוכבים.... ו... לא משתמש בשירותן של מי שגובות כסף תמורת אהבה

ואת אישתך קניתה בפרוטה ביום חופתה-בכתובה האישה ניקנת בפרוטה

ואם כבר כתובה צר לי להודיעך שאתה משלם ועוד איך משלם

בכתובה כתוב בפרוש מה חייב גבר לאישתו וזה בתנאי שהיא פותחת לו נותנת לו לא נותנת לא משלם.. חהחהחה וחייב לה לפחות פעם בחצי שנה=עונתה! אז אל תגיד שאתה לא משלם חתמת שתשלם התחייבתה גם לפצות אם לא תשלם.. חהחהחה וזה בכסות הרבנות! נותנת מקבלת לא נותנת לא משלם!

וכאשר מגיעים לבית המשפט על "שידול לזנות"

סנגור נאלץ להגן על זונה ולא היה לו מה להגיד. בסוף אמר לשופט.. "תראה כבוד השופט רק את עיניה התמימות, שערה היפה, רגליה החטובות וגופה המושלם. זהו כבוד השופט, יותר אין לי מה להוסיף, אני גמרתי." השופט קם, שלף את כף ידו מתחת השולחן ואמר.. "גם אני גמרתי."

חשבתם פעם מהיא כתובה? קראתם פעם מה כתוב בכתובה? קראו שווה

ע"פ הערוץ הראשון בישראל עוסקות בזנות, (חלקם גברים במספר מועט) 300000 נשים

האם אחת(ד) מתוך 100 4 כאלה?

רק 300000 ומה אם כל אישה שנישאת וקונים אותה בפרוטה ומתחייבים

לשלם עבורה עבור שרותיה וזה בחסות הרבנות?? ומה אם הידועות בציבור שבתנאים מסויימים חייבים להן ותנאיהן ובות מהנשים הנשואות והן לא מכונות ז... ברבנות אלא מקבלות עבור שנתנו??? זה כבר כמה מיליונים ולא 300000
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר