הפלסטיקאים אמרו כנראה שיותר אין מה למתוח והמיק אפ לא סותם את כל החורים

הגב. בת 60 כמדומני אבל היא עדיין נראית שאפה, אבל לא מבין איך החמצן בתקופה כה ממושכת לא שרף את הקרקפת? מה שבטוח הסכסוך עם הגברת השניה איריס אור טרם הסתיים, הוזמנתי כבורר, כמו בעברי בעת סכסוך שכנים

החמצן ששתיהן משתמשות בו כנראה שיבש את דעתן

האחת פסיכית לגמרי השניה רמאית וגנבה.

אבל .....

ירי טילים באזור הדרום.....ביבי להתעורר לא רק לדבר

טילים ותג מחיר

שלום רב השמלאנים יכולים עכשו לחגוג פוגיעים באזרחי ישראל והורגים יהודים בגלל שהם יהודים אותה חיילת מפגרת שגנבה מסמכים סודים ששמה מיקי קם עכשו יקומו אותם השמלאנים ילכו למחסום ארז ויפגינו שהורגים החילים שלנו את אותם רוצחים ששוחררו מהכלא אני שואל האם זה גם תג מחיר אלוהים ישפוט אותכם תומכי אחמד טיבי והערבים

יונה..אין לך מה לדאוג עיר העירקאים בטוחה...הם לא יורים על חברים לשעבר

העירקים כבר מקורקעים.זה הפרסים עכשיו שמפחידים אותנו

הבנתי שהעיפו טילים גם על קרית מלאכי אין חסינות לאנסיא פרסי

החמצן ששתיהן משתמשות בו כנראה שיבש את דעתן

האחת פסיכית לגמרי השניה רמאית וגנבה.

מי זו הבלונדה השנייה?פנינוש הבנתי

ענבל אור אשת נדלן שווה תרתי משמע פניני תתעורר........................

העירקים כבר מקורקעים.זה הפרסים עכשיו שמפחידים אותנו

הבנתי שהעיפו טילים גם על קרית מלאכי אין חסינות לאנסיא פרסי

אז מחירי הדירות ברחוב נווה שאנן יעלו, מלא פרסים בחניות הנעליים

להנות היום מה שתפסידו למחר

טילים ותג מחיר

שלום רב השמלאנים יכולים עכשו לחגוג פוגיעים באזרחי ישראל והורגים יהודים בגלל שהם יהודים אותה חיילת מפגרת שגנבה מסמכים סודים ששמה מיקי קם עכשו יקומו אותם השמלאנים ילכו למחסום ארז ויפגינו שהורגים החילים שלנו את אותם רוצחים ששוחררו מהכלא אני שואל האם זה גם תג מחיר אלוהים ישפוט אותכם תומכי אחמד טיבי והערבים

תראה מזה

השמאלנים מתישהו יוכלו אולי לעבור מפלגה ואתה תמיד אבל תמיד תשאר אידיוט.

אני, שושן, שמאלנית מבאר שבע, חוגגת על הגג, עם דגל פלסטין ביד.

איזה יופי, איזה כף יורים עלינו. לזה חיכיתי חצי שנה. ברוך השם, התעוררו ידידי אהובי נפשי הערבים המסכנים והתחילו לשלוח טילים. זה שאתה אידיוט כבר אמרו לך, נכון? אני לא מחדשת כלום,[אתי] אבל מה אשמה מיקי קם שהיא ,אגב, שחקנית מעולה. אינעל דינו.

הקוקון לא מבחין בין קם לקם

שלום רב שובך ציפורה נחמדת , מארצות החום אל חלוני.

זו היתה פליטת קולמוס, אך כשהגהתי גילתי תיקנתי. כשסיימתי הבנתי שהוורסיה הראשונה תואמת יותר את מחשבותי, ושיניתי שנית.

שבתי לנפנף בכנפיי ומה שלום כבודה?

אז מחירי הדירות ברחוב נווה שאנן יעלו, מלא פרסים בחניות הנעליים

מוטי,כנראה שנים לא היית בתל אביב

הלכו הפרסים ובאו העובדים הזרים והפליטים

טילים ותג מחיר

שמאל לא בהכרח הינו אוייב, שמאל זה צדק חברתי אמיתי/ציוני

למרות שאני מהמפה הפוליטית מרכז/ימין, להזכיר כי מי שניצח באחת ממלחמות המפוארות ותוך 6 ימים הביס כמה מדינות ערביות הינה דווקא ממשלתו של אשכול ממפא"י, יש גוף שמתקרא שמאל הזוי קיצוני ואותו יש לתעב

ענבל אור אשת נדלן שווה תרתי משמע פניני תתעורר........................

יחי ההבדל (שלושים שנה) מי לא יעדיף ת'שניה

רק לא מבין כיצד עם עקבים של 20 ס"מ מסתובבת באתרי בניה, עובדת על רובם וע"כ מגיע צל"ש

אני, שושן, שמאלנית מבאר שבע, חוגגת על הגג, עם דגל פלסטין ביד.

איזה יופי, איזה כף יורים עלינו. לזה חיכיתי חצי שנה. ברוך השם, התעוררו ידידי אהובי נפשי הערבים המסכנים והתחילו לשלוח טילים. זה שאתה אידיוט כבר אמרו לך, נכון? אני לא מחדשת כלום,[אתי] אבל מה אשמה מיקי קם שהיא ,אגב, שחקנית מעולה. אינעל דינו.

חהחהחה שושן ריקשי הוא אמר לה רקדי! תגידו מה ההבדל

בין ימין לשמאל?? שאחד למעלה ואחד למטה פעם אני פעם אתה... ורק המפלגות הקטנות חוגגות שני טיפשים רבים השלישי מנצח את הקופה לוקח וצוחק כל הדרך אל הבנג... שמעתם אתמול מה נעשה בכספי המפלגות זלילות חגיגות שחיתות שוחד שלמונים אז מה ההבדל בין ימניים לשמאלניים בעושק והנאות וביזבוז כספי ציבור הם מאוחדים אז ריקדי ביתי ריקדי טענתזי בעכוזך כי עוד מעט בחירות ושוב יקחו שלמונים ממני וממך.. ולמה לריב אותם כלום לא מעציב להם זו חגיגה ולטיפשים רעה חולה שתהיה שבת ברוכה אמן אחמיניג'אד יקבר כבר באדמה.. JHHUL
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר