רכב מליסינג, מה לבחור טויטה מזדה 3 ואו פלורנס?

שנתיים וחצי כבר נוסיע על ג'יפ אבל עם הגיל מגיעים כאבי הגב, מה גם שעל הראשון שילמתי זקיפת מס של 4700 ש"ח

להנות היום מה שתפסידו למחר

סמארט אין עליה - המחיר מתחיל ב-150 אלף לפני איבזור

ברור שבעזרת הג'יפ הכול היה אצלך זקוףואם הגיל צריך להתכופף??

באיבזור באה מיטה כפולה וצריך לזכור לבקש גם את הד'וש!!(הטוש)

פיירסט קלאס.......... מכירים את הבדיחה על בעל הטרנטה והמלייאן שנסע ברולסרויס?? לא? אז ת'יצ'מעו: אחד עוצר בטרנטה בצומת ושוכב לו במיטה הכפולה שיש לו בה עוצר לידו אחד צעיר ברולסרויס מסתכל ושואל מה אתה עושה עונה הטרנטולה ברמזור אני נח במיטה הכפולה! שואל המלייאן בטרנטה מיטה כפולה? אונה הטרנטולה כן ככה קניתי אותה וזה כלל! ת'עצבן המלייאן טס למוסך של הרולסרויסים וצועק איך אני במחיר כזה אען לי מיטה כפולה ולבעל הטרנטולה יש? אמרו אין כי אין! צעק אז תתקינו ומהר! התקינו! נוסע מבסוט שוכב בצומת במיטה הכפולה פתאום רואה את הטרנטולה ואדים יוצאים ממנה צועק לבעליה אתה רואה יש לי מיטה אחלה מודרנית שואל את בעל הטרנטולה ומה אתה עושה עכשיו עונה לו הטרנטול מתרחץ בדו'ש!! יום טוב והרבה בריאות לכולכם! JHHUL

ברור שבעזרת הג'יפ הכול היה אצלך זקוףואם הגיל צריך להתכופף??

תמיד חמש ה זקופים, פרט לזמן שאני לש קובה, נוהג וישן

ועוד משהו שאני מתבייש לכתוב כאן

כזה קטן ....................................

יש לי בין הרגליים סתםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

באיבזור באה מיטה כפולה וצריך לזכור לבקש גם את הד'וש!!(הטוש)

פיירסט קלאס.......... מכירים את הבדיחה על בעל הטרנטה והמלייאן שנסע ברולסרויס?? לא? אז ת'יצ'מעו: אחד עוצר בטרנטה בצומת ושוכב לו במיטה הכפולה שיש לו בה עוצר לידו אחד צעיר ברולסרויס מסתכל ושואל מה אתה עושה עונה הטרנטולה ברמזור אני נח במיטה הכפולה! שואל המלייאן בטרנטה מיטה כפולה? אונה הטרנטולה כן ככה קניתי אותה וזה כלל! ת'עצבן המלייאן טס למוסך של הרולסרויסים וצועק איך אני במחיר כזה אען לי מיטה כפולה ולבעל הטרנטולה יש? אמרו אין כי אין! צעק אז תתקינו ומהר! התקינו! נוסע מבסוט שוכב בצומת במיטה הכפולה פתאום רואה את הטרנטולה ואדים יוצאים ממנה צועק לבעליה אתה רואה יש לי מיטה אחלה מודרנית שואל את בעל הטרנטולה ומה אתה עושה עכשיו עונה לו הטרנטול מתרחץ בדו'ש!! יום טוב והרבה בריאות לכולכם! JHHUL

לי הייתה כזו עם אמבטיה בשנות ה70

בכל גשם הפיאט הייתה מתמלאת במיים

חייכנית נכבדה ונחמדה

דוש או טוש - סתם קשקוש. הכי חשוב שלא תהיה נזילה . אם יש בעיית נזילה מומלץ מאוד להחליף גומייה . שיהיה לך יום נפלא ברונית

ע"פ מחקרים

45% נולדו בגלל התרשלות באי שימוש בגומיה (אולי בטוש)

תחיל בך ה-אימי אמרה שהיא דווקא נידפקה כך נוצרה כל המשפחה!

חייכנית נכבדה ונחמדה

דוש או טוש - סתם קשקוש. הכי חשוב שלא תהיה נזילה . אם יש בעיית נזילה מומלץ מאוד להחליף גומייה . שיהיה לך יום נפלא ברונית

ברונית יקרה ושאר החבורה!

דוש או טוש העיקר בצומת בקיץ הלוהט אפשר יהיה בעזרת משהוא לפוש... ובקשר לכן או לא נזילה האינסטלטור החתיך שלי בכוננות וספיגה-מלאה וכתשובה לה'-תמיד יש לו גם גומיה לכל עת צרה או לצרה... צרורה לאישתו הממתינה!! חהחהחהחה שרק נחיך בהנאה! JHHUL חהחהחהחהחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר