שמש התיקוות!

שמש התיקוות!

21.21 9.10.2011 כל הזכויות שמורות שמש התיקוות ****************** לו יכולתי לרכב עליה הייתי על גג העולם, לו יכולתי לחבוק מותניה הייתי הגבר של כולן! שוזפת פני ברטט בליבי הדם מאיצה קרניה לוטפות גופי שמש שלי אהובה! עת שחר היא מתגנבת ישר אל תוך חדרי פני נושקת ברטט טרם בוא אימי.. אני מאוהב רק בה מקיץ מנשיקתה ועת רדתה לים לשטוףפניה יום שימחתי נעלם..!!! סוגד לשמש ברטט היא כל עולמי, כי בלעדייך עלמה מי אני מי????...... כך בוקר וערב חיי סובבים קרני שמש אהובה אותי מלטפים.. יש לי ימים של בדידות יגון ותיקווה ורק שמש האחת בעולם אמונה בעתיד בי מפיחה!

יפה לך חייכנית

כי השמש הזורחת, המלטפת, הנוטעת בך תקוות - ברכת האל לך שולחת שתהא לך שנה של נחת ורק שמחות. ברונית

ולך ברונית ניכבדה שהשמש תתמיד בזוהרה

0.2.45 10.10.1011 ברכה ואהבה מהשמש (להיום למחר וגם אמש) ********************************** ולב ברונית ניכבדה שהשמש תתמיד בזוהרה,!!! תאיר דרכייך ותהא האור לרגלייך! בקרנייה תחבוק מותנייך ותחמם לב אוהבייך!!! לעולם לא יחסר לך חום יוארו חייך מדי יום! כל יום בהיותה ברקיע יום מופלא לך יפציע ובחומה הרך את חייך תמיד תשמח(במילעיל)!!! שתהיה שנה מופלאה כל כך! JHHUL

אין יפה יותר מהשמש

יפה לך חייכנית

כי השמש הזורחת, המלטפת, הנוטעת בך תקוות - ברכת האל לך שולחת שתהא לך שנה של נחת ורק שמחות. ברונית

לכל אחת ואחד המאמין באלוהות השמש ,תמיד טוב לו,אופטימיסט

שמש התיקוות!

21.21 9.10.2011 כל הזכויות שמורות שמש התיקוות ****************** לו יכולתי לרכב עליה הייתי על גג העולם, לו יכולתי לחבוק מותניה הייתי הגבר של כולן! שוזפת פני ברטט בליבי הדם מאיצה קרניה לוטפות גופי שמש שלי אהובה! עת שחר היא מתגנבת ישר אל תוך חדרי פני נושקת ברטט טרם בוא אימי.. אני מאוהב רק בה מקיץ מנשיקתה ועת רדתה לים לשטוףפניה יום שימחתי נעלם..!!! סוגד לשמש ברטט היא כל עולמי, כי בלעדייך עלמה מי אני מי????...... כך בוקר וערב חיי סובבים קרני שמש אהובה אותי מלטפים.. יש לי ימים של בדידות יגון ותיקווה ורק שמש האחת בעולם אמונה בעתיד בי מפיחה!

יש שמש מלטפת ואהובה / ויש גם שמש שגורמת לכוויה ....

ואני שחי בארץ הקיץ הנצחי - וקרם ההגנה כאן הוא מצרך הכרחי ובצהרים - גם מי שאוהב להתעמל, גם מי שמטבעו הוא איש עמל, גם מי שאוהב לנוח ולהתבטל - בין 9 ל 4 - יעדיף את הצל.... ונכון שהשמש היא היא המקור - ובזכותה החושך הופך כאן לאור - אבל במאבק איתה - אסור לשחק גיבור - כי אחר כך אוכלים קש - כראוי לחמור ... ועובדה שבני ישראל ששהו במידבר - מהשמש הסתתרו כמו במחילה - העכבר . והעדיפו למשה דווקא בצל לחכות - ולצורך העניין גם בנו להם סוכות... אז אברך את כווווווווולם בחג שמח - בזו ההזדמנות וכמו תמיד - יותר מדי לא לקחת אותי ברצינות

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אמוץ -הכל תלוי במידה

כדי להימנע מכוויה תהיה חשוף לשמש במידה. חשיפה מבוקרת לפרקי זמן קצרים אינה גורמת לנזקים. חשיפה יומיומית אפילו חיונית. המוטו שלי בחיים - הכל - במידה. מוישלה שואל את מורתו: מה ההבדל בין גבר לאישה ? המורה החכמה למוישלה עונה בשאלה: מה מידת הנעליים של אמא ואבא שלך ? אבא שלי נועל מס' 42 אמא שלי נועלת מס' 37 עונה לה מוישלה . אתה רואה מוישלה, חביב, ההבדל הוא "בין הרגליים". חג שמח לכולם ברונית

אם יכולתי להסתפק בסיגריה אחת ביום - לא הייתי מפסיק לעשן....

אם כי בגדול את צודקת. אגב - מסתבר היום שיותר ויותר אנשים סובלים ממחסור בויטמין D וזה בגלל המחסור בחשיפה לשמש, אם בגלל אורח חיים המתנהל רק בחדרים סגורים וממוזגים ואם בגלל שימוש מוגבר בקרם הגנה, כיסוי מוחלט ועוד.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

יש שמש מלטפת ואהובה / ויש גם שמש שגורמת לכוויה ....

ואני שחי בארץ הקיץ הנצחי - וקרם ההגנה כאן הוא מצרך הכרחי ובצהרים - גם מי שאוהב להתעמל, גם מי שמטבעו הוא איש עמל, גם מי שאוהב לנוח ולהתבטל - בין 9 ל 4 - יעדיף את הצל.... ונכון שהשמש היא היא המקור - ובזכותה החושך הופך כאן לאור - אבל במאבק איתה - אסור לשחק גיבור - כי אחר כך אוכלים קש - כראוי לחמור ... ועובדה שבני ישראל ששהו במידבר - מהשמש הסתתרו כמו במחילה - העכבר . והעדיפו למשה דווקא בצל לחכות - ולצורך העניין גם בנו להם סוכות... אז אברך את כווווווווולם בחג שמח - בזו ההזדמנות וכמו תמיד - יותר מדי לא לקחת אותי ברצינות

ודווקא היום ואמש חלמתי לצאת קצת לשמש

ולא יצא והשמש יצאה ולים חזרה ולהביט ממעל עלי נהנתה ולך את השדות שזפה ואם קרם אם קש לא צריך לנעור ממש כי היא לא מתרגשת גם אם צובעת בכל הצבעים איזו קשת.. ואם לא ניקח אתך ברצינות לא נקים לעצמנו סוכות להרביץ בהן מעט ציונות במלוא הרצינות לא להיסתתר ממשה ולא מיום שמש יפה.. וחג סוכות הוא יפיפה אז שיהיה לכולכם טעים מלוא הפה וחג סוכות מהנה! JHHUL

אמוץ -הכל תלוי במידה

כדי להימנע מכוויה תהיה חשוף לשמש במידה. חשיפה מבוקרת לפרקי זמן קצרים אינה גורמת לנזקים. חשיפה יומיומית אפילו חיונית. המוטו שלי בחיים - הכל - במידה. מוישלה שואל את מורתו: מה ההבדל בין גבר לאישה ? המורה החכמה למוישלה עונה בשאלה: מה מידת הנעליים של אמא ואבא שלך ? אבא שלי נועל מס' 42 אמא שלי נועלת מס' 37 עונה לה מוישלה . אתה רואה מוישלה, חביב, ההבדל הוא "בין הרגליים". חג שמח לכולם ברונית

חהחהחה ברונית בדיחה שלהצחיק לנצח מצליחהחג שמייח ויחי ההבדל הקטן...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר