ריקודים לגילאי 50+

ויוה בית הצנחן רוקח 121 ר"ג שישי 3.6 -40 ש"ח מסיבת שבועות ,שלישי 7.6 -60 ש"ח היכונו!בכל מוצ"ש מ-18.6 "זמרי היקב" מתחילים עם גבי ברלין ולהקתן-70 ש"ח *כל הערבים כוללים מזנון ומשקאות קלים וחריפים חפשי כל הערב
(28.5 KiB) עדיין לא הורד
(26.5 KiB) עדיין לא הורד

היי מריאל

את השחקנים מהפועל חיפה זהזכרתי באיייטם הצמוד גם אתה הכרת

מה המרחק מרכבת מרכז לבית הצנחן יונה?

להנות היום מה שתפסידו למחר

וואללה לא יודעת בדיוק

שבית הצנחן הוא ברמת גן אני יודעת כתובת-לא זוכרת,נדמה לי שקרוב למכללת שנקר ואז די קרוב לרכבת

ריקודים לגילאי 50+

ויוה בית הצנחן רוקח 121 ר"ג שישי 3.6 -40 ש"ח מסיבת שבועות ,שלישי 7.6 -60 ש"ח היכונו!בכל מוצ"ש מ-18.6 "זמרי היקב" מתחילים עם גבי ברלין ולהקתן-70 ש"ח *כל הערבים כוללים מזנון ומשקאות קלים וחריפים חפשי כל הערב

אדון סימון האם זה מתאים לנכים יש לי רגל משיתוק ילדים מעט מוגבל

האם יש חוג קלפים 21 בלק גיק?

מיכוון שבשנים האחרונות לא נכנסו חברים חדשים

לדעתי הגיל הממוצע כאן 70 אהיה כזה בעוד כמה שנים טובות אם לא אאסף לאבותי

אדון סימון האם זה מתאים לנכים יש לי רגל משיתוק ילדים מעט מוגבל

האם יש חוג קלפים 21 בלק גיק?

לדעתי כן, רק תבוא עם הארנק

ריקודים לגילאי 50+

אין חדש תחת השמש.

את, מוריאל, ביקרת אצלנו בפורום, לפני כמה חודשים. מאז לא השתנה הרבה. לא נוספו חברים חדשים לפורום. רק מה, לצערי, אלו שנמצאים הוסיפו שנה למינינם.

אדון נכבד סימון תזדרז למה בשנה הבאה נגיע לרקוד טנגו בכסא גלגלים

אז אם תהיה רולטה ובלק גיק נבוא

אדון מכובד, טל.

אתה צריך להזדרז, מוריאל, בעסקי ריקודים, כבר יותר משנה, [במקרה הקצר].את אותה פרסומת עשתה כבר לפני כשנה. אינני יודעת עם זו הראשונה, וקרוב לודאי, שמסיבות הרקודים היו נערכות גם לפני כן.

שושן יקרה

דווקא אני את מריאל מכירה מקדמת דנא היינו סטודנטים באונ' חיפה לפני כך וכך שנים. אני הייתי שם מסוף 68 עד 73 אחרי מעבר בין חוגים שונים יצאתי עם ב.א בסוציולגיה ומדע המדינה-אני חושבת ששם הכרתי את מריאל,באיזה שיעור משותף בשנים מאוחרות יותר,כבר בתל אביבעשיתי הסבה לעבודה סוציאלית
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר