איך תסביר שאימי שתחיה חיה עם זאת כמעט 89 שנים?

מומחי הדיאטה אומרים כי תחליף למלח הינו תבלינים שונים, אז ניסיתי חריף וסבלתי (בבוקר) ודי לי

רפואה אינה מטמטיקה!

יש אנשים שמגיבים שונה ממה שכתוב בספרים.

ומה עושה/עשה

ידידי,עם אשתו בלילות החורף הארוכים.

אם אספר, לא תאמיני, רוצה את הפון של *צינור הלילה "שלי"

* תכנית לילה ערוץ 10 בעניני אינט',חשבת אחרת? זבש"ך

להנות היום מה שתפסידו למחר

לא רוצה להיות גסה, אבל

ממש מזל שאתה יודע לכתוב עברית. היה מאוד מביך לקרוא את הצעתך, אם במקום וו היית כותב יוד. אתה יכול להשמיט את המילה רוצה, כי אני לא! אך ההמשך.... נ.ב. האם לא אמרת ששמך משה, ואתה, נכון לעכשיו , עדין גר בקרית מלאכי?

מומחי הדיאטה אומרים כי תחליף למלח הינו תבלינים שונים, אז ניסיתי חריף וסבלתי (בבוקר) ודי לי

יש גם כאלה שמעשנים עד גיל 94 ואז מתים מזיקנה, לא חושבת שתמליץ על זה לכולם

אני מציע לחיות בשמחה וצחוק ולהוסיף עוד 20 שנים

אם תחייכו ותצחקו לפחות עשר פעמים ביום מובטחת לכם זאת אז

בחיי לא הייתה לי חברה/מאפרה, נגעל מהריח

לא רוצה להיות גסה, אבל

ממש מזל שאתה יודע לכתוב עברית. היה מאוד מביך לקרוא את הצעתך, אם במקום וו היית כותב יוד. אתה יכול להשמיט את המילה רוצה, כי אני לא! אך ההמשך.... נ.ב. האם לא אמרת ששמך משה, ואתה, נכון לעכשיו , עדין גר בקרית מלאכי?

מי שזוריע רוח קוצר סופה

ואני הקטנה שואלת: מה דין שמיטה לתשמישי מיטה?

בעל= בועל, לא אשאל אותך לסוגיה זו

אבל אם תרצי ...תספרי, כולי אוזן

מוטי,מכיר את הדיחה על היקה?

יקה משוחח עם מישהו וההוא אומר לו:כולי אוזן אחרי כמה דקות מתיישב היקה ואומר:כולי תחת אבל בגדול זו עלייה נהדרת שהיתה אבל לצחוק קצת מותר. ועוד בדיחה של אבא שלי המנוח: יקה אחד בא למורה שלו באולפן ושואל אותה:מה זה "ריכים,. המורה חושבת ולא יודעת ובסוף שואלת אותוףאיפה שמעת את זה? היקהףבאוטובוס הנהג אמר:פה צריכים לרדת אז פוץ אני יודע מה זה כי אני יקה פוץ לרדת אני גם יודע ונשאר רק:ריכים

על זוג (60) וסקס

לאחר אקט מיני, קמה האישה ואורזת את חפציה. בעלה שואל אותה מה את עושה. עונה האישה..."בשביל מה שעשיתי איתך... אני יכולה לקבל 150 דולר באמריקה". לפתע היא רואה שגם הבעל אורז חפצים. שואלת האישה, "מה אתה עושה?" עונה הבעל,,,, "מעניין אותי לראות איך תסתדרי עם 300 דולר בחודש..."

אם יש כאן חברים שאוכלים דיאטה דלת

נתרן/מלח, שיצביעו. אפשר ורצוי להחליף מתכונים ועצות. ולידיעת הינוקות שבינינו, שעדין נהנים ממעדנים מלוחים, המלח הוא אחד מאבות לחץ הדם הגבוה. הרבה בריאות לכולם, ושבת שלום.

אדון ראש שום ליום מוריד הלחץ בדם לאכול מלח לא הרבה

רצוי חמוצים בחומץ יש פחות מלח רצוי גם הרבה לשתות מיים עם קרח ועראק משטינים הרבה ומנקה הדם והקליות

לד"ר טל: אני לא ראש שום!!!!!!!!!!!!

בעקרון , בחמוצים יש כמות גדולה מאוד של מלח. נכון שבאלו בחומץ יש קצת פחות, אבל לא בצורה משמעותית.באשר לעראק אינני יודעת, ומים תמיד טובים.

גם צרציל עשן וחי הרבה

הכל סטטיסטיקה, אין ברפואה מאה אחוז,יש גנים יש אורח חיים, ההמלצות מתאימו לרוב האוכלוסיה ואתה ואמך כנרא פריקים,

הגוף חייב מלח.

אם כי בכמויות מזעריות. המילה משכורת באנגלית (סלורי) לקוחה מהמילה מלח (סולט). מסתבר שהרומאים נהגו לשלם לשכירי החרב שלהם משכורות במלח ומכאן נגזר השם. מי שמטייל באיזור ים המלח לא יכול שלא לשים לב למיצדים הרבים המקיפים אותו מכל עבר ולמעשה כל שביל שהוליך אל הים וממנו היה ניתן לחסימה מהירה על ידי השליטים. וכל זה קרה מהסיבה הברורה שהמלח נחשב לאוצר טבע שלא יסולא בפז. אבל אני מסכים עם שושן - רצוי להמנע ככל האפשר מהשימוש במינרל הזה ולפי רעייתי הדיאטנית - די לנו במלח המצוי בפרוסות הלחם שאנחנו אוכלים מדי יום.

גם כשלא צורכים מלח,מקבלים מלח מהאוכל וזה מספיק בהחלט

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר