אם יש כאן חברים שאוכלים דיאטה דלת

נתרן/מלח, שיצביעו. אפשר ורצוי להחליף מתכונים ועצות. ולידיעת הינוקות שבינינו, שעדין נהנים ממעדנים מלוחים, המלח הוא אחד מאבות לחץ הדם הגבוה. הרבה בריאות לכולם, ושבת שלום.

מלח דל נתרן של "סוגת"

אימי(88) משתמשת ודי נהנית המוצר הינו מלח דל נתרן של סוגת אומרים כי זכה בפרס לחדשנות (Trends & Innovations) ) בתערוכת המזון הגדולה בעולם בצרפת, SIAL עכשיו אפשר ליהנות ממלח ולהפחית סיכוני לחץ דם מכיל כמדומני מחצית מכמות האשלגן המסוכנת

להנות היום מה שתפסידו למחר

הבעיה עם המלח הזה שהוא פשוט לא מלוח ואז שמים עוד ועוד ועוד ועוד

הכי פשוט להשתמש במעט מלח רגיל, גם המעט נותן טעם.

לאכול מלוח זה הרגל

ככול שתפחיתו בכמויות הנתרן, ובמקומו תשתמשו בפלפל שחור, כמון , פרקטיקה מתוקה, שום ובצל, תגלו שזה מאוד פשוט לא לצרוך מלח. אפילו ביצה עין, אני אוכלת בלי מלח, מצה בחמאה, עושה את העבודה מצוין.

אם יש כאן חברים שאוכלים דיאטה דלת

נתרן/מלח, שיצביעו. אפשר ורצוי להחליף מתכונים ועצות. ולידיעת הינוקות שבינינו, שעדין נהנים ממעדנים מלוחים, המלח הוא אחד מאבות לחץ הדם הגבוה. הרבה בריאות לכולם, ושבת שלום.

לא ממש דיאטה כי אין לי בעיית יתר לחץ דם.אבל הורדתי מזמן עודף מלח מהתפריט שלי

מלח דל נתרן של "סוגת"

אימי(88) משתמשת ודי נהנית המוצר הינו מלח דל נתרן של סוגת אומרים כי זכה בפרס לחדשנות (Trends & Innovations) ) בתערוכת המזון הגדולה בעולם בצרפת, SIAL עכשיו אפשר ליהנות ממלח ולהפחית סיכוני לחץ דם מכיל כמדומני מחצית מכמות האשלגן המסוכנת

ה" ידידי, אתה עוד חיב לי הסבר

על סיפור האוניה. מאידך, אני מתחילה לחשוש, שאימרת הכנף שאומר בעלי,כאשר תופס סטודנטים מעתיקים, היא יותר מנכונה. "גם להעתיק צריך לדעת" ולמי שאינו זוכר,[למרות שעדין אוכל הרבה מלח, דבר המעיד על גילו]יועיל נא ויגגל את המשפט "יאיר פרץ+ העתקת עבודות סמינריוניות".

לאכול מלוח זה הרגל

ככול שתפחיתו בכמויות הנתרן, ובמקומו תשתמשו בפלפל שחור, כמון , פרקטיקה מתוקה, שום ובצל, תגלו שזה מאוד פשוט לא לצרוך מלח. אפילו ביצה עין, אני אוכלת בלי מלח, מצה בחמאה, עושה את העבודה מצוין.

מלח וסוכר= רעל לגוף האדם,מי שממעיט,יחיה יותר זמן

על סיפור האוניה. מאידך, אני מתחילה לחשוש, שאימרת הכנף שאומר בעלי,כאשר תופס סטודנטים מעתיקים, היא יותר מנכונה. "גם להעתיק צריך לדעת" ולמי שאינו זוכר,[למרות שעדין אוכל הרבה מלח, דבר המעיד על גילו]יועיל נא ויגגל את המשפט "יאיר פרץ+ העתקת עבודות סמינריוניות".

כמו האימרה - ללכת "עם" ולהרגיש "בלי?"

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

לאכול מלוח זה הרגל

הגוף חייב מלח.

אם כי בכמויות מזעריות. המילה משכורת באנגלית (סלורי) לקוחה מהמילה מלח (סולט). מסתבר שהרומאים נהגו לשלם לשכירי החרב שלהם משכורות במלח ומכאן נגזר השם. מי שמטייל באיזור ים המלח לא יכול שלא לשים לב למיצדים הרבים המקיפים אותו מכל עבר ולמעשה כל שביל שהוליך אל הים וממנו היה ניתן לחסימה מהירה על ידי השליטים. וכל זה קרה מהסיבה הברורה שהמלח נחשב לאוצר טבע שלא יסולא בפז. אבל אני מסכים עם שושן - רצוי להמנע ככל האפשר מהשימוש במינרל הזה ולפי רעייתי הדיאטנית - די לנו במלח המצוי בפרוסות הלחם שאנחנו אוכלים מדי יום.

ועוד משהו שוש חביבה ...

עם כל הכבוד לבן זוגך שלא מוותר לסטודנטים תחמנים - הגיע הזמן שתפסיקי לקרוא לו בעלי ותעברי ל - איש, חבר, בן זוג. אין לי ספק שאת לא חשה כמישהי שלמישהו יש עליה בעלות... נ.ב אני יודע שכתבתי את זה יותר מפעם ושזה נדוש - ובכל זאת...

בעל= בועל, לא אשאל אותך לסוגיה זו

אבל אם תרצי ...תספרי, כולי אוזן

מלח וסוכר= רעל לגוף האדם,מי שממעיט,יחיה יותר זמן

איך תסביר שאימי שתחיה חיה עם זאת כמעט 89 שנים?

מומחי הדיאטה אומרים כי תחליף למלח הינו תבלינים שונים, אז ניסיתי חריף וסבלתי (בבוקר) ודי לי

ועוד משהו שוש חביבה ...

עם כל הכבוד לבן זוגך שלא מוותר לסטודנטים תחמנים - הגיע הזמן שתפסיקי לקרוא לו בעלי ותעברי ל - איש, חבר, בן זוג. אין לי ספק שאת לא חשה כמישהי שלמישהו יש עליה בעלות... נ.ב אני יודע שכתבתי את זה יותר מפעם ושזה נדוש - ובכל זאת...

צודק, אבל

בגילי קשה להחליף מנטרה.

בעל= בועל, לא אשאל אותך לסוגיה זו

אבל אם תרצי ...תספרי, כולי אוזן

ומה עושה/עשה

ידידי,עם אשתו בלילות החורף הארוכים.

איך תסביר שאימי שתחיה חיה עם זאת כמעט 89 שנים?

מומחי הדיאטה אומרים כי תחליף למלח הינו תבלינים שונים, אז ניסיתי חריף וסבלתי (בבוקר) ודי לי

רפואה אינה מטמטיקה!

יש אנשים שמגיבים שונה ממה שכתוב בספרים.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר