מי גאון של אמא ?

מי גאון של אמא ?

הערב הצלחתי, לראשונה בחיי............. .? .? ..? ? ? ? לשרוף את המרק.

ואז התחיל כל הברדק / כי שוש שרפה את המרק

מרק עגבניות סמיך ברוטב צ'ילי ובתחתית הסיר נכתב "ברוך ג'מילי" וכדי שאף אחד לא יתחיל לכעוס - שוש הסתפקה במרק נמס בכוס ...

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אדון נכבד רצוי לא להדליק אש בשבת זה נחס

אש בשבת זה סכנה

ואז התחיל כל הברדק / כי שוש שרפה את המרק

מרק עגבניות סמיך ברוטב צ'ילי ובתחתית הסיר נכתב "ברוך ג'מילי" וכדי שאף אחד לא יתחיל לכעוס - שוש הסתפקה במרק נמס בכוס ...

כל בוקר אנינ שותה כוס מיץ עגבניות

קונה בשופרסל שלי קילו מיץ עגבניו חמש וחצי שקל,זול יותר מהעגבניות,גם חוסך וגם בריא

מי גאון של אמא ?

הערב הצלחתי, לראשונה בחיי............. .? .? ..? ? ? ? לשרוף את המרק.

היי שושן שבת שלום חחחחחחחחחח

גרמת לי לצחוק. וזה אחלה וזה טוב !!!!!!! אין איש / אישה שלא עברו את זו ה"חוויה". זאת לא .........בושה. ואף נזכרתי בספר הילדים הידוע: "מעשה בחמישה בלונים" שאותו הקראתי מליון פעם לילדים (ואספר לך בסוד - גם אני אהבתי אותו מאוד מאוד מאוד). אז....... אנא שושן יקרה, לא להצטער תכיני לך מרק אחר. ובעניין הסיר -קבלי טיפ מאודטה - סיר שרוף מרתיחים בו מים + אבקת כביסה. כמו חדש. וגם הניחוח המתפשט בבית נעים, נעים. המשך שבת נעימה

קונה בשופרסל שלי קילו מיץ עגבניו חמש וחצי שקל,זול יותר מהעגבניות,גם חוסך וגם בריא

עם וודקה הולך טוב

רק אל תגזים, לא תפרד מהשרותים

להנות היום מה שתפסידו למחר

אדון נכבד רצוי לא להדליק אש בשבת זה נחס

אש בשבת זה סכנה

תודה לך ברונית / ולך טל, קרא והפנם, למה חובה להדליק אש בשבת.

יקרה, מקווה שהכל בסדר אצלך, זמן רב שלא שמענו ממך. לפי הזמנה של הדור הצעיר הכנתי לסעודת שישי, "מרק כתום", שהוא עשוי מגזרים, דלעת, דלורית, קישואים, ת אדמה,ובטטה. אחרי הבשול, טוחנים את הירקות ומתבלים. מרק זה בעקרון מאוד סמיך. לפני כניסת השבת העמדתי אותו על פלטת השבת כדי לשמור אותו חם לסעודה. וכך עמד לו סיר המרק מיותם ועזוב על הפלטה, והמתין שנגאל אותו מבדידותו. כנראה שרתח בזעמו על העלבון , כי, כשנגשתי להגישו, חשכו עיני, וראיתי רק שחור בסיר,למען האמת, כל תוכן המרק שקע לתחתית ונשרף מחומה של הפלטה. איזו כפיות טובה.

עם וודקה הולך טוב

רק אל תגזים, לא תפרד מהשרותים

היות ושפצתי שרותים אחד מתוך שלושה,אין לי בעיה

אדון סבא רק פעם שבוע כל יום תקבל אולקוס ויסתום לך השתן למה חומצה עושה אבן

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר
בחר