פרשת ניצב בר לב

דברים שחייבים להתברר בדיסקרטיות מוחלטת - מתנהלים בתקשורת.

ממש אין לי מושג אם בר לב אכן הטריד ואנס כמו שאין לי מושג מה או לא עשה הנשיא לשעבר קצב. מה שבטוח - כשאישה מנהלת מסיבת עיתונאים כמעט כשפניה מוסוות ושמה נשאר חסוי (מה זה א? אילנה? אהובה אתי [אתי 11 סתאאאאאאאאאאאם])? אם אכן חקירה אמיתית ורצינית נדרשת כאן ולא חיסול סיכוי של זה או אחר לתפקיד מסוים - יש להחיל עליה צו איסור פירסום חד משמעי. חבל !!!

ניראה אותה "גבר" היא רק שידרה, ללא אפשרות לעיתונאים...לשאול, למה?

אני הייתי למשל שואלה? מה עושה את הגב' אורלי עם גבר נשוי בבית מלון ידוע ואולי בחדר מוזמן, "האם הם קבעו למשל פגישה בחדר פרטי כדי ללבן בעיות ואולי ללמוד על "עיר ללא אלימות" הסקס היה מוזמן לדעתי ע"י שני הצדדים ולא הייתה כל כפיה. לא הוגן כלפי בר לב שהיא רק משדרת ולא מוכנה להישאל אם החליטה לחשוף את פרצופה המכוער לדעתי, גם הרע, היה צריך להיות לה מספיק אומץ, כדי לענות וכאשר דיברה על "שפיכת דם" איזה דם בכלל נשפך? היא אישה גרושה, בר לב נשוי,לו יש מה להפסיד,(עובדה) אבל יפה לה לאשתו שמביעה בו תמיכה, כל בן אנוש יכול לטעות, מה רק שישאלו שאלות קשות גם בבית המשפט אני את "שלי" חותך, אם יורשע באונס, מה רק שתקוותו לקבל את הפיקוד על המשטרה, הולך ומתרחק והלוואי ואתבדה, הכרתי אותו, אחד המפקדים הטובים במערכת

להנות היום מה שתפסידו למחר

משעמם אף פעם לא במדינתנו. וגם מר חפץ כנראה ישלם על הפזיזות שלו

סליחה טעות..ברלב כמובן יותר נכון בריק...

אני הייתי למשל שואלה? מה עושה את הגב' אורלי עם גבר נשוי בבית מלון ידוע ואולי בחדר מוזמן, "האם הם קבעו למשל פגישה בחדר פרטי כדי ללבן בעיות ואולי ללמוד על "עיר ללא אלימות" הסקס היה מוזמן לדעתי ע"י שני הצדדים ולא הייתה כל כפיה. לא הוגן כלפי בר לב שהיא רק משדרת ולא מוכנה להישאל אם החליטה לחשוף את פרצופה המכוער לדעתי, גם הרע, היה צריך להיות לה מספיק אומץ, כדי לענות וכאשר דיברה על "שפיכת דם" איזה דם בכלל נשפך? היא אישה גרושה, בר לב נשוי,לו יש מה להפסיד,(עובדה) אבל יפה לה לאשתו שמביעה בו תמיכה, כל בן אנוש יכול לטעות, מה רק שישאלו שאלות קשות גם בבית המשפט אני את "שלי" חותך, אם יורשע באונס, מה רק שתקוותו לקבל את הפיקוד על המשטרה, הולך ומתרחק והלוואי ואתבדה, הכרתי אותו, אחד המפקדים הטובים במערכת

מר שוטר כתבתה הרבה דברים שהתבררו לא מדויקים...לאישה מותר להגיד לא

אפילו שבאה לחדר ושוכבת ערומה במיטה...

אם הייתה מסוממת, תאמין לי לא ידעה איך קוראים לאמא שלה

כך שהטענה "לא" לא תהיה מקובלת על בית המשפט גם בשוק המסוממים והסמים ידוע כי סם מסויים בד"כ חשיש גורם לגירוי ייצר מיני משובח ואף מגיעים ל"שיאים" אל תנסה זאת בבית

הוא יכול להיות איש מקצוע מעולה וחסר מעצורים בסיפוק יצריו

סליחה שאני מתערבת בשיחה אישית בינכם,

אבל האם זה טעמך ביופי הנשי? לדעתי ,יש לה שינים של סוס, ופיגורה בהחלט סטנדרטית +, ה+ למשקל עודף. אבל מה שכן, הייתי רוצה ממנה את מספר הצבע לשיער, צבע יפה.

שושן,כאן את צודקת

יש לה שיניים שפוגמות לה בפנים-צריך ניתוח פלסטי כנראה והצבע-אני לא אבקש ממנה מספר כי אני והבלונד מילדותי כבר לא חברים נולדתי בלונדינית והפכתי לשטנית לצבוע תמיד צבעתי אדמוני(כמו גבירתו של טל שלנו) וכאשר פעם ניסיתי בלונד יצא כמו הצרות שלי

מתברר היום שניצב בר לב אנס את המתלוננת,נמצא שקרן בפוליגרף

והנאנסת נמצאה דוברת אמת בפוליגרף

פניניי? איך אתה יודיע? אתה קורא בקלפים ובקפה?

אתה אמרת ": מתברר היום שניצב בר לב אנס" יאללה היה לוקח את כל הכסף שצברת בחייך בתביעת משפטית ע"פ חוק לשון הרע ורחמנות היה על הילדים שהיו נשארים ללא ירושה ראויה

מר שוטר כתבתה הרבה דברים שהתבררו לא מדויקים...לאישה מותר להגיד לא

אפילו שבאה לחדר ושוכבת ערומה במיטה...

יודיע? כן ולא ותלוי מי האישה

ההבדל בין המינים, הינה שהן לא זקוקות ל"צנצנת" מלאה בדם זורם ופועם, כדי להגיע לאקט וכאשר מראה עיניים, חוש הריח, מתפקדים היטב, אז זה כן ואו לא, תלוי מי ה"ניצבת", ה"ניצב" שם למעלה למטה מהצד ומהאמצע

אותך, טל, ליפה והחנונה.

אתה כמובן בתפקיד היפה, ממש אותה הרמה.

אדון תיקח הרבה אוויר

למה מי נכנס לתחת גדול שלי צריך הרבה אוויר כדי לצאת בהצלחה
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
50 פלוס
בחר